2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
merhaba kızlar, gördüğüm kadarıyla bugünlerde bayağı acelecisiniz valla bu telaşın sonu erken doğum olur:KK1: benim 25 gündür bebeğimden haberim yok ama merak etmiyor da değilim:) haftaya çarşamba gideceğim, doktora göre 11+3 olmuş oluyor ama sat'a göre 13. haftanın içinde olması lazımdı, belki cinsiyeti de öğreniriz

Anammmmm bide baba diyolar sabırlı ol die
Ohhh be yalnız değilmişim. :))
Bende bi daha gidicem neden geldin demez heralde :KK19:

aa canım bilmiyodum öyle bişey olabildiğiniiii mal gibi dolanıyorum cidden 3 saat ee zaten günde 3 defa alınca bütün güne yayılıyo bu hal:KK9:

Yok bak sabah kalkınca alttan bir tane vajinanın girişine yerleştir. yat uzan ama yarım saat, vücudun onu emsin iyice. bir kısmı geri çıkar çünkü.merak etme çıkınca. uzunca yatınca çok etkili oluyor. sonra akşam üzeri ve yatarken birer adet daha aldın mı alıştırıyorsun kendini.

biraz uğraştırıcı ama hem zombiye dönmüyorsun hem de 400 kat daha etkiliymiş alttan alınması.

hem akıntının rengini de temizliyor, ağızdan alınca yine koyu renk akıntı olabiliyor.

doktor bana 8. haftada kanamam olunca vermişti. böyle yap dedi. şimdi 13'e giriyorum kes dedi. çünkü iyileşmiş, öyle diyor kanama bölgesi..

doktor en sonunda yeter gelme dıyıp kovucak senı :):)):):):)):

Yok bak sabah kalkınca alttan bir tane vajinanın girişine yerleştir. yat uzan ama yarım saat, vücudun onu emsin iyice. bir kısmı geri çıkar çünkü.merak etme çıkınca. uzunca yatınca çok etkili oluyor. sonra akşam üzeri ve yatarken birer adet daha aldın mı alıştırıyorsun kendini.

biraz uğraştırıcı ama hem zombiye dönmüyorsun hem de 400 kat daha etkiliymiş alttan alınması.

hem akıntının rengini de temizliyor, ağızdan alınca yine koyu renk akıntı olabiliyor.

doktor bana 8. haftada kanamam olunca vermişti. böyle yap dedi. şimdi 13'e giriyorum kes dedi. çünkü iyileşmiş, öyle diyor kanama bölgesi..

yarından itibaren öyle yapıcam canım teşekkürler :)

Bugün doktora gittik. Bebeğin durumu çok iyiymiş düşük tehlikem yokmuş. Yolculuk yapabilirsin ilişkide serbest dedi.crl 4.78 mis. Kalbi atıyordu kolları da hareket ediyordu çok güzel yaa

değiştim doktorumu yarınkine ilk defa gidicem bişey diyemez ama ilerleyen zamanlarda olabilir :KK9:

Ben de cuma'ya başka bir doktor ayarladım.ya hu 13. haftaya giriyorum böyle kötü ultrason mu olur? silik silik resimler verdi:KK43:

hem herkese söylemiş aşağı yukarı doktor cinsiyetleri..ben de öğrenmek istiyorum :))

Bugün doktora gittik. Bebeğin durumu çok iyiymiş düşük tehlikem yokmuş. Yolculuk yapabilirsin ilişkide serbest dedi.crl 4.78 mis. Kalbi atıyordu kolları da hareket ediyordu çok güzel yaa

maşallah canım :) seninde kanaman vardı galiba demi ?

hahahah evet doktor kovacak sonunda :KK1: ben artık bebişlerin içerde kıpır kıpır oynadıgını gorunce rahatladım... gun sonra gıdıcem artık:21:

Kovsun valla, çok güzel bir rehabilitasyon valla bebişleri görmek..:)

hem ses dalgası ile gördüğü için zarar vermiyormuş, öğrendim en son gittiğimde,istersen her gün bak dedi bi de bana:)

Bu haftalarda artık ellerini gözlerine götürmeye, parmağını da ağzına sokmaya başladılar...çok tatlı izleniyorlar ..

Kovsun valla, çok güzel bir rehabilitasyon valla bebişleri görmek..:)

hem ses dalgası ile gördüğü için zarar vermiyormuş, öğrendim en son gittiğimde,istersen her gün bak dedi bi de bana:)

Bu haftalarda artık ellerini gözlerine götürmeye, parmağını da ağzına sokmaya başladılar...çok tatlı izleniyorlar ..

evet benımkılerden bı tanesı elini gozune goturmus bı elıde yukardaydıı oyy yerım yaaa :KK33: oynadıklarını gormek harika allahım butun ısteyenlere nasıp etsın işallah aratmasın amin

Kizlar kitabim geldi bugun :) kim onermisti hatirlamiyorum ama kitap gercektn cok guzel geldiginden beri. Birakmiyorum elimden Hamilelik Dogum ve Bebek Bakim Kitabi adi :) ayse onerin sayfalari falan kaliteli cok arti cok guzel bilgiler var icinde siddetle tavsiye ediyorum :)

Kizlar kitabim geldi bugun :) kim onermisti hatirlamiyorum ama kitap gercektn cok guzel geldiginden beri. Birakmiyorum elimden Hamilelik Dogum ve Bebek Bakim Kitabi adi :) ayse onerin sayfalari falan kaliteli cok arti cok guzel bilgiler var icinde siddetle tavsiye ediyorum :)

Cnm ben önermiştim :KK66: okumasıda akıcı zevkli.. Farkettiysen Ayse Hn gayet doğal bakımlardan bahsetmiş
Abartı hiç bişeye gerek yok ztn annelik yaşanarak daha iyi öğrenen ni meslek:))
İyi okumalar

X