2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
canım doktorum iç organlarına baklıcaz tek tek dedi detaylı anlatıp gösterecek sanırım detaylıda aynı usgde olacak . 20-24 haftalar arası yapılıyor yanılmıyorsam geç kalmış olmuyorsun endişelenme senin kendi doktorun bakmayacak mı ayrı bir yerden mı aldın randevu

yok cnm ikinci bi goz olsun diye baska dr bakacamis yine ayni hstanede ama farkli doktor bakicak verdikleri tarih 24. haftamin son gunlerine denk geliyor

KUZUM pot filan kırmadın olur mu öyle şey 12 yaşından sonra hastalanmış 18 yaşından sonra eski hayatına dönememiş kas hastası malesef şuan 35 yaşında ama hiç göstermiyor mis gibi hatun kısmet kendiyle dalga geçiyo hep diyo ben sağlam olsam ortalığı birbirine kadardım kesin bi onla bi bunla ahahhhh :KK9: deli işte bakalım umut dünyası oda umudunu kaybetmiyor büyük ihtimal akraba evliliği ama Allah bilir Rabbim evlarımızı korusun inş. vala süper olur görüşsek kısmet olur mu olur yavrularımız ana karnında arkadaş oldular resmen :KK8:

canım neden olmasın yaaa ben arala hamıleyken 2008 hazıran anneleriyle yazışıyordum
bebeklerle gorustukkk çocuk olduklarında gorustuk
face de gızlı gurubumuz var herseyımızı bılıyoruz artıkk.. bırbırımıze hedıyeler yolladık ev zıyaretlerı yaptık
hala görüşüyoruz ana okulu durumlarını fln paylaşıyoruz.. cok sevıyorum onları .. yazlığına davet eden bıle var :)

hatta toplanıp toplu alışverişe gidelimmm :KK9:

gizoooo senden de bu beklenırdıı hahahah Allah canını hemııı :))
valla superr olur yaaaa
garıbım papatyada bısey almamış daha cnm tedırgın o da ben bıle almadım sadece baktımm
dünde baktım cok cici şeyler buldumm.. ya bırde bnm ablam londradan bı valız getırır bebek eşyası gıyım ayakkabı
ama alıcam bı ıkı sey ıcımde kaldı yaaaa

canlar...
Biz şimdi mama yemeğe gidiyoruz :KK56: yine kulaktan dolma bişiler öğrendim bir çoğunuzun cinsiyetler kesinleşti ya hadi beyin fırtınası yapalım :KK52: şimdiiiii.....
duyduğuma göre sol kasıkta genelde batmalar olunca kız bebekmiş sağ kasık ise erkek ne dersiniz :KK52::KK52::KK52:

batma derken yanı sol yumurtalık o ay catlamısssaaa kız oma ıhtımalı cokk cok cok yüksek..
bende ve bı cok kısıde oyle oldu vallaa.. sag yumurtalığım gelısmıss sag kasıgım ağrıdı 3 gun ... yumurtlama donemımde.
ben cok ınanıyorum buna.. ama tabı soldan yumrutlayıp oğlu olanda var sağdan kızı olanda
tabıkı bu sadece genellemeye bakılınca sag erkek sol olayı tutuyor yanı...

yok cnm ikinci bi goz olsun diye baska dr bakacamis yine ayni hstanede ama farkli doktor bakicak verdikleri tarih 24. haftamin son gunlerine denk geliyor

anladım canım bakan doktorun perinatoloji uzmanı da olması gerekıyormuş o yüzden heryerde her doktor bakmıyormuş. bilmem ne derece doğru birşey... ben kendi doktorumun özgeçmişine baktım perinatolojı var. eğer kendi doktorunun bilgisi dahılındeyse giittğin hafta zaten sorun yok canım haftada da sıkıntı yok. bebeklerimizin sağlığı ile ilgili inşallah güzel haberler alırız

valla superr olur yaaaa
garıbım papatyada bısey almamış daha cnm tedırgın o da ben bıle almadım sadece baktımm
dünde baktım cok cici şeyler buldumm.. ya bırde bnm ablam londradan bı valız getırır bebek eşyası gıyım ayakkabı

benden başka nasıl bi teklif gelebilirdikiiii:KK9::KK9:
ben gördüğümü alıyorum canım bi hevesle nereye kadar böyle sürer bu devran bilemiyoruuumm :KK70:

