2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Bebegimin kalp atışı durmuş:'( ense kalınlığı 6 mm çıktı.kromozom bozukluğundan olmuş.yarın kürtaj olacam. Allah kimseye evlat acisi vermesin.

Allah sabırlar versin arkadasım.. Allah sana en kısa zamanda saglıklı hayırlı bir evlat nasip etsin

Evet gizo senin için öğrendim;p
Sana damat çok
Bu sene tam erkek senesi baksana ankete
:))
Kıymetinizi bilin kızlarınızın :KK66:

cidden yaa kızlar çöldeki su gibi koşun peşimizden ahahha:KK52:

Bebegimin kalp atışı durmuş:'( ense kalınlığı 6 mm çıktı.kromozom bozukluğundan olmuş.yarın kürtaj olacam. Allah kimseye evlat acisi vermesin.

şok oldum ya ne denir bilemiyorum canım çok üzüldümmmmmm Allah sabır versin...

Çok çok üzüldüm redsonic, Rabbim dayanma gücü ve sabırlar versin sizlere..İnşallah bundan sonra bebişlerini sağlık ve sıhhatle alırsın kucağına..

çok geçmiş olsun canım rabbim sabırlar versin:KK43: rabbim sana inş en kısa zamanda sağlıkı bebişler versin

epilatörle koltuk altımı alırken aynı yere fazlamı sürdüm naptım nasıl oldu anlamadım ama yandı koltuk altım indiremiyorum sağ kolumu havada sürekli otobüste ayaktaymışım gibi geziyorum evde ya:KK9:
napsam geçer acabaaaa:44:

gerçekten ne denir bilmiyorum yaa şok oldum canım allah sabır versin, sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin

Ben dayanamadım bugün 2. dr uma gittim eşimle bir sürü şey sordum.
Kafam rahatladı
Erkeğe benzetti bebişi=)
Ben demiştim.Merak edenlere duyurulur=)))

Oh hadi hayırlı olsun bir pipişli daha geliyor desene..
Bakalım benimki ney çok merak ediyorum ama önce sağlıklı olsun yavrum..
Allah'ım evlatlarımızla imtahan etmesin bizleri..

Canım emin ol ki kromozom bozukluğu olan bir bebeğin dünyaya gelmesi seni daha çok üzecekti Allah bazen böyle siniyor anne adaylarını allah sabır versin çok çok daha sağlıklı hayırlı evlatlar versin.

Okuyunca herkes gibi kaldım böyle inanamadım redsonic
Kıyamam canım benim .demekki sağlıksızmış Allah böyle hayırlı görmüş bak
Sakat doğması bebek için daha zor kıyamam
İnşallah allahım tez vakitte sana sağlıklı bir bebek verir:KK43:((

Oh hadi hayırlı olsun bir pipişli daha geliyor desene..
Bakalım benimki ney çok merak ediyorum ama önce sağlıklı olsun yavrum..
Allah'ım evlatlarımızla imtahan etmesin bizleri..

Âmin âmin âmin;((
Hepimizinki inşallah
Allah onlarla sınamasın bizi yarabbim

epilatörle koltuk altımı alırken aynı yere fazlamı sürdüm naptım nasıl oldu anlamadım ama yandı koltuk altım indiremiyorum sağ kolumu havada sürekli otobüste ayaktaymışım gibi geziyorum evde ya:KK9:
napsam geçer acabaaaa:44:

Gzm varsa evde pişdik kremi ya da pudra sür
Çok acır o beeeee aman nasıl becerdin
Kaptırdın kesin makinaya bende bazen yapıyorum
Terkediyor yanar stick de süremezsin pudra sür muhakkak

Canım emin ol ki kromozom bozukluğu olan bir bebeğin dünyaya gelmesi seni daha çok üzecekti Allah bazen böyle siniyor anne adaylarını allah sabır versin çok çok daha sağlıklı hayırlı evlatlar versin.
Bende aynen öyle düşünüyorum ama şu an acı taze tabi
İnşallah Allah en kısa zamanda hepimize sağlıklı evlatlar verir
Dağıldım ben ya
Uzun süreden sonra ilk defa duyuyoruz off;((

Gzm varsa evde pişdik kremi ya da pudra sür
Çok acır o beeeee aman nasıl becerdin
Kaptırdın kesin makinaya bende bazen yapıyorum
Terkediyor yanar stick de süremezsin pudra sür muhakkak

canım sorma bide sıcak ya e terliyosun iyice acıyo yaaa valla şişti kızardı bozardı bi garip oldu.pudrayıda süriyim canım teşekkürler :)

Aynen öle tatlım zaten t.özal blv, süleyman demirel blv, ziyapaşa ve reşatbey mah. çok elit yerlerdir ve herkes istediği gibi giyinir. rahat hareket ederler mekanlarda hep buralardadır o yüzden kalabalık yerlerdir :) ve güzel yerlerdir...

Bilmiyorum ama bende adana dışında başka yerde rahat edemeyecekmişim gibime geliyor :KK70:

Inan ki hiç rahat edemiyorum ben ya. Bütün çarşı ayağının altında bile olsa insan gazi paşayı çakmak caddesini turgut özalı özlüyor :KK43:
Neyseki yakında gidecem annemlere adanaya memleket gibisi yok.

kızlarr bnde tüp bebekle hamile kaldm Allahın izniyle.. takip ediyorm sizi ama şimdide hem dua hemde akıl almk için yazayım ddm. 15 haftalık hamileym bebeğim hemen hemen 1 aydr sık sık bi yere toplanıp taş gibi oluyodu bnmde ilk hamileliğim olduğu için böle oluyo sanıyordm. geçen arkadaşa ddm kasılıyo bu bebek doktoruna söle dedi. mide bulantımda çoktu gittim doktora. serum yedm bulantı için 2 tane kasılmamında olduğunu söledi progestan verdi kanaman olursa hemen gel dedi. internetten baktım biraz genelde son aylarda olurmuş erken doğum riskim var sanırım ama miniğim çokk küçük daha:KK43:( yatıyorum genelde bu seferde belim ağrıyo dua edin bana bişi olmasın kızımaa:KK43:(

Hemen moralini bozma ya sende söylüyorsun son aylara kadar devam ederse erken doğuma sebep olurmuş. Bende de kasıkta çok fazla ağrı var geçecek inşallah. Allaha emanetiz canım. Bize düşen elimizden geldiğince dinlenmek..

X