2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
dr tatil havasına girmiş güneşleniyo dedi :KK9:
teşekkür ederiiiiizz teyzesii :))

saol canım valla sorma elleride almış enseye oohh:KK9:
tatile gidiyorum uçak sakıncalımı dedim hayır değil en güvenlisi dedii sonra x-rayden kesinlikle geçme söyle hamileyim diye dediii karbonhidrat karpuz kiraz yeme sakın aşırı dedi havuza girme ve güneşlenme fazla leke olur şu dönem dedi.bu süreden sonra karnın baya büyür artık dedi.suyun iyi rahim ağzı kapalı vs bişeyler anlattı o sıra bebeğe bakıyodum dinlemedim:KK9:
açlık kan şekerim sınırdaydı tekrar kan ver dedi bide afp yaptırdık canım öyle işteee :))
ayrıntılıda 5 ağustosta sonrada şeker yüklemesi yapıcaz dedii

karpuz kiraz neden yemiyomusuz :KK53::KK53::KK53: ben sürekli yiyorum ve hiç bir şey demedi :44::44::44:

Onun tatil havasına kurban olsunlar=)
Gizmm ne demek karbonhidrat kiraz karpuz yaaa=(((
ben çok makarna börek hamur işi yiyorum midemi bastırdığı için
Akşamları da karpuzu götürüyorum sulu sulu amanın niye öyle dedi acaba.
Yemiyelim mi yani
bana da güneşlenme sakın dedi.
Katiyen yasakladı leke kalır dedi
dedim ben zaten asla güneşlenmem normalde de ama ona rağmen simsiyah olurum dedim
ona yapacak bir şey yok dedi50 faktör sürüyorum bana mısın demiyo.

karpuz kiraz neden yemiyomusuz :KK53::KK53::KK53: ben sürekli yiyorum ve hiç bir şey demedi :44::44::44:

benim açlık kan şekeri sınırda kızlar ondan aşırıya kaçma dedi panik yapmayın ama karbonhidrat sakın yeme sadece sana yarar dedi ://pilav makarna beyaz ekmek vsvs...

Eki Görüntüle 753013 Eki Görüntüle 753014 Eki Görüntüle 753015

217 gram-18 cm olmuşuuuuzzz teyzoşlarııııııııııııııııı :))))
parmağını emiyo kuzucummmmmmmmmmm:KK1:
Allahıııımmmm ölürüm bennn onun keyfinee..
Ne güzel uzanmış öylee:KK54::nazar:
Maşallahhh gizoo, çok tatlı görünüyor:KK16:
canımm teşekkürler :)
solak olmasın ya yazıları hep çirkin oluyo solak olanların :KK9:

Neden öyle düşünüyorsn kuzum
Benim babam solak, yazısı da resmi de süper...
Hem solak olanlar yetenekli olur diye biliyorum ben:nazar:

Ablam aile hekjmi bugun onun yanina ziyarete gittim...o da bu aletten cikardi ama genellikle hemsiresib bakiyormus.
Karnima koydu. kalp atisi falan alamadik .sizler jelle mi bakiyorsunuz...azcik telaslandim..ama ablsm rahatlatti biraz...

ewet cnm ben jelle bakıyorum usg jellınden ama su ile de bakılıyormuş.
telaş etme sırtı donuktur uyuyordur öksürseydin çikolota yeseydın.

kızlar işyeri hekıminin yanına gttim tansiyonuma falan bakıldı normal çıktı ama adam benı korkuttu hmen idrar ve kan tahlili yaptır. bu şişlikler önemlı bişeyın belirtisi olabilir dedi. yarın gidip tahlil yaptırıcam. birdenbire ne hale eldim ya üzüldüüm :KK5::KK5::KK5::KK43::KK43:

bence telaş etme gecen hafta bende çok şiştim resmen 2 numara ayaklarım buyudu bilekteki kemiklerim gözükmüyor hatta elıme bile gelmiyordu o kadar şişmiştim 3 gun böyleydı ayaklarımı uzatıyorum geçiyor ama gene 30 dk dolanıyım şişiyordu tuzu tamamen kestim ve ayakklarımı sureklı uzattım bidaha olmadı bende telaş yaptım hemde tatildeyken oldu netten araştırdım falan ama hamılelıkte sıcaktan olurmuş.bulanık görme yada yüzünde şişlik yoksa sorun yokmuş cnm.ama sen genede tahlil yaptır zaraarı olmaz.
bide bol su iç şişliği alır.

kızlar benımde 3 gundur miğdem çok kaynıyor yanıyor ınanılmaz resmen göğsüm ağrıyor ne yesem miğdem yanıyor normal mı acaba

Son düzenleme:
CEMREDENİZ

Ayy ben Alpi beğendim ya ama tek hece diye çok tutmadı benimki
bizim soyad da 3 harfli=)
Ama ben Alp Ata'yı çok beğendim

Oh be biraz psikoljim düzeldi....
Hiç isim beğenemiyordum.Moralim tabandı.

