2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
gunaydınnnnn
bende altın bilezikler fln gordum kalın kalın bırılerıne vermemeye çalışıyordum :/
birde cok güzel beyaz altın ince bir kolye gordum taşları vardı sallantılı cok kibar bişeydi
hayır olsun inşallahhh

Günaydın .
Bende o kdr gerçeğe yakın rüyalar görüyorum ki .. Dün gece kızım doğmuş emziriyordum ve resmen göğsümde ki çekimi hissettim .Rüya olamayacak kadar gerçekti . Hayır olsun inşallah.

bu sabah yataktan kalkarken hafif bi karnım ağrıdı çok korktum valla bi dahada ağrımadı neden öyle oldu anlam veremedim tersmi yattım acaba farketmeden diycem ama zaten hep uykusuz geçiyo sağa dön sola dön uyuyamıyorum yattığım taraf hep ağrıyo :KK43:

Aynen bende aynı sekilde uzun zamandır uykusuzum yatakta semazen gibi dönüp duruyorum az kaldı allahın izniyle kasıklarımda agrı oluor doktorum bebek ve yuvanın agırşıgından kaynaklanıyor dedi yatınca geçiyor :KK49:

Slm kızlar.uzun zamandır takip edeimiorum sizi.ew aldık çok şükür ev taşımayla uğraştı.çokkkkkkk zor oldu eğilmek yürümek ayakta durmak bittim resmen.çok şükür işim bitti artık.hızla kilo alıyorum ben.6 aylık 7 kilo aldım .son üç ay nolucak bakalım.sizler kaç kg aldınız. Dr yürüyüş dedi ama bl fıtığım var izin vermşo belim.sağdan sola donemiyorum bunu nrmal doğuramıcam böle giderse

Allah güle güle oturmanızı nasip etsin inş. sağlık mutluluk ve huzurla.... darısı başımıza bizde hayırlısıyla bi alabileydik :KK70: :KK70:

herkese günaydın arkadaşlar bugün tuhaf tuhaf rüyalarla uyandım hayırdır inşallah

gunaydınnnnn
bende altın bilezikler fln gordum kalın kalın bırılerıne vermemeye çalışıyordum :/
birde cok güzel beyaz altın ince bir kolye gordum taşları vardı sallantılı cok kibar bişeydi
hayır olsun inşallahhh

kızlar hayır olsun rüyalarınız :) deniz aslında rüyada bilezik görmeye kız çocuk müjdesi derler :KK70: gerçi bende görmüştüm çeyrekler bilezikler ama benimki erkek :) hayır olsun kızlar güzel şeyler düşünün güzel olsun.....

herkesee gunaydınnn:KK16:

ben cok ayakta kalırsam harketler asagıda oluyo ama dınlendıgım bır gun se. gayet gobek delıgı hızama cıkıo tekmelri. galiba yer cekımıne dayanamıo bebeler:KK52: cok ayakta kalınca asagı gıdıooo

Allah güle güle oturmanızı nasip etsin inş. sağlık mutluluk ve huzurla.... darısı başımıza bizde hayırlısıyla bi alabileydik :KK70: :KK70:

kızlar hayır olsun rüyalarınız :) deniz aslında rüyada bilezik görmeye kız çocuk müjdesi derler :KK70: gerçi bende görmüştüm çeyrekler bilezikler ama benimki erkek :) hayır olsun kızlar güzel şeyler düşünün güzel olsun.....

ben arala hamıleykende altın bılezık gormuştum.. bende erkek bebek demek olduğunu bılıyorum ama bazıları kız bebek dıyorlar
sanırım yöreye göre değişiyor anlamı..
ama cok güzellerdi iki taneydi..biri bir kolumda diğeri diğer kolumdaydı . bence evlatlarımdı onlar :nazar:
kolye de kızım olur inşallahhhhh :kk77:

Son düzenleme:
Aynen bende aynı sekilde uzun zamandır uykusuzum yatakta semazen gibi dönüp duruyorum az kaldı allahın izniyle kasıklarımda agrı oluor doktorum bebek ve yuvanın agırşıgından kaynaklanıyor dedi yatınca geçiyor :KK49:

hiç ağrım yoktu canım sabah birden kaltım heralde karnıma bi ağrı geldi geçti sonra korktum ama birazdan hareketleri hissedince içim rahatlar :) sabırsızlıkla bekliyorrum tekme atsada bilsem iyi olduğunu :KK8:

haseneee bu arada bende çeyrek altınlar gormuştum daha cinsiyeti belli değilken :))

kızlar ya bende rüyamda kocamı beni aldatırken görüyorum üniversitede bi kız vardı hoşlanıyodu eşimden biliyorum o kızla aldatıyomuş benii 2 gece üst üste gördüm bide iice psikolojim bozuldu :KK43:((

kızlar ya bende rüyamda kocamı beni aldatırken görüyorum üniversitede bi kız vardı hoşlanıyodu eşimden biliyorum o kızla aldatıyomuş benii 2 gece üst üste gördüm bide iice psikolojim bozuldu :KK43:((

ayyy cok fecii yaaaa
bu donemde abuk subuk rüyalar gormemız cok normalmışş canım takma kafanı sakın
ama ınsanın sınırlerı bozuluyor dımı :/
bende eşımı yegenımle gormuştum yanımda bakışıp koklaşıyorlardııı ayyy iğrençti yaaa sabah uyanıp bağırmıştım:/

