2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
biizm de bu gün kontrolümüz vardı 16+4 olmuş bebeğimiz ama cinsiyeti konusunda hala bi aşama kaydedemedik.

Gizemcim beni de listeye ekler misin ? 2. çocuğum sat 27 mart izmir deyim ve 37 yaşımdayım, henüz cinsiyetini öğrenemedik :)

Kaan xbox 360 oynuo,Ezo'da uyuyordu (hasta yavrum hiç bişeyde yemiyo süt hariç:KK43:(
ztn oğluma oyun de başka bişey istemez,telefon,tablet,pc ve tabiki xbox bayılıo oyuna:)))
Tatlım senin de çok işin varmış,haşla gitsin mantıyı boşver...
Yaa canoo boşver alışveriş gününü biz toplanıp temizlik günü yapalım anca biter işlerimiz:KK1:

Kıyamammm ona yaa uuf çok zordur bebeklerin hasta olması eminim dertlerinide tam anlatamıyolar ://

şimdi mutfağı pırıldattım yine kıçım tutuldu kör olasıca ayy valla kalçam ağrımasa neler yapıcam ama 10 dk ayakta kalmama gelmiyo ya korkar hale geldim:26:
:26:ev işi bitmez kuzucumm bitmeeeeezzzzz hergünü temizlik günü yapsak yine bitmez valla:KK9:

Kıyamammm ona yaa uuf çok zordur bebeklerin hasta olması eminim dertlerinide tam anlatamıyolar ://

şimdi mutfağı pırıldattım yine kıçım tutuldu kör olasıca ayy valla kalçam ağrımasa neler yapıcam ama 10 dk ayakta kalmama gelmiyo ya korkar hale geldim:26:
:26:ev işi bitmez kuzucumm bitmeeeeezzzzz hergünü temizlik günü yapsak yine bitmez valla:KK9:

oyyy giizoo yaaa senin popişş benımse sırtımm fena yaaa...
yemekten sonra şimdi bende mutfaga giriştim.. yarısını toparladım ancak cunku sırtıma dayanamıyorum
yarısınıde şimdi akıtıp makineye yerlestırıcem
yerlerını sılıcem

hergun temızlık oyle yada böyle yapılmıyor mu zatiiiiii yaaa ev işi kadar nankörrr bir iş yok .. ve yorucuuuu
bırde çocuk olunca oyuncaklar vs her yer her yerdeee oluyor vallaa :KK53:

Gizemcim beni de listeye ekler misin ? 2. çocuğum sat 27 mart izmir deyim ve 37 yaşımdayım, henüz cinsiyetini öğrenemedik :)

canım doğum 20 aralıksa sat 27 mart olamaz düzelterek ekliyorum habern olsun :)
27 mart 1 ocağa denk geliyo çünkü

Son düzenleme:
oyyy giizoo yaaa senin popişş benımse sırtımm fena yaaa...
yemekten sonra şimdi bende mutfaga giriştim.. yarısını toparladım ancak cunku sırtıma dayanamıyorum
yarısınıde şimdi akıtıp makineye yerlestırıcem
yerlerını sılıcem

hergun temızlık oyle yada böyle yapılmıyor mu zatiiiiii yaaa ev işi kadar nankörrr bir iş yok .. ve yorucuuuu
bırde çocuk olunca oyuncaklar vs her yer her yerdeee oluyor vallaa :KK53:

çok kötü dimi yapmak istiyorum işi oturmadan ama mümkün olmuyo popom izin vermiyo sancılar giriyo hemen inanılmaz derecede:26:
dinlenelim biraz kalkıcam bende tekrar çamaşırlar asılcak ütü yapılcak silme süpürme yarına kalsın diyorum stajda yok ya daha rahat yaparım:26:

Rengimiz mavi teyzelerimiz:KK66:))))

wuuuu tebrikleeeerr Allah sağlık versin oğlusuna :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
nbr kızlarrr...:KK3:
beni sormayın ölüyormmm,o kaa iş yaptım ki bugün yazacak gücüm bile yok:KK37:
balkonun katlanır camı dahil 4 cam sildim,evi sildm süpürdm,yemek yaptm..Heryer pırıl pırıl oldu daa
ben de bittim yani..Çocukların hastalığı da cabası,2 si de grip:KK43:(
offff off ev hnmları oturuyormuşmuşş onu diyen kızımın totosunu yisin:KK19:
Asıl çalışan kadınlar oturuyor bütün gün,çay ayağına,yemek hazırr ohhhh:21:

alındım şimdi :KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6:ama bizim evde ayrı bir ev hanımımız yokki. biz hem işte hem evde yoruluyoruz. evde ev hanımı işte iş kadını. eve gelınce yıne işler bizi bekler. :KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5: kadın olmak zor vesselam

bu arada yavrularına da geçmiş olsun canım

Papatyacım hadi gözün Aydın alışverişe başlarsın artık benimde oğlum olucak inşallah hayırlı evlatlardan olsunlar.