Bu isim bana iyi geldi kociş beğenmese de.
Ben onu ikna ederim:ppp

bence harikaa papoşşş :) alp ata cok guclu bir isim.. :nazar::nazar:

ee ben ne koycammm :26::KK52:

bizde havuzdaydık.. Aralı ındırdım arkadaşları gelıp cagırdılar
ay ne popüler cocukk :KK52::nazar:

ee halıylee bende gırdım cunku aral cok ısrar edıyor beraber yuzelım dıye
kadınlarda bakıoo emme napam artıkk nazara gelmemışımdır ınşallahhh :KK14:
yıldızım cok duşuk:KK14:

ewet cnm ben jelle bakıyorum usg jellınden ama su ile de bakılıyormuş.
telaş etme sırtı donuktur uyuyordur öksürseydin çikolota yeseydın.

bence telaş etme gecen hafta bende çok şiştim resmen 2 numara ayaklarım buyudu bilekteki kemiklerim gözükmüyor hatta elıme bile gelmiyordu o kadar şişmiştim 3 gun böyleydı ayaklarımı uzatıyorum geçiyor ama gene 30 dk dolanıyım şişiyordu tuzu tamamen kestim ve ayakklarımı sureklı uzattım bidaha olmadı bende telaş yaptım hemde tatildeyken oldu netten araştırdım falan ama hamılelıkte sıcaktan olurmuş.bulanık görme yada yüzünde şişlik yoksa sorun yokmuş cnm.ama sen genede tahlil yaptır zaraarı olmaz.
bide bol su iç şişliği alır.

kızlar benımde 3 gundur miğdem çok kaynıyor yanıyor ınanılmaz resmen göğsüm ağrıyor ne yesem miğdem yanıyor normal mı acaba

sabahtan beri 2 buçuk ltre içtim yatana kadar da bayağı içerim sürekli tuvalete taşınıyorum birde böbreklerim ağrımaya başladı fazlamı yüklendim ne. neyse yarın herşey belli olur cerolcım
akşam yemekten sonra bende de yanma oldu göğsüme kadar acıyordu ama şimdi yok yediklerinden olmuştur yada o beklenen malum yanmalar mı başlıyor acaba? geçmiş olsun sağlıkla tamamlasak şu gebeliği

merhaba uzun zamandır yazdıklarınızı takip ediyorum.19.haftamdayım,inşallah bir erkek bebeğim olacak ,iki gündür ayaklarım inanılmaz şişti.doktorum idrar testi istedi.önemli birşey olmadığını düşünüyordum ancak bir arkadaş arkadaşının bebeğini nasıl kaybettiğini yazınca
preeklamsi araştırmaya başladım.bu zamanlarda erkenmi bilmiyorum bu şişme durumu ama çok rahatken o yazıyı okuyunca çok kötü oldum.hassas bir dönmedeyiz biraz daha dikkatli yazılırsa yazılar bence daha iyi olunur.herkesin amacı uyarmak ama ve kötü niyet değil fakat akşam donucum çıkacakmış,nasıl dayanıcam bilmiyorum.

merhaba uzun zamandır yazdıklarınızı takip ediyorum.19.haftamdayım,inşallah bir erkek bebeğim olacak ,iki gündür ayaklarım inanılmaz şişti.doktorum idrar testi istedi.önemli birşey olmadığını düşünüyordum ancak bir arkadaş arkadaşının bebeğini nasıl kaybettiğini yazınca
preeklamsi araştırmaya başladım.bu zamanlarda erkenmi bilmiyorum bu şişme durumu ama çok rahatken o yazıyı okuyunca çok kötü oldum.hassas bir dönmedeyiz biraz daha dikkatli yazılırsa yazılar bence daha iyi olunur.herkesin amacı uyarmak ama ve kötü niyet değil fakat akşam donucum çıkacakmış,nasıl dayanıcam bilmiyorum.

geçmiş olsun ellerinde de şişme var mı yada yüzünde. bende sabahtan beri okudum preeklampsi yi. üzüzcü şeyler okudum temiz sonuçlar alırsın umarım. bende yarın yaptırıcam tahlillerimi hem kan hem idrar.

