2013 İkiz Anneleri Bilgi Paylaşımı

Bebeklerinizin cinsiyeti nedir?

• İki kız

OY: 29 24,6%
  • İki erkek

OY: 34 28,8%
  • Bir kız bir erkek

OY: 55 46,6%

• Ankete Katılan
    118
  • Anket Kapalı .
çocujlarıda alıp 2 günlük biyerlere kacalım dedik gezmeyi seviyolar heralde zor olmaz dedik.demez olaydık.dün geldik bugün dönüyoruz.6 aydır ilk defa böyle görüyorum cocukları.inş ew ortamına alışkın olduklarından böyle olmuştur yoksa ben kafayı yedim

iphone 'den kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım bız samsun merkezden 30 km ilçeye gıttık emmıyorlar mamada istemıyorlar işlerı guclerı corba esım arabayı kullandı ben kızları kucagamda tuttum pusetlerı almayalım bır sey olmaz dedık.ne çektıgımı bır ben bır allah bılır esımle tartıstık.ben coooook bunaldım.eşimde yemın etmıyorum ama sızınle bır daha bıryere gıtmek yok dedı.gıttıgım yerlerde pırınc unu yaptım.ıkısı bır agladı sıcaktı uyumadılar daha bır suru şey

Herkese çok tesekkür ederim güzel arkadaşlarım benim sizleri özledim bu akşam dönüş yapıyoruz allahın izni ile bu yolculuguda atlatırsak uzun süre böyle uzun seyahate çıkmayız heralde 😅 o kadar çok anlatacağım sey var ki size internet çekmiyor daha doğrusu iletişim sıfır burada 😃😃

Buğlem'im 👣 Eslem'im

Arkadaşlar geçen ailecek pikniğe gittik öule hayvanların dolaştığı biryer de değildi aslında ama eşimin pantolonuna kene yapışmış tesadüf farkettik. Kene allahtan bacağına yapışmamış... Bu kene denen şey özellikle apış arasına ve saç diplerine ilerlermiş.. Yeşillik yere giden arkadaşlar dikkat etsin bebeklerimizi kontrol edelim bol bol

Bayramlık bile giyemedik bu Bayram kızlar esim abisi yengesi 4 yaşındaki kızları ve babası araba kazası gecirdi arife günü Allah bağışladı esimi bize arabayı abisi kullanıyormuş terminalden cıkısta kaza yapmışlar kötü birşey yok kimsede ama Bayram bize zindan oldu kızlarla kimse ilgilenmedi herkes canına düştü esim aralarımda hasar almayan tek kişi onları toparlarmış ilgilenmiş. Çok kötü bir bayramdı ama kızlar için temiz hava çok iyi geldi eslem basmaya başladı adım atmayı öğrense yürücek yawrum şükürler olsun. Otobüs yolculugunuz çok sakin geçti hep uyudular arada ağladılar ama onunda yolunu bulduk oyuncak su mama dışarıyı izlediler uyandıkca otobüs durunca ağladılar 😃 köyde ikisini kucagıma alıp merdivenler indim çıktım ek gıda yapamadım düzgün ben bile yemek yiemedim tuvalete gidemedim iki katlı ev tuvalet alt katta biraz perisan oldum ama olsun sağlık olsun. Iki besik ayarlamışlar uyku düzeni devam etti o yönden rahat oldum sabahın 6 sında uyandılar hep 8 olmadan uyudular yorgunluktan tabi ben 1-2 asagı yatamadım gelinsin ya işte birde patavatsız insanlarla ugrastım durmadan kızlarımı torunlarıyla yada ogullarıyla kertmeye kalktılar duramadım laf söledim kv köpürdü esim tarafımı vermedi şükür onuda atlattık anlıcanız kızlar bizim başımız sıkıştığında koşmayan insanlar kendi canlarıma düşünce bizi bıraktılar hep yaptıkları bu oldu bekcillik yapıyorum belkide ama iki çocukla ortada bıraktılar beni kv gel oğlum git oğlum tek saglam o olunca hep onu koşturdular mecburen en son isyan ettim ağladım saatlerce ve o sekilde düzeldi durum sesimi çıkarmasaydım kimsenin umrumda olmucaktık. Eslemin poposu pişik oldu kv güzel temizlememiş pis kalmıs bşr kere bile pişik olmadı kızlar ama şimdi yara içinde yawrum ne diyebilirsin ki el mahkum atlattık ve bir daha köye gitmeyi düşünmüyoruz tabiki esimin sagı solu belli olmuyo annesine dayanamaz gene olan bize olur. Yarın kızların doğum gunu 1 yasına giriyorlar elbisemi giyicem inşallah rabbimin en gğzel armağanı onlar bana onlar için ölürüm bile bu yaşadıklarım bana tecrube olsun dimi 😄😄😄

