2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Günaydın kizlar

Hevuk kanaman varsa neden evone gidiyorsun hastaneye gitsene hemen ben yanlis anladim galiba 24 hagya dogum ixin cok erken allah korusun camim benim haber ver bize

Kızlar annem ümraniye ben maltepedeyim.gece kendi drumu aradım gel hemen dedi saat sabah 6 ydı çabuk geldim eve kızlar eşimi aldım aynı taksiyle hastaneye gittik şükür çok iyiym

canlarımmmmmmmmmmmmm biz geldikkkkkk sizi çok özlüyorumm allahım gidip telekomu basıcam en sonunda bina sıfır diye daha hat çekilmemiş teşrif edip gelmelerini bekliyoruz :KK47:
doğalgaz bile dün bağlandı düşünün eskiler gibi su ısıtıcıda su ısıtıp ısıtıp sırayla yıkanıyoduk eşimle dışardan yemekten bi hal olmuştum ve üstüne salya sümük grip oldummmmmmmmmm:KK14::KK14::KK14:

dün doğumgünümdü 2 eylül yıldönümümüzdü çok çok özel bişey yapamamakla birlikte güzel geçtiii :))
geçmişi okumaya başlicam şimdi bi 50 sayfa kadarrrrrrr:KK9:

cemreeeemmmmm mesaj kutunu boşalt şekeriiimmmmmmmmmmmm:KK54:

HOŞGELDİİİİİİİİNNNNNNN :KK9: ama yine mi bağlanmadı tüh nerden giriyon kuzuu özledik seniiii :KK16:
bu işler hep çok aksar yaaa en fenası da doğalgaz sanırım hem banyo hem yemek oyy çok zor
bi de yordun kendini şifayı kaptın :2: tüh! geçmiş olsun canoo

ayrıca yıldönümünüz ve doğumgünün de kutlu olsun canımm :KK71: iyiki varsınnnn :118:

Son düzenleme:
hevukkkk yavrun cok tatlı maşallahhh
iyi olmanızada cok sevındım canımm..
Aman ha dikkattt
aralık anaları olarak kıçımız dertten kurtulmuyor ztn..
daha fazla dıkkat etmelıyız bız başkalarından

size yazmak için kv'deme geçtim sen düşün halimi hasretiniz neler yaptırıyo ahhaha:KK9: kimse yok bi kadın var diye geldim ama:KK9:

aayy canım büyük fedakarlık valla kolay kolay yapılmaz :KK23::KK23: türk telekomu bizde taşındığımızda beklemiştik aynı şekilde sıfır bina hat dahi yoktu 2,5 aycık filan sürmüştü yanlış hatırlamıyorsam umarım sende öyle olmaz,sık sık rahatsız edin bence onları :KK19::KK19:

Kizlar ya Hüma hanım gece gündüz artık o kadar çok oynuyor ki resmen geceleri uyutmuyor :emir_bebek::nazar: ayyyy karnima sarilmak istiyorum resmen canım kizimmmmm benim. Dun gece ruyamda gorsum nasil emziriyordum . Ilk emzirme animi gördüm ruyamda xok etkilendim gunler gecsede kavussam artik kizima icim icime sigmiyor

HOŞGELDİİİİİİİİNNNNNNN :KK9: ama yine mi bağlanmadı tüh nerden giriyon kuzuu özledik seniiii :KK16:
bu işler hep çok aksar yaaa en fenası da doğalgaz sanırım hem banyo hem yemek oyy çok zor
bi de yordun kendini şifayı kaptın :2: tüh! geçmiş olsun canoo

ayrıca yıldönümünüz ve doğumgünün de kutlu olsun canımm :KK71: iyiki varsınnnn :118:

çok teşekkürler hayatımmmmmmmm :))sizde iyikiii iyikiii varsınız:KK16::KK16:

aayy canım büyük fedakarlık valla kolay kolay yapılmaz :KK23::KK23: türk telekomu bizde taşındığımızda beklemiştik aynı şekilde sıfır bina hat dahi yoktu 2,5 aycık filan sürmüştü yanlış hatırlamıyorsam umarım sende öyle olmaz,sık sık rahatsız edin bence onları :KK19::KK19:

neeeeeee 2.5 aymı:KK53::KK53:
gider telekomun kapısında yatarım valla deliriyorum evde sıkıntıdan:KK14:

baharı bana önermemişti demet hanım
dorukta ve ultramed de cok ıyı bakılıyor demıştı
doruğa gıttık bızde 150 tl odedık 17 dk fln baktı adam :KK43:(
ama ınsallah herseyı net gorebılmıştır..
ınşallah sende memnun kalırsın canım haber et bana mrk ederım.. resımde koyyyy
kek kalıbıda klasık hanı su cıcek seklınde olanlardan varya ortası delık ondan canım
yap cok memnun kalırsın .. sıcacıkken hemen yıyorum ben cok guzzelll oluyorrrr :KK56:

ben mudanyada devlet hastanesinde radyoloji varmış orda yaptıracaktım ama adam bir türlü tatilden gelemediği için yaptıramadım dorukta yoğun olduğu için baharı aradım umarım memnun kalırım .. az önce kekimide yaptım benim kalıbım daha küçük olduğu için ölçüyü biraz azalttım ama biraz daha büyük kalıp alsam ii olucak bursada misafirimde çok oluyor ankarada pek gelenim olmadığı için küçük kalıp almıştım:) bu arada kızımada bir sürü ciciler aldım netten unnadodan kıyafetleri çoğu tamamlandı dolap beşik bebek arabası felan kaldı alıncak gelince resimlerini çekerim...

