2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Benim bebişim göstermiyo kızlar ya :) saklıyo bide bacağıyla öldüm gülmekten.
Harika duygular bunlar ya.. Allah isteyen herkese nasib etsin.

Kontrolün ne zaman? Bence bebeğin kocaman olmuştur, onu görünce bulantiyi falan unutursun :) bulantılar zaten bir günde geçmiyor yavaş yavaş geçiyor. Geçen gün bende de aşırı ishal kusma oldu demiştim ya meğer besin zehirlenmesiymis. Iyiki bebeğime birşey olmadı. Sağlıklı olmak ve bebeğin sağlıklı olması herşeyden öemli. Birşey yiyemiyosan Bebeğin senin bünyenden besleniyor demekki. Bu arada sorması ayıp kaç kilosun.

cumartesi kontrolüm var canım iple çekiyorum kıloda da 58/59 arası gidip geliyorum başladığımdan beri 6 kılo vermiştim artık toparlıyorum. geçmiş olsun sanada Allah korumuş senide bebeğini de. hayırlısıyla kucağımıza alsak bebişlerimizi

bana diyorlar ki geçseydi 12. -14. haftada geçerdi hala kusuyorsan sonuna kadar böyle gidermiş. ben 16 dayım ümidim vaaar biteeceek belki 5. ayda biter ne yapalım

sen umit etmeye devam et boyle kesin yargilara nasil variyorlar anlamiyorum zaten canimiz burnumuzda yasiyoruz azicik umut etmek hakkimiz. her bunye her hamilelik farkli. basa gelince cekiliyor simdiden bozma moralini:) ben de aksamlari tam esim isten gelince fenalasiyorum beni gorunce miden bulaniyor senin dedi dun:)) valla eger oyleyse eve gelmeyebilir cok yoruldum bulantilardan:p

cumartesi kontrolüm var canım iple çekiyorum kıloda da 58/59 arası gidip geliyorum başladığımdan beri 6 kılo vermiştim artık toparlıyorum. geçmiş olsun sanada Allah korumuş senide bebeğini de. hayırlısıyla kucağımıza alsak bebişlerimizi

Inşallah güzel haberlerle gelirsin. Baya da zayıfmışsın. Bir an önce toparlanırsın inşallah.

Son düzenleme:
sen umit etmeye devam et boyle kesin yargilara nasil variyorlar anlamiyorum zaten canimiz burnumuzda yasiyoruz azicik umut etmek hakkimiz. her bunye her hamilelik farkli. basa gelince cekiliyor simdiden bozma moralini:) ben de aksamlari tam esim isten gelince fenalasiyorum beni gorunce miden bulaniyor senin dedi dun:)) valla eger oyleyse eve gelmeyebilir cok yoruldum bulantilardan:p

ay sorma canım ya eşlerimizden de Allah razı olsun her halimize katlanıyorlar. hakları ödenmez. psikolojık olarak ta etkileniyoruz bence bende eve girince fena oluyordum bir ara tiksinmiştim herşeyden ben bu eve gelmek istemıyorum diyordum ama ev fobisi geçti şimdi. seviyoruum evimi:KK16::KK16: atlatıcaaaz inşallah

Inşallah o günlerde gelecek. Doğumdan geldik biz teyzeleri bir görseniz ne tatlı dicez :KK76: geceleri onun uyumasını izlerken bizde uyuyakalacaz :KK16:

Inşallah güzel haberlerle gelirsin. Baya da zayıfmışsın. Bir an önce toparlanırsın inşallah.

Inşallah o günlerde gelecek. Doğumdan geldik biz teyzeleri bir görseniz ne tatlı dicez :KK76: geceleri onun uyumasını izlerken bizde uyuyakalacaz :KK16:

inşaaaaallaaaahhh canım inşaaallh :KK16::KK16: tek temennımız sağlık hem biz hem bebeklerimiz için

maşallah kocaman oğlun var ama sende küçük göründün gözüme kaç yaşındasın. hoş görünüyorsun bu arada göbiş daha yok gibi.

bodur tavuk hesabıyım ....:KK52::KK52:

32 yaşındayım..

kızlarrr çalışan anneler doğum izni yasalaşmış ama istedşiğimiz gibi değillllmalesef...

16 haftaya 1 haftacık eklemişler.. aylardır gündem yapıylardı fosssssss cıktı... bide 3 çocuk yapın diyorrrrrrrrrr bu perhiz bu ne lahana turşusu....:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

esteryaaaa merak ettim seniii dün test yaptıracaktınnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Canım, sagol ilgin için, ikili test kan testlerim iyi çıktı, down sendromu ve trsomi testlerinde riskim cok dusuk cıktı. Fakat doktor tekrar baktı ve kızımın ense kalınlıgı 3 mm den 4 mm ye cıkmıs. 2 hafa sonra tekrar kontrol edilecek. Dualarınızı eksik etmeyiniz

Canım, sagol ilgin için, ikili test kan testlerim iyi çıktı, down sendromu ve trsomi testlerinde riskim cok dusuk cıktı. Fakat doktor tekrar baktı ve kızımın ense kalınlıgı 3 mm den 4 mm ye cıkmıs. 2 hafa sonra tekrar kontrol edilecek. Dualarınızı eksik etmeyiniz

canım bana kalırsa başka doktora git öyle bişey olsa kandada çıkardı ölçümü yanlış yapıyo olmasınn ?

