2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Amin cnm. inş bişey yoktur da dr un abartısıdır. gerçi bende abartmış olabilrim. az bir sıcvı dedi ama ilk deneyimim olduğundan korkuyorum işte.
bu arada ağrın için ne diyeceğimi bilemedim. çünkü benim çok ağrım var. kasıklarımda ve belimde. bu kistten de olabilir bende. farklı bir şeyden de . dr bişey demedi ağrılarıma.. telde konuşunca sorarım bugün. bilgi alınca sana sölerim cnm.

çok sağol canım ya bekliyoruz..
dediğin gibi kist de yapabilir ama zaten bizim şu an karın bel ağrısı çekmemiz çok normal takma kafana.. ben çekmiyorum o ayrı:)

arkadaşlarr günaydınn:)
bende hiç bel karın ağrısı yok ya bu normalmi??
hala hamile olduğuma inanamıyorum hiçbir bvelirti de yaşamamıştım zaten:)
bide ben öğretmenim az önce gerizekalı bir öğrenci korkuttu beni ve yerimden zıpladım birşey olmuşmudur çok korkuyorum???

Herkeste belirtiler aynı olmayabilir canım.benimde bulantım yok hiç ama arada kasık ve bel ağrısı çekiyorum. bende öğretmenim canım teneffüslerde yürümeme dikkat ediyorum biri hızla gelip çarpmasın top falan gelmesin diye:KK52:Sende de bişey olmamıştır merak etme

bu arada bol bol muz ceviz badem enginar ve koyu yeşil yapraklı sebzeler yiyin arkadaşlar..
folic asitin yoğun olduğu yiyecekler bunlar

Herkeste belirtiler aynı olmayabilir canım.benimde bulantım yok hiç ama arada kasık ve bel ağrısı çekiyorum. bende öğretmenim canım teneffüslerde yürümeme dikkat ediyorum biri hızla gelip çarpmasın top falan gelmesin diye:KK52:Sende de bişey olmamıştır merak etme

içimi rahatlattın:)
haftada kaç saat dersin var cnm benim 31:KK43: edebiyat branşım yoğunuz

ben öğretmenim ama müdür yardımcılığı yapıyorum okulda dersim yok anlayacağın :) Bizimde yazı evrak işi falan var ama tabi senin kadar yoğun değilim. Bazı günler hariç.

bu arada bol bol muz ceviz badem enginar ve koyu yeşil yapraklı sebzeler yiyin arkadaşlar..
folic asitin yoğun olduğu yiyecekler bunlar

canım muz beni kabız yapıyo sanki ondan hiç yiyesim gelmiyo. ben günde 1 tane ceviz yiyorum. ve salata marul-lahana-roka vs.

günaydın cnm nasılsın

iyidir cnm işleri yaptım okula gitmeden bir bakayım dedim buraya .sanada geçmiş olsun cnm oğluş iyi olsunda büyükler bir şekilde hallediyor.bende 2 gündür acayip hapşuruyorum ama benimki bahardan heralde alerjik gibi...

iyidir cnm işleri yaptım okula gitmeden bir bakayım dedim buraya .sanada geçmiş olsun cnm oğluş iyi olsunda büyükler bir şekilde hallediyor.bende 2 gündür acayip hapşuruyorum ama benimki bahardan heralde alerjik gibi...

oglum iyi çok şükür maaşallahı var dün geceden beri hatta daha biraz evvel uyandı düşün artık:))) bir hafta uykusuzlugun acısını cıkardı yavrum.. tek sorunumuz canım yine puseti bıraktı ve kucagımda dolasarak uyumaya basladı. almıyım diyorum deli gibi tepiniyor aglıyor hasta olunca kıyamıyorum alıyorum yine kucagıma. Allah korusun diger bebişide artık inşallah ona emanet..

hapsurma dediğin gibi bahardan olabilir ama sen yine de dikkat et tam hastalık havası..

oglum iyi çok şükür maaşallahı var dün geceden beri hatta daha biraz evvel uyandı düşün artık:))) bir hafta uykusuzlugun acısını cıkardı yavrum.. tek sorunumuz canım yine puseti bıraktı ve kucagımda dolasarak uyumaya basladı. almıyım diyorum deli gibi tepiniyor aglıyor hasta olunca kıyamıyorum alıyorum yine kucagıma. Allah korusun diger bebişide artık inşallah ona emanet..

hapsurma dediğin gibi bahardan olabilir ama sen yine de dikkat et tam hastalık havası..