inşallah önemli bir şey değildir, bir kere insanın beynine girdikten sonra ,kolay kolay rahatlatamıyorsun kendini, buraya yazan arkadaşın yazısını okuyana kadar şiş ayak bileklerime bakıp bakıp gülüyordum:)
ama şimdi korkuyorum benim sonucum akşam belli olacak doktorum arayıp değerlendirecek.
değerlendirildikten sonra burayada yazarım.kötü şeyler aklımıza getirmeyelim,masa başı çalışıyorum ve hava çok sıcak normal şartlarda birinin bile şişme ihtimali vardır:)
bu arada benide eklerseniz gerçi forumu kullanmayı bilmiyorum ama,29 yaş 19+0 dayım oğlum olacak.bu arada bursa :)

inşallah önemli bir şey değildir, bir kere insanın beynine girdikten sonra ,kolay kolay rahatlatamıyorsun kendini, buraya yazan arkadaşın yazısını okuyana kadar şiş ayak bileklerime bakıp bakıp gülüyordum:)
ama şimdi korkuyorum benim sonucum akşam belli olacak doktorum arayıp değerlendirecek.
değerlendirildikten sonra burayada yazarım.kötü şeyler aklımıza getirmeyelim,masa başı çalışıyorum ve hava çok sıcak normal şartlarda birinin bile şişme ihtimali vardır:)
bu arada benide eklerseniz gerçi forumu kullanmayı bilmiyorum ama,29 yaş 19+0 dayım oğlum olacak.bu arada bursa :)

inşallah bugun işe geldim ama yaptığım işten hiç birşey anlamadım neyse hayırlsı. gizem arkadaşımız seni listeye ekler hoşgeldin

:KK64: tey teyy kızlar yetişmiş erkeklere :KK22:
eşit gördüm sanırsam

dr tatil havasına girmiş güneşleniyo dedi :KK9:
teşekkür ederiiiiizz teyzesii :))

saol canım valla sorma elleride almış enseye oohh:KK9:
tatile gidiyorum uçak sakıncalımı dedim hayır değil en güvenlisi dedii sonra x-rayden kesinlikle geçme söyle hamileyim diye dediii karbonhidrat karpuz kiraz yeme sakın aşırı dedi havuza girme ve güneşlenme fazla leke olur şu dönem dedi.bu süreden sonra karnın baya büyür artık dedi.suyun iyi rahim ağzı kapalı vs bişeyler anlattı o sıra bebeğe bakıyodum dinlemedim:KK9:
açlık kan şekerim sınırdaydı tekrar kan ver dedi bide afp yaptırdık canım öyle işteee :))
ayrıntılıda 5 ağustosta sonrada şeker yüklemesi yapıcaz dedii
oh tatilde rahat rahat takıl artık
prensesini de gördün gitmeden
gelsin deniz kum güneş :KK16:

yiğit ali meselaaaa
yada görkem o sime bayılırım ama eşim istemio
girisekaluuuuuu :KK31:
ben de görkemi çok beğeniyorum ama eşim pek sıcak bakmadı
araştırmalarım sürüyo :KK68:

5. ayda beklenen malum yanmalarsa ''saçlanıyo'' derler :KK6:
ama çok saçma bence :KK52:
bebişin kese içindeki saça benzer tüyümsü şeyi mi mideyi yakacak :KK9:
yediğin bişeyler dokunmuştur tatlım

:KK64: tey teyy kızlar yetişmiş erkeklere :KK22:
eşit gördüm sanırsam

oh tatilde rahat rahat takıl artık
prensesini de gördün gitmeden
gelsin deniz kum güneş :KK16:

ben de görkemi çok beğeniyorum ama eşim pek sıcak bakmadı
araştırmalarım sürüyo :KK68:

5. ayda beklenen malum yanmalarsa ''saçlanıyo'' derler :KK6:
ama çok saçma bence :KK52:
bebişin kese içindeki saça benzer tüyümsü şeyi mi mideyi yakacak :KK9:
yediğin bişeyler dokunmuştur tatlım

banada saçma geliyor kayınvalidemde öyle dedi saçları çıkyordur ondandır dedi ama saçma.
yediklerim aynı şeyler canım 3 gndur göğsüm sırtıma vuruyor yanması ağrısı .kalsıyum patlaması olacak :)) ılık süt iyi geliyor rahatlatıyor biraz.

-iskender pala od -romanında bu isim geçiyor vaktı zamanında okumuştum ve eşime demiştim oğlumuz olursa bu isim nasıl diye ben çok beğendim canım adıyla yaşasın

Amin canım hepimizinki inşllah
Bakalım kesin değil ama aklımda dursun sevdim ben

GGİZOOOOO
kız solaklar çok aklıllı oluyor ya.
Kaç tane solak gördüysem hepsi iyi yerleri kazandı.
Mesela eski sevgülüm hehehehehe=))))
Çaktırmayın=p

akşama iftara davetliyiz üsküdar dilrubada...
acep ne giysem yaww :KK53: hani şöyle tam hamiş görünmüyom göbekli gibiii puff kıyafetler de daraldı bi bakınıyim...

X