2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Merhaba kızlar nasılsınız ben çok kötüyüm hergünüm stresle geçiyor biliyorsunuz kayınvalidemle birlikte yaşıyorum bugün hastayim diye yan geldi yatıyor evi affedersiniz bok götürüyor ve herşey bana bakıyor bi yigin ütü var sanki ben çok sağlammism gibi bana yıkıyor herşeyi ve çok zoruma gidiyor zaten tüp bebekle gebe kaldım dikkat etmem lazım ama kimse anlamıyor işte ah ah:KK43:((

Eşin destek olmuyor mu. O ailesini uyarabilir pekala ve sana fazla yüklenmezler. İnsanlar nasıl bu kadar duyarsız olabiliyorlar anlamıyorum. Sonuçta onun da torunu olmayacak mı? Allah ıslah etsin ne diyelim. Kalplerine merhamet versin böyle insanların.

kızlar dün bime girmiştik eşimle bir iki bişey almaya
bi baktım lansinoh marka 24lü göğüs pedi :KK1: hani stok ürünler var ya, son 2 paketti aldım birini :KK1:
doğuma gidince hazırlancak çantamın ilk ürününü almış bulunuyorum :KK8:
aklınızda olsun almak isterseniz 4.25 di fiyatı da :KK34:

bunu duyduğum iyi oldu inşallah stokta kalmıştır. göğüs pedi kesinlikle çok rahat oluyor. teşekkürler :KK3:

bi baktım lansinoh marka 24lü göğüs pedi :KK1: hani stok ürünler var ya, son 2 paketti aldım birini :KK1:

an itibariyle eşim bimdeymiş ama yok sanırım önceki hafta ürünlerinden :

mrb kızlar bayadır giremiyodum cumartesi doktora gittim doktor erkege benzetti ama ultrasonda o kadar hareketliki kıpır kıpır hafiften hareketini hissetmeye başladım sizlerde hareketlerini hissediyomusunuz bebişlerinizin

Yarın Dr'a gideceğim,randevum var 3 hafta öncesinden...
Heyecanla birlikte endişemsi bir duygu var içimde anlayamadığım.
İnşallah iyi haberlerle gelirim kızlar...

Son düzenleme:
canım belki benım kocacım anlamaıştır ne olduğunu hehehe koca ped aramıştır belki :KK1::KK1::KK1:neyse sağlık olsun

mrb kızlar bayadır giremiyodum cumartesi doktora gittim doktor erkege benzetti ama ultrasonda o kadar hareketliki kıpır kıpır hafiften hareketini hissetmeye başladım sizlerde hareketlerini hissediyomusunuz bebişlerinizin

hayırlı olsun arkadaşım ama hareketler için erken değil mi ben hissedemıyom batma dışında

kızlar ya benim gibi tansiyonu süreklı dusen varmı tokta olsam tansıyonum dusuyo bırdenbıre basım donuyo sırketın doktoru hep olcuyo ama hep dusuk cıkıyo

canım benimde tansiyonum hep düşük arada bi sersemliyorum bayılacak gibi oluyorum ayaklarını biraz hafaya kaldırmak gerekiyo

babamız koycakmış bakalım bnde ona bıraktım cnm :) surpriz diyo ama 6 ay sonra öğrencem bnde :d artık karnımda cıkmaya başladı hatta dun karnım bi ara yamuktu sanırım bebeğin durdugu yerdi :) yada bana mı öyle geldi bilmiyorum ama eşime sordum bak bakalım bebegn durdugu yeri görebilcekmisin dedim senin göbeğin neden yamuk burdamı şimdi diyo :) sizdede oluyomu :d

banada oldu canım ama bir kere fark ettim oğlusumun hareketlerini bazen hissediyorum

Herkese merhaba biz yine oğlumla kayıplardaydık ama girebildim bugun:)) ben cok mutluyum persembe bursaya anneme gidicem ve pazartesiye kadar kalıcam:)))) bol bol uyuyup dinlenmeyi düşünüyorum.. Patlattıgımız iki arka azı dişlerinin acısını cıkartıcam cok sükür inşalllah:)))

Bu arada defalarca soruldu ama özür dilerimm tekrar sorucam facebook sayfamız neydi kızlar ona girmek istiyorumda ben...

Gunaydin kizlar nasilsiniz gorusmeyeli? Cuma dr a gittim kontrole ve ense kslinlig i olan bebekte kalinlik azalmis:) nasil olmus ne ben ne dr anladik yine de beni baska bi uzmana yonlendirdi. Fikir almak iyidir diye inanin cok mutlu oldum kabus gibi bi hafta gecirmistimm. Buarada 12 haftayi tamamladik 3 aylik hamileyimmm:))
Karnim sanirim gazdan aksamlari cok sisiyo ve geceleri uyumakta zorluk cekiyorum. Bulantilarim neredeyse hic kalmadi. Dun temizlik yaptik kocacimla cok yoruldum zaten 1 gun tatil o da kotu gecti anlicaniz:KK43:(
Kendinize ii bakin... bu arada haftaya bebislerimin cinsiyetlerini ogrenmek icin gidicez cok heyecanliyimmm:)))))

Ayyy cok sevindimm bende sen ne ysptin diyeee bakmistimmm dr ne dedi merak etmistimmmm cokk sevindimmm canimmm...

kızlar ya benim gibi tansiyonu süreklı dusen varmı tokta olsam tansıyonum dusuyo bırdenbıre basım donuyo sırketın doktoru hep olcuyo ama hep dusuk cıkıyo
bende varım canım sürekli baş dönmesi yaşıyorum:KK52:
kızlar bugün doktora gittim. Allah'ıma şükürler olsun ki ilk defa bebeğimin hareketlerini gördüm.doktor erkeğe benzetti ben bile gördüm minik pipisini bebeğimin:)Her ihtimale karşı bir dahaki geldiğinde kesin belli olur dedi. Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin hepimizin.Gerçekten çok güzel bir duyguymuş. Durup durup ağlayasım geliyor.
:nazar:maşallah canım gözün aydın.
ayy ne güzel bende başlamak istiyorum artııık:KK16:

:nazar:maşallah canım gözün aydın.ben hissetmiyorum daha:KK50:

kızlar 12 hafta muayeneniz de karından muayene ile ende kalınlığı olçümü yapılabiliyormu. beni aydınlatırnısınız?

bugun sadece iki kez öğürdüm o da az once oldu sabahtan beri iyiydim...
maşallahh maşallahhh bu haftada sora ıyıyz arkadaşlarrrrr.... :nazar::nazar::nazar:

oğlumun doğum gunu ıcın cupcake tariflerine bakıyorum bende .. ilk kez yapıcam kızlar zor mu..:KK37:
çocuk doğum günleri için pratik oneri sunabilirsiniz kızlar :KK52::KK56:

ben yeğenlerime eğlenceli tabaklar hazırlamayı severdim.insallah kendi bebğimede nasip olur.sana resimler eklemek istiyorum ama buradan nasıl yapacağımı bulamadım :) facebookdaki grupta varmısın oradan yollayayım.

bu arada soran olmuştu 2013 aralık anneleri yazarsanız çıkıyor

X