Kızlar dün misafirim vardı. Kahvaltı yemek derken biraz yoruldum. Sonra uzandım 1 saat kadar. Uyandım wcye gittim bi baktım çay bardağı kadar su dökülmüş gibi çamaşırıma. Bi de pazar günü mu :S
Hemen hastaneyi aradım doğumhaneye bağladılar. Gel bakalım dedi. Gittik bu defa da turnusol kağıdı kalmamış koca hastanede. Neyse bebeğe bakın bari genel durumu nasıl dedim. Baktı ama kızım hiç kıpırdamıyordu korktum bi sorun yok değil mi dedim. Şuan için bebek sağlıklı suyunda iyi belki sızıntı olmuştur. Devam etmedikçe bi sorun yok ama yediğine içtiğine dikkat et yat sürekli dedi. :S
Eylülün 5inde kontrolüm var inşallah o zamana kadar bi sorun olmaz. Ha bide aman dikkat et bu aylarda suyun gelmesin çok erken dedi.

Bi daha 1 ay sonrasına randevu almicam çok uzun bi zaman

Herkese tünaydın
Biz de geçen cumartesi şeker yüklemesi için doktora gittik. Şeker normal çıktı ama idrar yollarında bakteri varmış ilaç verdi. Demir hapını da günde ikiye çıkardı. Şekerin normal çıkmasına çok sevindim özellikle diyet falan olacaktı zor iş yani.

ayyy cok fecii yaaaa
bu donemde abuk subuk rüyalar gormemız cok normalmışş canım takma kafanı sakın
ama ınsanın sınırlerı bozuluyor dımı :/
bende eşımı yegenımle gormuştum yanımda bakışıp koklaşıyorlardııı ayyy iğrençti yaaa sabah uyanıp bağırmıştım:/

aynen canım etkileniyo insan ister istemez bide bize hamileliğimin başından beri ilişki yasaktı valla aklına herşey geliyo insanın :) kendimide doğal olarak eskisi gibi hissetmiyorum kilo aldım o kadar bakımlı değilim derken riyalarıma girmiş :KK8:

ben arala hamıleykende altın bılezık gormuştum.. bende erkek bebek demek olduğunu bılıyorum ama bazıları kız bebek dıyorlar
ama cok güzellerdi iki taneydi..biri bir kolumda diğeri diğer kolumdaydı . bence evlatlarımdı onlar :nazar:

herhalde olabilir... kişiden kişiye değişiyorda olabilir :)Allah hayırlısıyla sağlıkla gönlüne göre versin inş. güzelim ne güzel sen yormuşsun işte bi yerlere :KK70:

haseneee bu arada bende çeyrek altınlar gormuştum daha cinsiyeti belli değilken :))

ben daha hamile olduğumu bile bilmeden erkek çocuk almıştım kucağıma bi kerede hamile olduğumu görmüştüm sonra çıktı :KK70: sonra da eşimle ikinci kere evleniyomuşuz böyle gelinlik felan giyinyorum bana altın felan takılıyo düğünden sonra bebeğimi emzirirken diyorumki getirin sayalım belki bu sefer ev alabilirz :KK70: hayır olsun inş... kesin erkek olduğunu geçen hafta öğrendim ama doğup sürprizde yapabilir :)

ıyyyyy Allah korusun... ama bu dönemde böyle rüyalar normal galiba... bu tarz bi mevzuyu kafana taktın hiç düşünmüşmüydün? bende eşimin tekrar sigara başlamasından şüpheleniyorum her gece abuk subuk süralar görüyorum elinde sigara felan uyanıyorum bi hışımla... bu konuda benimde psikolojim bbozuk... ama senin eşinde bişi olduğunu sanmıyorumda benimkisi galiba ki başladı :KK43:((((

