2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
ütüyüde bitirdim çamaşırlarıda astımm oof bittim valla bi türk kahvesini hakettiikkk:KK9:

Ayyy gizoş yaa ne güzel ütü yapıyon sen ben evi baştan sona silip süpürüyorum herşeyi yapıyorum ama ütüler hep olduğu yerde ütü masasının üstünde duruyo ve katlanarak artıyo yaa delircem valla herşeyi yapıyom ama onu gözüm kesmiyo aferin valla kız sana koskocaman tebrikler olsun :KK55::KK9: ben nefret ediyorum ütüden :KK53::KK14:

gunaydın kızlar ben her sabah karnımın aclıgı yuzunden uyanıyorum ve kendımı hep sırt ustu yatarken buluyorum

Off kızlar öldüm bugün manti sıktk 15bezi onların yemeğiydi ortalık işiydi derken bi de sokakta belediye çalismalari vardi adamlar ne yaptıysa elektirik kablosunu kesmş tv cihazi patladi mi mantinin ortasında heryer duman oldu mu korktuk hemen koştur koştur diger makinelere baktık inanın belim koptu yani zor ayakta duruyorum hala daha bulaşık yıkayacam....

Of neymis benim çilem böyle =(((((
Bu arada yüzümü güldürmeye sebep olan cicişleri de sizler paylaşmak istedim canlarm...:)

ne çektin be özlem
geçmiş olsun, yine zor bi gün atlatmışsın
kendine dikkat et seninki tüp bebek hiç mi demiyo kayınvalden ''yeter sen dinlen'' diye
neyse canım bugün yorma kendini dinlen...
cicilerinizi de güle güle kullanın çok güzeller

Ayyy gizoş yaa ne güzel ütü yapıyon sen ben evi baştan sona silip süpürüyorum herşeyi yapıyorum ama ütüler hep olduğu yerde ütü masasının üstünde duruyo ve katlanarak artıyo yaa delircem valla herşeyi yapıyom ama onu gözüm kesmiyo aferin valla kız sana koskocaman tebrikler olsun :KK55::KK9: ben nefret ediyorum ütüden :KK53::KK14:

benim 2 ay ütü biriktirdiğim oldu sonra 8 saat ütü yaptım bidahada tövbe yarabbim dediiimmmm 2 parça yıkansa anında ütülüyorum korkumdan birikcek diye hahaha:KK9::KK9:

günaaaaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn canlarımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:KK54:
alıştım 2 haftada erken uyanmaya uyandım bu saatteee :KK1:
kahvaltı yapıp mayoları değişmeye ordanda okula sınava gidicem inş bi mucize olur ve ben bu dersi veririimm AMİNN:KK16:

Günayyyydınnn kızlar
Uyandık. Yeni bir maraton başlıyor bizim evde
Önce kahvaltıyla başlıyayım bari

günaydı güzel anneler. nasılsınız bakalım. szileri hep takip ediyorum fakat bi türlü yazma fırsatı bulamıyordum. hatırlarsanız eğer topikte ilk cinsiyeti belli olan bendim. hatırlayanınız olur mutlaka. ama maalesef yanlış tahminde bulunarak kızımız olcağını söylemişlerd. çok sevinmiştik. 14. haftada bir oğlumuz olacağını öğrendik. üzüldük ama sağlıklı olması en birinci dileğimiz tabii. oğluma yine oğlan kardeş geliyor. bu işe en çok sevinen ise babamız oldu. işyerindeyim şuan. birazdan ultrason fotomuzu koyucam. iyi bakın kendinize.

