2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
merhaba uzun zamandır yazdıklarınızı takip ediyorum.19.haftamdayım,inşallah bir erkek bebeğim olacak ,iki gündür ayaklarım inanılmaz şişti.doktorum idrar testi istedi.önemli birşey olmadığını düşünüyordum ancak bir arkadaş arkadaşının bebeğini nasıl kaybettiğini yazınca
preeklamsi araştırmaya başladım.bu zamanlarda erkenmi bilmiyorum bu şişme durumu ama çok rahatken o yazıyı okuyunca çok kötü oldum.hassas bir dönmedeyiz biraz daha dikkatli yazılırsa yazılar bence daha iyi olunur.herkesin amacı uyarmak ama ve kötü niyet değil fakat akşam donucum çıkacakmış,nasıl dayanıcam bilmiyorum.

canım korkma ğreeklamsi de belirti ani kilo artışı ( fazla yenmediği halde ) tansiyon artışı. uçuşan sinekelr görmek böyle giri giri gözümüzün önüne gelir bazen sadece şişmeye yorma

Merhaba kızlar biz geldik ütü yaptık şu sıcak havada çok yorulduk....
Kızlar dün akşam afedersiniz tuvalette peçetede kan gördüm yaparken de aciyodu galiba hemoroid olacağım çok korkuyorum eşim ondan değildir geçer desede pinpiriklendim bi kere...
Gizoş maşallah seninkine ense yapıyor :KK9::nazar:
Bizim görüşmemize daha 13gün var kızlar sabırsızlıkla bekliyorum=)))))

canım korkma ğreeklamsi de belirti ani kilo artışı ( fazla yenmediği halde ) tansiyon artışı. uçuşan sinekelr görmek böyle giri giri gözümüzün önüne gelir bazen sadece şişmeye yorma

bende öyle olduğunu tahmin ediyorum.umarım sorun olmaz.

isimler düşünüyor ,herkesin cinsiyeti belli oldu sanırım.
benim ilk bebeğim olacak.adı çınar:)en başından beri belli idi ismi hiç değişmedi.
hatta dün kapı süsü için bir tasarımcı ile konuştum bir çınar ağaçı olacak ve dalında salıncak ordan çınar harfleri sarkaçak,:)
hiç bir şey almadım çınara ,geziyorum ama bulamıyorum bir şey,beğenmeiyorum ay hesabı yapamıyorum,ZARA home da çok güzel battaniyeler var,kış bebeği olacağı için ne alınır ne alınması gerekli kestiremiyorum.şuan kapı süsü hastane odası osrganizasyoları gelenlere ikramlıklar,lahusa tacı gibi şeyler araştrıyorum.

bende öyle olduğunu tahmin ediyorum.umarım sorun olmaz.

isimler düşünüyor ,herkesin cinsiyeti belli oldu sanırım.
benim ilk bebeğim olacak.adı çınar:)en başından beri belli idi ismi hiç değişmedi.
hatta dün kapı süsü için bir tasarımcı ile konuştum bir çınar ağaçı olacak ve dalında salıncak ordan çınar harfleri sarkaçak,:)
hiç bir şey almadım çınara ,geziyorum ama bulamıyorum bir şey,beğenmeiyorum ay hesabı yapamıyorum,ZARA home da çok güzel battaniyeler var,kış bebeği olacağı için ne alınır ne alınması gerekli kestiremiyorum.şuan kapı süsü hastane odası osrganizasyoları gelenlere ikramlıklar,lahusa tacı gibi şeyler araştrıyorum.

Amanit ne gğzel düşünmüşsün=)
Bayıldım fikrine=)
Bende bir şey almadım ama alan arkadaşla var.Olsun vaktimiz çok alırız =))
Benimde oğluşum olacak.

Ayrıca sen yazılan herşeyi takma boşver.
Akşam tahlilinin alınca haber ver bize de hayırlısıyla iyi haberlerle gel

Etkilenmemek kolay değil tabi ama bebeğini düşün kasma üzme kendini arkadaşımmm..

amanit canım çok güzel ismi
ismiyle büyüsün annesiii :KK16:
cicilerini alınca bekliyoruz foto
gözümüz gönlümüz açılsın :KK9:

ahahhhhhhh :KK9:baktılar erkekler tepemize çıkcak haydi ataaaaaağaaaaaaa ahahaaaaa :KK9: cadı bunlar cadıııııııııı :KK8:

Sizin cadılarınızı yesinler=)))
küçük popolular ısırırım onları bennnnnnn

vala erkek senesi diyorduk ama değilmiş eğerse kukuşlarını sonraya saklıyorlarmış sizin zilliler=))

kızlar ben yarın yokum tahlillerimi verıcem cumarteside kendi dokturma gidicem bana da dua edin ne olur bende çok endişelendim iyi sonuçlarla gelırım umarım pazartesi görüşürz.

kızlar ben yarın yokum tahlillerimi verıcem cumarteside kendi dokturma gidicem bana da dua edin ne olur bende çok endişelendim iyi sonuçlarla gelırım umarım pazartesi görüşürz.

ayyyy canım bnm yaaa sakin ollll.. hiç bişeyiniz yokk ana kız maşallahhh...
sıcaklardan şiştin sen birde işten dolayı :KK66:

Kızlar bayrama ne giyeceksiniz düşündünuz mu bizim bi de bayramdan sonra düğün var öyle birşey almaliyim ki ikisinede giyebileym =))))[]

Amanit ne gğzel düşünmüşsün=)
Bayıldım fikrine=)
Bende bir şey almadım ama alan arkadaşla var.Olsun vaktimiz çok alırız =))
Benimde oğluşum olacak.