Son düzenleme:
kız almaaa tut kendını bı sürüde hedıye gelcıek cogunu gıydıremeyeceksınnnnn
sora kendıne kızacaksın :KK20:

Benim ailemden ve benden başka kimsenin bişey alcağını sanmam canım hediye falan getiricek kişi sayısı 1 elin parmaklarını geçmez yani :)

Son düzenleme:
ben de tam tersini duymuştum hatta burda da paylaşmıştım ama o geçen aylardaydı yani batmalar falan... ben de hiç bir his yok kızlar ağrı sancı batma çok iyiyim sizde varmı sancılar batmalar ben mı anormalım acaba ağrı falan yapmıyor benım kız olsa bir dert olmasa bir dert hareket etmesini geçtim zaten 22. haftaya kadar hissedilmemesi normalmış. anladım da batma seyirme gaz sancısı gibi şeyler de yok.

canm benim batmalar hala devam edior :44: sızlama şeklnde genelde sol tarafta 3 sn. filan sürüyo hatta yazıyorum bügün olması bi sorun olmasın diye :KK1: bünyeye göre değişior durumlar sanırım :KK31:

canım neden olmasın yaaa ben arala hamıleyken 2008 hazıran anneleriyle yazışıyordum
bebeklerle gorustukkk çocuk olduklarında gorustuk
face de gızlı gurubumuz var herseyımızı bılıyoruz artıkk.. bırbırımıze hedıyeler yolladık ev zıyaretlerı yaptık
hala görüşüyoruz ana okulu durumlarını fln paylaşıyoruz.. cok sevıyorum onları .. yazlığına davet eden bıle var :)

valla superr olur yaaaa

batma derken yanı sol yumurtalık o ay catlamısssaaa kız oma ıhtımalı cokk cok cok yüksek..
bende ve bı cok kısıde oyle oldu vallaa.. sag yumurtalığım gelısmıss sag kasıgım ağrıdı 3 gun ... yumurtlama donemımde.
ben cok ınanıyorum buna.. ama tabı soldan yumrutlayıp oğlu olanda var sağdan kızı olanda
tabıkı bu sadece genellemeye bakılınca sag erkek sol olayı tutuyor yanı...

harika yapmışsıınız deniz cim ya ayrı şehirlerde olduğunuz halde mi yaptınız ?

kuzum yumurtalık mı o bilmiyorum ama genel olarak sol kasıkta batmalara devam :KK31:

arkadaşlar doktordan geliyorum tsh ve free t4 düzelmiş ama ilaca aynen devam. bana 3 ay sonra gel dedi biraz fazla değil mi?
bu arada yazarken bebişte oynuyo
:KK16:hareketleri hissetmek ne güzel en azından bebişin iyi olduğunu anlıyo insan

arkadaşlar doktordan geliyorum tsh ve free t4 düzelmiş ama ilaca aynen devam. bana 3 ay sonra gel dedi biraz fazla değil mi?
:KK16:hareketleri hissetmek ne güzel en azından bebişin iyi olduğunu anlıyo insan

yanlış anlamış olabilirmisinn 3 ay ne ya direk doğuma gel deseymiş barii:44:

Canım çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için şimdi arayıp randevu alıcam :KK66:)
rica ederim doktordaşım :KK1:
umarım sen de memnun kalırsın, sorcaklarını yaz unutma, hepsiyle tek tek ilgilenir
aldın mı randevunu? ne zaman?

valla canım bi an beni anlatıyosun sandım:KK17:benim de eşim sabah hiç ses çıkarmadan çıkar gider ben uyanmayayım diye. zaten kahvaltı hiç hazırlamadım ona.yani istese hazırlarım ama... sonra ütüsünü yapmamışsam hiç bişey demez kendi ütüsünü yapar. işten çıkar eve gelir evi süpürür, banyoyu tuvaleti falan yıkar tertemiz. sofrayı kurmama yardım eder. bana hiç yemek yap demez kendini yorma dışardan alayım ya da makarna yapsan yeter diyo.
tabi şimdi hamilelikten doktor çok iş yapma dedi ama hamilelikten önce de böyleydi.
:nazar:Allah nazardan korusun:KK19: herkese daha iyisini nasip etsin. valla ne yapsam hakkını ödeyemem
maşalllaaaahhhhhh de bi yerini kaşı :KK1:
allah nazardan korusun canım