32 yaşındayım..

kızlarrr çalışan anneler doğum izni yasalaşmış ama istedşiğimiz gibi değillllmalesef...

16 haftaya 1 haftacık eklemişler.. aylardır gündem yapıylardı fosssssss cıktı... bide 3 çocuk yapın diyorrrrrrrrrr bu perhiz bu ne lahana turşusu....:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:
aaaa bende çok kızdım şimdi bir hafta mıı terbiyesizler hiç vermeseymişler var olanı da alsınlar da tam olsun bari. resmi gazeteye baktım göremedim nerde var haber canım

esteryaa dualarım seninle inşallah sağlıklıdır bebeğin kan testi iyi çıkmış bir de başka bir doktora gitsen ölçümler için başka bir usg de baktırsan

Cnm bence sen o ölçüme takılma sonuçta diğer seyler gayet iyimis bnm de bi tanıdığımda aynı sorun vardı 3dr amniyosentez yapıcaz dedi en son bi Dr a gitti sadece tek bi etkenden dolayı amniyosentez yapmam demiş kadın cok düşük bi ihtimal demiş su anda cocuğu 4 yasında cocuğun şimdi de ensesi kalın yapısal bisey yani

32 yaşındayım..

Yasalaşmamış daha. O iki ayı da vermemek için alternatif paketler hazırlamışlar. Bir hafta uzatıp kalan 3 ayda yarım gün çalışma koşulu üstünde düşünüyorlarmış..Yazık onlara be kardeşim,,1 hafta eklemek için 3 sene yıttılar kendilerini..

Cnm bence sen o ölçüme takılma sonuçta diğer seyler gayet iyimis bnm de bi tanıdığımda aynı sorun vardı 3dr amniyosentez yapıcaz dedi en son bi Dr a gitti sadece tek bi etkenden dolayı amniyosentez yapmam demiş kadın cok düşük bi ihtimal demiş su anda cocuğu 4 yasında cocuğun şimdi de ensesi kalın yapısal bisey yani

Benim de kardeşime demişlerdi öyle. Hatta "bu çocuğu aldırmanız gerekiyor, riski çok yüksek" de dediler.Ama hiç öyle çıkmadı.Kordosentez yaptırdı.Allah bir şeyi düzgün verirse ona kötü de deseler kötü olmaz..Ben buna çok inanıyorum..

Kızlar günaydın hepinize bulantısız bol enerjik güzel bir gün diliyorum :) ben gözümü açamıyorum uykudan . başımı nereye koysam uyuyacağım .akşam erken yatmama rağmen sabahları zor uyanıyorum ..

Ben de 2 hafta sonra ilk defa bugün gene kustum..Deli gibi uykum var ve uyuyorum.Sabahları yatağa çakılmış gibiyim, kalkamıyorum..

3 akşamdır 8de uyuyorum saat kuruyorum kalkayım diye ama maaleef gözüm açılmıyor. sabah 6 ya-7 ye kadar uyuyorum. sonra iş başı. bu sabah 3 aydır yemediğim yumurta istedi canım yedim ama sonuç hüsraan durmuyor içimdeee durmuyoor. inşalllah bebeğim büyümüştür. bir aydır görmedik meraktan çatlıyorum acaba iyi mi gelişmesi nasıl diye. malum anası karnını doyuramıyor kızı nasıldır acaba?

GÜZEEL BİR GÜN DİLERİM
:KK16::KK16::KK16::KK16:

Kız öyle düşünmee.
Bende öyle düşünüyordum dr anneme de bana da kızdı.
Bebek beslenir siz sadece serumla beslenseniz bile dedi.
Bebişin tabi ki iyi maşallah sübhanallah=)

Benim bebişim göstermiyo kızlar ya :) saklıyo bide bacağıyla öldüm gülmekten.
Harika duygular bunlar ya.. Allah isteyen herkese nasib etsin.
Amin canım amin...
Gösteresin bırak ebeveynlerini merakta bıraksın bu bile güzel.
Aynen öyle ne yapsak da bunlaeın içindki ufacık umudu kaybettirsek diye uğraşıyorlar sanki
Hafta sonu aynısını bana yaptılar.!!Pis koca karılar

Benim de eşim gelince öğürtülerim artıyo çok bozuluyor benim ki=)
Ama bence onların gelmesi akşam saatine denk geldiği için oluyor=)
Akşam vakti daha çok artıyor çünkü.
Yazık gariplerim yaa=)

X