Ben hastaneye gidemedim yarın gidicem eşim panik yapıyorsun sakinleş bişey olmamıştır dedi gitmemi istemedi inşallah kuzucum iyidir

Agrasifmelek gerçekten hem çalışıp hem evi idare etmek zor oluyor ama iki seçenek arasında bana göre çalışmak daha iyi temizlik ev işinden nefret ediyorum :p

Ben hastaneye gidemedim yarın gidicem eşim panik yapıyorsun sakinleş bişey olmamıştır dedi gitmemi istemedi inşallah kuzucum iyidir

cnm bende 2-3 gun hıssetmedım.. bısey yok mrk etmee suan cok küçükler hergun hıssetmen mumkun degıl ztn..
6 aydan sonra hergun hıssedıcez mrk etmeeee :KK34:

kızlar yaaa kapı komşumun bebegını (bugun 4 günlük.) hergun sevmeye gıtmek ıstıyorummm
ama gıtmıyorum sadece kapıdan goruyorum bazen bugünde gıttım aralla onun buyuk kızı cok ıyı arkadaş..
onlar oynarken bende miniği sevdim.. inanılmaz bişey ya 47 cm... cok tatlııııı aynı ablasına benziyor :)
kucağıma aldım kac keree

hemen dogsun ıstıyorum bebişimiiii seneler sonra o güzel duyguyuu baştan tekrardan yaşamak..
hemde daha tecrubelı olarak.. :KK24::KK24:

bunlarda benim küçüklüüğümmmmmmm:KK1:
bu kadar net çekebildim foroğraftann :)
$1 (28).jpg $1 (30).jpg

Son düzenleme:
hangisi sensinnn :KK52::KK52::KK52:

ay kızz ne tatlıymışşsınnnnn sen öyleeee oy oyyy kızın sana mı benzıcek acepppp:KK54:

ahahha erkek olan benim canım tabiki sonradan döndüm işte ahahah:KK52::KK52:
sapsarı bişeydim büyüdükçe saçlarım kumral oldu ama hala peynir beyazlığımı korumaktayım:KK9::KK9:
küçüklüğü benzesin ama büyüklüğü benzemesin fiziği babasına benzesin lütfen Allaahh'ımmmmm:KK16::KK16::KK9:

merhaba hanımlar

nasılsınız ben iyiyim çok şükür bebişim ufak ufak tekmelemeye başladı bazende yaslanıyor :)) hissetmek çok güzel ya bende bunu bekliyordum karnımı okşuyorum vurduğu zaman elimi hemen oraya koyuyorum ama tekrar vurmuyor ayın 13. de randevumuz var inşallah bu sefer cinsiyetini görürüz

Off kızlar öldüm bugün manti sıktk 15bezi onların yemeğiydi ortalık işiydi derken bi de sokakta belediye çalismalari vardi adamlar ne yaptıysa elektirik kablosunu kesmş tv cihazi patladi mi mantinin ortasında heryer duman oldu mu korktuk hemen koştur koştur diger makinelere baktık inanın belim koptu yani zor ayakta duruyorum hala daha bulaşık yıkayacam....

Of neymis benim çilem böyle =(((((
Bu arada yüzümü güldürmeye sebep olan cicişleri de sizler paylaşmak istedim canlarm...:)

Eklentiler

• $IMG_20130703_225115.jpg
    $IMG_20130703_225115.jpg
    66,2 KB · Görüntüleme: 27
  • $IMG_20130703_225134.jpg
    $IMG_20130703_225134.jpg
    58 KB · Görüntüleme: 27
  • $IMG_20130703_225253.jpg
    $IMG_20130703_225253.jpg
    61,2 KB · Görüntüleme: 25
Off kızlar öldüm bugün manti sıktk 15bezi onların yemeğiydi ortalık işiydi derken bi de sokakta belediye çalismalari vardi adamlar ne yaptıysa elektirik kablosunu kesmş tv cihazi patladi mi mantinin ortasında heryer duman oldu mu korktuk hemen koştur koştur diger makinelere baktık inanın belim koptu yani zor ayakta duruyorum hala daha bulaşık yıkayacam....

Of neymis benim çilem böyle =(((((
Bu arada yüzümü güldürmeye sebep olan cicişleri de sizler paylaşmak istedim canlarm...:)

geçmiş olsun canım

cicişlerinde çok güzel güle güle kullanırsınız inşallah

X