canım bebeğin kaç aylık?benim kzıımda emerek uyuyordu yeni kestim memeden travma yaşadı resmen.o yuzden gündüz uykusu yok bizde:9gecede yanına yaıyorum göğüslerime dokunarak uyuyor olurda hamile kalırsam kesin o da emmek ister çünkü tiksinmedi bir türlü hala memede aklı.

gnydn kızlar.. umarım bugün ve diğer günler çok güzel olur.
benim moralim bozuk biraz. bugün ilk defa dr gittim. ultrason ile baktı. adet gecikmesi 7 gün olmadan belli olmaz bebek dedi. benim henüz 4 gün gecikti. neyse sağ yumurtalıkta kist gördü hamilelikte normal dedi. sonra az bir sıvı var dış gebelik olabilir ama değerlerini kontrol etmemiz gerek 2 gün arayla dedi. bugün kan verdim bir de perşembe vercem. değerler 2 katına yükselirse normal hamileliktir dedi. şimdi bu 2 gün geçmez bana yaaa:KK43:(
arkadaşım, kızıma gebeykenki halim geldi aklıma. içini ferah tut. allah'a emanetler!

meslektaşmışız :) ben de dershane öğretmeniyim. branşımız da aynı.
arkadaşlar özellikle hafta sonları yoğun çalıştığım için akşamları ancak okumaya fırsatım oluyor, o da kızım uyuduktan sonra. aramıza yeni katılanlar olmuş, hoş geldiniz.
ben bu defa nedense çok rahatım. ilk bebeğimi kaybetmiştim. ikincisi, yani kızım, çok stresli ve riskli bir gebeliğin sonunda doğdu. riskler yine var bende fazlasıyla ama bu defa stres yapmıyorum. hcg ölçümümü dün tekrar yaptırdım, geçen pazartesi 198 çıkmıştı, bir haftada 1416'ya yükselmiş. ben yine de beklemedeyim, doktoruma haftaya gidip inşallah bebeği görmeyi umuyorum. onun öncesinde tiroid ilacı dozum ayarlanıyor şimdi. bir iki güne dek şeker yüklemem yapılacak ve muhtemelen insüline başlanacak.

Son düzenleme:
canım bebeğin kaç aylık?benim kzıımda emerek uyuyordu yeni kestim memeden travma yaşadı resmen.o yuzden gündüz uykusu yok bizde:9gecede yanına yaıyorum göğüslerime dokunarak uyuyor olurda hamile kalırsam kesin o da emmek ister çünkü tiksinmedi bir türlü hala memede aklı.

canım oglum 23 martta iki yasına girdi.. evet maaleef bizde emzirmeyi kesince problem yasamaya basladık.. seenin kızın kaç aylık ne zaman kestin emzirmeyi.

hepinizin bebekleri hayırlı uğurlu olsun, rabbim hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin
ben 2009 aralık annesiyim bu ay korunmuyoruz, sat 19 mart sonuç ,için daha 15 gün beklemem gerek yani olursa doğum tarihi 24 aralık olacak, günler geçmiyor :) inşallah gelir bebişimiz :)bende aranıza katılırım

canım oglum 23 martta iki yasına girdi.. evet maaleef bizde emzirmeyi kesince problem yasamaya basladık.. seenin kızın kaç aylık ne zaman kestin emzirmeyi.

13martta 2 yaşını bitirdi.2011 mart annesiyim.3 ay oldu keseli.ama mahvolduk ana kız.bende yaz düşünüyorum ikinciyi.öğretmenim çünkü yazın olunca ikinci dönem hiç gitmiyosun okula
ama eğer doğum izni 6 ay olursa aralıkta doğurmak ideal.9ay beraber olup sonrada süt izni.yada ücretsiz izin...

ne çok öğretmen var topikte. ben de memurum sabırsızla beklıyorum şu doğum iznini sonrasında da ücretsiz izin almayı planlıyorum bakalım sağlıkla gelelim o günlere de hayırlısıyla.

ne çok öğretmen var topikte. ben de memurum sabırsızla beklıyorum şu doğum iznini sonrasında da ücretsiz izin almayı planlıyorum bakalım sağlıkla gelelim o günlere de hayırlısıyla.

ayy şu 6 aylıık izin çıksa da rahatlasak:)
sen nerde memursun??
ben de bu sene yeni atandım canım

agresifmelek senin adetini kaç gün geçti şu an?
benim hala 4. hafta yazıyor ama ben 4+2 oldum ne zaman 5. hafta yazıyor bu konuyu anlamadım ben??

X