Kızlar şu linkteki bebek iğnesini almayı düşünüyorum nasıl acaba
altın bebek iğnesi, isim yazılı altın iğne, çocuk takıları, çengelli
$thumb.jpg

herhalde olabilir... kişiden kişiye değişiyorda olabilir :)Allah hayırlısıyla sağlıkla gönlüne göre versin inş. güzelim ne güzel sen yormuşsun işte bi yerlere :KK70:

ben daha hamile olduğumu bile bilmeden erkek çocuk almıştım kucağıma bi kerede hamile olduğumu görmüştüm sonra çıktı :KK70: sonra da eşimle ikinci kere evleniyomuşuz böyle gelinlik felan giyinyorum bana altın felan takılıyo düğünden sonra bebeğimi emzirirken diyorumki getirin sayalım belki bu sefer ev alabilirz :KK70: hayır olsun inş... kesin erkek olduğunu geçen hafta öğrendim ama doğup sürprizde yapabilir :)

ıyyyyy Allah korusun... ama bu dönemde böyle rüyalar normal galiba... bu tarz bi mevzuyu kafana taktın hiç düşünmüşmüydün? bende eşimin tekrar sigara başlamasından şüpheleniyorum her gece abuk subuk süralar görüyorum elinde sigara felan uyanıyorum bi hışımla... bu konuda benimde psikolojim bbozuk... ama senin eşinde bişi olduğunu sanmıyorumda benimkisi galiba ki başladı :KK43:((((

yok be eşimin kızdan haberi bile yok bende takamadım kafaya aslında ben görüyorrum arada böyle abuk sabuk riyalarda 2 gecede görünce şaştım bi an bu ne dedim :)

Tünaydınnnnnn fıstıklarrrrrrrr:KK54:

selam arkadaşlar,ben de Allah kısmet ederse aralk sonu gibi anne olacağım.bişey sormak istedim ben bebişin tekmelerini bazen aşağıya doğru hatta orda hissediyorum.sanki afedersiniz çişim varmış da tutuyormuşum arada bir kaçıracakmışm gibi :KK1: normal mi sizce?:44:
Aynen bende de oluyor,normal normal:KK6:

22 hafta oldu bebeğim hiç hareket etmiyor neden acaba

Hiç mi:26:KK70:oktora gittinmi cnm,etmesi lazım aslında:44:

Slm kızlar.uzun zamandır takip edeimiorum sizi.ew aldık çok şükür ev taşımayla uğraştı.çokkkkkkk zor oldu eğilmek yürümek ayakta durmak bittim resmen.çok şükür işim bitti artık.hızla kilo alıyorum ben.6 aylık 7 kilo aldım .son üç ay nolucak bakalım.sizler kaç kg aldınız. Dr yürüyüş dedi ama bl fıtığım var izin vermşo belim.sağdan sola donemiyorum bunu nrmal doğuramıcam böle giderse

Hayırlı olsun,güle güle oturun yeni evinizde canım.Bende 6 kilo aldım,aynen bende hızla alıyorum bu aralar:KK50:
Fıtık zor canım yaa,Allah yardımcın olsun:KK14:

günaaaaydınnnnnnnnnnnnnnnn :))

Günaydın gizo:KK34:

Ayyyy inşallahh Denizimmm:KK54::KK54:

Ruyasıı bile kötüdür amaaaan Allahımmmm:KK52: bu aralar bende saçma sapan rüyalar görüyorum ama uyanınca hatırlamıyorum:KK53:

Kızlar dün misafirim vardı. Kahvaltı yemek derken biraz yoruldum. Sonra uzandım 1 saat kadar. Uyandım wcye gittim bi baktım çay bardağı kadar su dökülmüş gibi çamaşırıma. Bi de pazar günü mu :S
Hemen hastaneyi aradım doğumhaneye bağladılar. Gel bakalım dedi. Gittik bu defa da turnusol kağıdı kalmamış koca hastanede. Neyse bebeğe bakın bari genel durumu nasıl dedim. Baktı ama kızım hiç kıpırdamıyordu korktum bi sorun yok değil mi dedim. Şuan için bebek sağlıklı suyunda iyi belki sızıntı olmuştur. Devam etmedikçe bi sorun yok ama yediğine içtiğine dikkat et yat sürekli dedi. :S
Eylülün 5inde kontrolüm var inşallah o zamana kadar bi sorun olmaz. Ha bide aman dikkat et bu aylarda suyun gelmesin çok erken dedi.

Bi daha 1 ay sonrasına randevu almicam çok uzun bi zaman

hay Allah cnm yaa yordun kendını tabııııı.. dıyorum bıze yorulmak yaramıyorrrr ben ıyı kı ıftara fln kımseyı davet etmemısım ya rıske atamazdım cocugumu..
bız hızmet etmeyı sevıyoruz sonrada acısı yıne bızden çıkıyor :/
okurken tuhaf oldum bebegım hareket etmıyordu dedın ya ödüm koptuuuuuuuuuuuuuuu
Allah a çok şükür kızın sağlıklı bi şekilde anasıyla berabermiş :nazar:

X