$20130817_133035.jpg :nazar:

Kızlar ekleyip eklemedigimi hatırlamıyorum buda benim canım kızım:KK49:

gzm2628 canım ilk sayfadaki listede adım silinmiş galiba.10 mart 15 aralık istanbul.ilk bebek kız olacak kısmetse yaş 30

ben mudanyada devlet hastanesinde radyoloji varmış orda yaptıracaktım ama adam bir türlü tatilden gelemediği için yaptıramadım dorukta yoğun olduğu için baharı aradım umarım memnun kalırım .. az önce kekimide yaptım benim kalıbım daha küçük olduğu için ölçüyü biraz azalttım ama biraz daha büyük kalıp alsam ii olucak bursada misafirimde çok oluyor ankarada pek gelenim olmadığı için küçük kalıp almıştım:) bu arada kızımada bir sürü ciciler aldım netten unnadodan kıyafetleri çoğu tamamlandı dolap beşik bebek arabası felan kaldı alıncak gelince resimlerini çekerim...

ooo süper canımmm
cicilerin resimlerini mrk ettim şimdi bakkk :KK52:
sağlıkla giysin hepsini
kekinde afiyet olsun..
ben bebek odası yerıne çocuk odası aldım beyaz
hafta sonu boyanacak her yer sonra kurulumu yapılacak
nevresım alıcam bı adet o yatağa
beşik için nevresimleri var ztn
beşiği arkadaşım vericek yatak odama koyucam onu
cok işim var bu hafta sonu :KK31:

çok teşekkürler hayatımmmmmmmm :))sizde iyikiii iyikiii varsınız:KK16::KK16:

neeeeeee 2.5 aymı:KK53::KK53:
gider telekomun kapısında yatarım valla deliriyorum evde sıkıntıdan:KK14:

tam hatırlamıyorum ama o civarda olması lazım birkaç abone birden sıkıştırdık bir cumartesi günü zorrlaaa getirtik sözde yaptılar ondan sonrada sık sık bağlantı kesildi bir de öyle uğraştık kabus gibiydi :KK4::KK4:
komşuyla ortak kullanıyorduk bıraktık biz sonra modem internetler var ya gsm operatörlerinin onlardan birini aldık rahat ettik,taahüttünüz yoksa türk telekoma sana da tavsiye ederim bugün alıyorsun birkaç saate açıyorlar internetini :KK34:

kızlar yeni cicilerimiz :KK16:

önlükler, biberon, diş kaşıyıcı, tarak seti ve küvet hello babyden :)

disney tulum ve tişört zara baby indirimden :KK1: şapka da aziz bebeden

$P9045784.jpg $P9045801.jpg $P9045798.jpg $P9045804.jpg $P9045803.jpg $P9045792.jpg $P9045791.jpg $P9045790.jpg $P9045793.jpg $P9045786.jpg $P9045788.jpg

Kizlar ya Hüma hanım gece gündüz artık o kadar çok oynuyor ki resmen geceleri uyutmuyor :emir_bebek::nazar: ayyyy karnima sarilmak istiyorum resmen canım kizimmmmm benim. Dun gece ruyamda gorsum nasil emziriyordum . Ilk emzirme animi gördüm ruyamda xok etkilendim gunler gecsede kavussam artik kizima icim icime sigmiyor

sorma canım ya bende dün gece rüyamda emziriyordum,hafif bir acı oluyor diyorlar emzirirken ya onu bile hissettim rüyamda :KK16::emir_bebek::nazar:

maşallah canım ne kadar net ve çok tatlı

Sagol canim 12 haftadan beri hep böyle fotoğraf kagidina basili 3 boyutlu resimler verdi doktorum sagolsun kizimda hep poz verdi butun tuz hatlari cenesinin çukuru bile belli dusaklari parmak bogumlari yirim yirimmmmmm

Offff cok özledim kızımı yarın aksam golcuge gidicem cuma günü artik giderim muayeneye :KK8: kızımı cok özledim yeter artik bu hasret en son 14 ağustosta gittim aglicam artik ruyalarima giriyor

Eki Görüntüle 793347 .
Kızlar uzun zamandır yazamadım size ama her zaman takip ediyorum. ben çok iyiyim herhangi bir sıkıntı olmadan devam ediyoruz. Kızım Öykü ve benim resmimi paylaşmak istedim sizinle :)))) hepinize kolaylıklar diliyorum. hepiniz harikasınız kızlar.

Allah razı olsun kızlar
Ya Rabbim zamanında ve hayırlı doğumlar nasip etsin bizlere okadar çok korktumkii
Namaza kalkmıştım lavoboda kanı görünce bi an şoka girdim hastaneyi aradım direk doktorum nobetçiydi şansa hemen gel dedi
Annemde korktu kadın
Takside ki adamda 4 lüleri yaktı 5 dakikada geldik
Şimdi gülüyorum. dr vajinal muayne etmedi karnımdan baktı kızlar eğer çoğalırsa yatış dedi ama idrarımı yaparken baya geldi kan sonra peçeteyede 2 kaşık kadar geldi..Hala korkuyorum kn gelicek die..

Iyi gunlerde kullansin canim yavrun hepsi cok güzel maşallah

Eki Görüntüle 793347 .
Kızlar uzun zamandır yazamadım size ama her zaman takip ediyorum. ben çok iyiyim herhangi bir sıkıntı olmadan devam ediyoruz. Kızım Öykü ve benim resmimi paylaşmak istedim sizinle :)))) hepinize kolaylıklar diliyorum. hepiniz harikasınız kızlar.

Sana da maşallah canim hic bir sıkıntı yaşamıyor olman cok guzel :nazar:

X