$20130610_201238.jpg $20130610_201236.jpg $20130610_201300.jpg
ok ile gösterilmiş olan yer :)

Kuzum al benden de o kadar yaa ama bnm ki tam tersi sabahları kötü oluyorum kabus dolu günler bitti tabiki çok şükür ama daha 3 gün önce sabah sabah kustum ben yani hem kahvaltımdan önce hem kahvaltıdan sonra tabi her gün böyle olmuyo ama o mide bulantısı o ağızdaki acı tat iğrenç his geçmiyo bi türlü sanki valla elevitle demir ilacımı eşim elime getiriyo içerken başımda bekliyo sabah akşam kusucam diye içemem çnkü bana kalsa ama bu kadar azaldıysa bunlarda geççek inş diye düşünüyorum tatlım neler atlattık bi düşünsene :KK52::KK14::KK16:

Günaydın herkesee :KK24::KK24::KK24::KK24::KK24:
ya kızlar aynı şekilde bende eleviti çok zor içiyorum öğürüyorum resmen onu içerken büyük diye mi acaba işkence gibi resmen :KK19::KK19::KK19::KK19: daha ne kadar içicez acaba :KK53:

günaydı güzel anneler. nasılsınız bakalım. szileri hep takip ediyorum fakat bi türlü yazma fırsatı bulamıyordum. hatırlarsanız eğer topikte ilk cinsiyeti belli olan bendim. hatırlayanınız olur mutlaka. ama maalesef yanlış tahminde bulunarak kızımız olcağını söylemişlerd. çok sevinmiştik. 14. haftada bir oğlumuz olacağını öğrendik. üzüldük ama sağlıklı olması en birinci dileğimiz tabii. oğluma yine oğlan kardeş geliyor. bu işe en çok sevinen ise babamız oldu. işyerindeyim şuan. birazdan ultrason fotomuzu koyucam. iyi bakın kendinize.

günaydın canım... evet maalesef ki dr lar erken cinsiyet tahmininde bulunarak cok yanlış yapıyorlar..
hayallere kapılıyoruz hele ki gonlumuzden geceni soyluyorlarsa eger.. ve sonra ister istemezzz burukluk oluyor gercegı ogrenınce
bnmde dunya yakışıklısı bır oğlum var Allah bagıslasın.. onun için canımı seve seve verırım..
gel gor ki birde kızım olmasını ısterdım heppp.. dr um ılk haftalarda ıkı kez kıza benzettı aradan 5 gun gecınce aaa erkekkk bu dedı
ve benn şokkk...
tabıkı oğlum cok mutlu o erkek ıstıyordu :)
olsun ılk şaşkınlığı atmam bıraz uzun sursede şimdi iyimmm.. hele kı komşum doğurduktan sonra.. bı an evvel
yavrumaa oğluma kavuşmak ıstıyorummm..
Allahım sağlıklarını esırgemesın.. akılları fıkırlerı yerınde olsun ınşallahhhh

bundan sonra sık sık gir yaz neden arayı bu kadar açtın kı zaten :KK34:

cnm sınavında başarılar dilerimmm.. inşallahhh verirsin dersini..

cicilerinide değiştir gel bekliyoruz seni kuşumm

bu arad aralı optum senın ıcın ztn sabahtan berı opusuyoruzz:KK69:

günaydın nazar ettim kendime çok iyiyim diye diye. istifra ettım bugun bizim kız hareket etmese de iyi herhalde hala kusturduğuna göre. işyerime mi alerjım var nedir. tatilde bomba gibiydim neyseee amaaaaaaaan

ütü demeyin bana dağ gibi birikti annem gelecek onu beklıyorum. lazım olursa aradan alıp ütülüyorum yıkanıyor yıne ütüye. ütü işi bitmez.

gülfida hoşgeldin canım benımde çok erken söylemişti doktorum ama yanılmadı. olsun sağlıklı olsun da bebeklerimiz gerisi önemlı değil Allah sağlık versin oğluşlarına.