canlar...
Biz şimdi mama yemeğe gidiyoruz :KK56: yine kulaktan dolma bişiler öğrendim bir çoğunuzun cinsiyetler kesinleşti ya hadi beyin fırtınası yapalım :KK52: şimdiiiii.....
duyduğuma göre sol kasıkta genelde batmalar olunca kız bebekmiş sağ kasık ise erkek ne dersiniz :KK52::KK52::KK52:
ya deniz benim bazen sağda bazen solda batma oluyo :44: ama eskisi kadar değil azaldı
bunlar hurafe bence yaaaaa bende hiç bişi tutmadı yada doktor tutturamadı :KK52:

bi onceki haftayi vereceklerdi oda bayrama denk geldi bnim randevum 24.haftamin son gunleiednk geliyor :KK43:
olsun canım dr sonuçta en doğrusunu bilir hiç kafana takma

iyi çıkmasına sevindim canım
ben de dün onların sonucunu almıştım iyiydi çok şükür benim de ilaçlar aynı doz devam
3 ay çok yaaa niye öyle dedi ki acep ben ayda bir görünüyorum tiroidçime
senin de için rahat etmezse bir ay sonra sağlık ocağında tahilini yaptırırsın, sonuç normal değerlerdeyse gitmene gerek kalmaz kuzum benim hamilelikten önce öyle yaptığım da oluyordu
12 yıldır artık dra gitmeden de kan sonucuna göre ayarlayabiliyorum dozları :KK1:

maşalllaaaahhhhhh de bi yerini kaşı :KK1:
allah nazardan korusun canım

iyi çıkmasına sevindim canım
ben de dün onların sonucunu almıştım iyiydi çok şükür benim de ilaçlar aynı doz devam
3 ay çok yaaa niye öyle dedi ki acep ben ayda bir görünüyorum tiroidçime
senin de için rahat etmezse bir ay sonra sağlık ocağında tahilini yaptırırsın, sonuç normal değerlerdeyse gitmene gerek kalmaz kuzum benim hamilelikten önce öyle yaptığım da oluyordu
12 yıldır artık dra gitmeden de kan sonucuna göre ayarlayabiliyorum dozları :KK1:
Allah razı olsun canım ya.

bende şaşırdım
:44: dediğin gibi yapayım sağlık ocağına gider bakarım. ilacın doz ayarını da sana sorayım artık:KK9:ben ayarlayamam:)):KK9:
bu arada senin de değerler iyi çıkmış Allah daim etsin canım

Son düzenleme:
Kızlar =))

Bugün anketi oylama günüm=)
Çok heyecanlıyım gece uyuyamadım
Pipiyi görcem piyi=)
Kesin erkek bana göre,önceden de erkeğe benzetmişti 13.hafta da

17:00'de randevum.
Görüşmek üzereeeeeeeeeeeee=))

Kızlar =))

Bugün anketi oylama günüm=)
Çok heyecanlıyım gece uyuyamadım
Pipiyi görcem piyi=)
Kesin erkek bana göre,önceden de erkeğe benzetmişti 13.hafta da

17:00'de randevum.
Görüşmek üzereeeeeeeeeeeee=))
ayyyyyyyyyyy nne güzellllll bebişe gidiyoooooooo
hadi hayırlısıyla gel inşallah canım :KK3:
gelir gelmez yaz bize de

aldık bileee :KK16: hoşgeldinn
bilgilerini de eklersen listeye de ekler gizem
bdt
kaçıncı bebek?

yaşim. 21
sat.son adet tarıhım 21mart
bdt.aralık 28 2013
şehir.elazıg
cinsiyet. kıza benzıyo ama tam emın degıldı dr
kaçinci bebek. 1. bebişim

Son düzenleme:
cnm senin ki kızmıydı benim kide büyük ihtimal kız ama eşim erkek hissediyorum diyip kafamı karıştırıyor :44: Allah'ın izniyle salı günü netleşicek inş. :KK16::emir_bebek::nazar: benim kasık batmalarım genelde sağda olmak üzere devam ediyor solda da oluyor ama genelde sağda canm sen bana göre baya ilerdesin bitmiş olabilir senin batmalar :KK12:

X