Ayrıca sen yazılan herşeyi takma boşver.
Akşam tahlilinin alınca haber ver bize de hayırlısıyla iyi haberlerle gel

Etkilenmemek kolay değil tabi ama bebeğini düşün kasma üzme kendini arkadaşımmm..

doktorum arayınca yazıcam buraya,belki tavsiyeleri olur hem sizinle paylaşmış olurum,belki siznde işinize yarar.
fikir güzel ama uygulamak zor olabilir ,sonuçta benim yapabileceğim bişi değil ,profesyenel bişeyler olsun istiyorum bakalım,çizim göndercekler,burdan sizede paylaşırım belki fikir olur.gerçi okadar şey içinde hastane kapı süsünü düşünmek saçmamı bilmiyorum ama.
bu arada çok güzel indirimler var,sanırsam 6-9 aylık yaz kıyafetleri alınabilir değilmi,tecrübeli anneler fikir verebilir.
bursada çok mağaza bilmiyorum ama ZARA kids,BG STORE,gibi yerlere baktım ama elim boş çıktı.hep kız bebek cicilerine takılıyorum:)

doktorum arayınca yazıcam buraya,belki tavsiyeleri olur hem sizinle paylaşmış olurum,belki siznde işinize yarar.
fikir güzel ama uygulamak zor olabilir ,sonuçta benim yapabileceğim bişi değil ,profesyenel bişeyler olsun istiyorum bakalım,çizim göndercekler,burdan sizede paylaşırım belki fikir olur.gerçi okadar şey içinde hastane kapı süsünü düşünmek saçmamı bilmiyorum ama.
bu arada çok güzel indirimler var,sanırsam 6-9 aylık yaz kıyafetleri alınabilir değilmi,tecrübeli anneler fikir verebilir.
bursada çok mağaza bilmiyorum ama ZARA kids,BG STORE,gibi yerlere baktım ama elim boş çıktı.hep kız bebek cicilerine takılıyorum:)

He he tipik erkek anası modu=9
izimde elimiz kız eşyalarına gidiyor
Niye saçma olsun canım o da hazırlık sonuçta neyi ne zaman istersen o zaman lırsın
Gönlünce yap işte
CEMREDENİZ var hem tecrübeli hem bursa da o sana yardımcı olur=))

Dimi kızzz??

selaaaaam herkese
kizlar ben bugun catlak onleyici olarak lierac phytolastil gel aldim. karnim o kadar buyudu ki bence gec bile kaldim. fotograflariniza baktim benden 3 hafta once olandan bile daha buyuk karnim nedendir anlamadim. ikiz mi diye soruyorlar:p hali hazirda bir suru catlagim var umarim dayanilmaz hale gelmem dogum yapana kadar.

bu arada 15+3 oldum ve sanirim 4-5 gundur hic kusmuyorum ancak yine bulantim var biseyler yeme istegi yaratiyor. ekmekten baska bisey de bastirmiyor o kadar kotu besleniyorum ki hala. yesillik hic yiyemiyorum balik da...

midemdeki bu garip bulantili his gecicek diil mi? bir de tiksindigim seyleri yemeye baslicak miyim? yoksa hamilelik boyunca mi boyle devam eder? tecrubeli anneler cevap verirse sevinirim yoksa oglum ekmek kafa olucak

maşallah canım oğluşun olacakmış Allah sağlıkla sıhhatle kucağına almayı nasip etsin bize de bir kız bebek geliyor Allahın izni ile. benim hala çok karnım yok kalçalarımın genişlediğini söylüyolar ama eni konu kaşınıyorum çok. kremini sadece göbeğinle kalma basenlerine kalçana göğüslerine heryere kullan canım.

Eki Görüntüle 753013 Eki Görüntüle 753014 Eki Görüntüle 753015

217 gram-18 cm olmuşuuuuzzz teyzoşlarııııııııııııııııı :))))
parmağını emiyo kuzucummmmmmmmmmm:KK1:

maşallah canım çok tatlı bu 4 boyutlu ultrason resimleri mi?

kızlaar oğlum olcakmışşş :) ama bi sıkıntı var hatırlarsanız size sormuştum karnımda bi sertlik var diye evet o miyommuş ve plesentanın üstündeymiş kanlı miyommuş çok büyürse plesentanın üstünde olması riskliymiş eğer çok büyürse plesentanın erken ayrılmasına buda oğlumun ölümüne bile sebep olabilirmiş son aylarda olursa da erken doğuma neden olabilirmiş üzülme bu en kötü ihtimal dedi doktor ama korktum bi kere yaaa dua edin bana :KK43:

X