maşallaaahhh yaa ne kadar belli tütütütütü nazar değmesin :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

günaydın canım... evet maalesef ki dr lar erken cinsiyet tahmininde bulunarak cok yanlış yapıyorlar..
hayallere kapılıyoruz hele ki gonlumuzden geceni soyluyorlarsa eger.. ve sonra ister istemezzz burukluk oluyor gercegı ogrenınce
bnmde dunya yakışıklısı bır oğlum var Allah bagıslasın.. onun için canımı seve seve verırım..
gel gor ki birde kızım olmasını ısterdım heppp.. dr um ılk haftalarda ıkı kez kıza benzettı aradan 5 gun gecınce aaa erkekkk bu dedı
ve benn şokkk...
tabıkı oğlum cok mutlu o erkek ıstıyordu :)
olsun ılk şaşkınlığı atmam bıraz uzun sursede şimdi iyimmm.. hele kı komşum doğurduktan sonra.. bı an evvel
yavrumaa oğluma kavuşmak ıstıyorummm..
Allahım sağlıklarını esırgemesın.. akılları fıkırlerı yerınde olsun ınşallahhhh

bundan sonra sık sık gir yaz neden arayı bu kadar açtın kı zaten :KK34:

Can8m benim. Ayni seyleri hissediyoruz inan. Hakkaten oglun dunya yakisiklisi canim. Allah size bagislasin arali ve yeni bebisinizi. Benim oglum daha 2 bucuk yadinda. Cok farkinda degil bir kardesi olacaginin. Bende artik kabullendim bebegimi cok seviyorum ikisinide. Ara verdim evet yaklasik 45 gun kadar izin kullandim ve evde pepe izkemekten size yazmaya firdat bulamafim inan bana. S8mdi isyerindeyim. 8-5 arasi buradayim artik sik sik gorusuruz. Gobus topogi ve cici topigine baktim az once harika ciciler paylasmissiniz.. gobuslerde buyunus. Firsat bulunca koyucam bende gobus resmimi...

TUGBA cım... uzme kendını lütfen yaaa...
bende ara ara ağlıyorum cok hassas bır yapım var bazı seylerı kolay unutamıyor ve atlatamıyorum..
ama eşımle ılgılı bır sorunum yok Allah a cok şukur .. benı uzen dış etkenlerçç hepımız bıseylerı takıyoruz sonuçta
ama artık bebeklerımız büyüdüler herseyı hıssedıyorlar.. esınle otur konuş ve hassasıyetını anlat. bırazda kendını dınlendırıcı
ruhuna ıyı gelecek seyler yap. ne bıleyım.. kıtap oku muzık dınlee.. kendıne zaman ayır kuaföre gıt ıyı geliyor bu tur seyler

vebız hep burdayız unutmaaaaa:KK19:

anlamıyo valla canım akşam konuşmaya çalıştım işim olmaz seninle dedi bide bana gerçekten öküz bunlar valla eğer biraz daha böyle devam ederse hiçde çekemiycem kahrını annemlere söyliycem çok bekledim bu bebeği onun için klendimide bebeğimide üzemem defolsun gitsin napim

Günaydın kızlarrrr bu arada=))

Dün aldığım tulumla uyudum.
Allah acılarını göstermesin ya.
Ben dün itibariyle moda tam girmiş bulunmaktayım.
Duygusallığım arttı=)

Çok heyecanlıyım ya bir an önce kucağımıza alma vakti gelse.

Valizimi hazırladım hafta sonu 2 günlüğüne Asosa gitcez.Bu gece yola çıkacağız
Biikinimin altına giymek için mini deniz şortları aldım kızlar colinsten.Defacto da da var.
Çok sevdim onları ben.Benim gibi totosu büyüyenler için ideal=))

Anam bu da benim ki gibi arsız=)))
Benimkide hiç utanmadan açtı kıçını gösterdi=)
Al sana pipi dercesine.
Maşallah canım Allah sağlık sıhhat versin bebişlerimize

amin canım amin inşallah sağlıkla sıhhatle alalım cennet kokulularımızı kucaklarımıza. aynen bunlar çok arsız bildiğin gibi değil :)

X