Buğlem'im 👣 Eslem'im

Arka 4 koltugu aldık otobüsten bir foto

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1407008332.042996.jpg

Buda beşiklerimiz tahta olan amcalarının bebeklik beşiği 35 yasında su an 😃

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1407008388.125501.jpg

Esimin doğduğu ev

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1407008470.492588.jpg

Köylü kızı yaptım kızları 😃

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1407008519.888841.jpg
$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1407008567.774462.jpg

Havuza soktum çok eğlendik 😉

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1407008675.085809.jpg

Bayramlıklarımız bol bol kraker yedik salatalık yedik domates biber dut ahududu yediler seftali daha izin versem neler yiceklerdide esim korkuttu onları bu kadarla kaldı inek sütü içtik bir kaç kez ishal ondan oldular galba

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1407008624.189436.jpg

Eve dönerken 😍

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1407008836.280205.jpg

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1407008797.315669.jpg

Buğlem'im 👣 Eslem'im

Bayramlık bile giyemedik bu Bayram kızlar esim abisi yengesi 4 yaşındaki kızları ve babası araba kazası gecirdi arife günü Allah bağışladı esimi bize arabayı abisi kullanıyormuş terminalden cıkısta kaza yapmışlar kötü birşey yok kimsede ama Bayram bize zindan oldu kızlarla kimse ilgilenmedi herkes canına düştü esim aralarımda hasar almayan tek kişi onları toparlarmış ilgilenmiş. Çok kötü bir bayramdı ama kızlar için temiz hava çok iyi geldi eslem basmaya başladı adım atmayı öğrense yürücek yawrum şükürler olsun. Otobüs yolculugunuz çok sakin geçti hep uyudular arada ağladılar ama onunda yolunu bulduk oyuncak su mama dışarıyı izlediler uyandıkca otobüs durunca ağladılar 😃 köyde ikisini kucagıma alıp merdivenler indim çıktım ek gıda yapamadım düzgün ben bile yemek yiemedim tuvalete gidemedim iki katlı ev tuvalet alt katta biraz perisan oldum ama olsun sağlık olsun. Iki besik ayarlamışlar uyku düzeni devam etti o yönden rahat oldum sabahın 6 sında uyandılar hep 8 olmadan uyudular yorgunluktan tabi ben 1-2 asagı yatamadım gelinsin ya işte birde patavatsız insanlarla ugrastım durmadan kızlarımı torunlarıyla yada ogullarıyla kertmeye kalktılar duramadım laf söledim kv köpürdü esim tarafımı vermedi şükür onuda atlattık anlıcanız kızlar bizim başımız sıkıştığında koşmayan insanlar kendi canlarıma düşünce bizi bıraktılar hep yaptıkları bu oldu bekcillik yapıyorum belkide ama iki çocukla ortada bıraktılar beni kv gel oğlum git oğlum tek saglam o olunca hep onu koşturdular mecburen en son isyan ettim ağladım saatlerce ve o sekilde düzeldi durum sesimi çıkarmasaydım kimsenin umrumda olmucaktık. Eslemin poposu pişik oldu kv güzel temizlememiş pis kalmıs bşr kere bile pişik olmadı kızlar ama şimdi yara içinde yawrum ne diyebilirsin ki el mahkum atlattık ve bir daha köye gitmeyi düşünmüyoruz tabiki esimin sagı solu belli olmuyo annesine dayanamaz gene olan bize olur. Yarın kızların doğum gunu 1 yasına giriyorlar elbisemi giyicem inşallah rabbimin en gğzel armağanı onlar bana onlar için ölürüm bile bu yaşadıklarım bana tecrube olsun dimi 😄😄😄

Buğlem'im 👣 Eslem'im

Geçmiş olsun canım ya.
Başka yerde kalmak işkence.evim evim güzel evim diyor insan gelince.
Kv leri rabbim ıslah etsin kimseye yardım etmezler soze gelince üstlerine bülbül tanımam.
Şimdiden nice mutlu yıllara rabbim sana bağışlasın

Geçmiş olsun canım ya.
Başka yerde kalmak işkence.evim evim güzel evim diyor insan gelince.
Kv leri rabbim ıslah etsin kimseye yardım etmezler soze gelince üstlerine bülbül tanımam.
Şimdiden nice mutlu yıllara rabbim sana bağışlasın

Aminnnnnnnnn kuzum benim Allah razı olsun Allah evlatlarımızı bize bagıslasın zor sahip olduk ayırmasın Allah bizi siz nasılsınız Bayram ziyaretleriniz nasıl geçti ?

Buğlem'im 👣 Eslem'im

Arka 4 koltugu aldık otobüsten bir foto

Eki Görüntüle 1206869

Buda beşiklerimiz tahta olan amcalarının bebeklik beşiği 35 yasında su an 😃

Eki Görüntüle 1206872

Esimin doğduğu ev

Eki Görüntüle 1206883

Köylü kızı yaptım kızları 😃

Eki Görüntüle 1206887
Eki Görüntüle 1206888

Havuza soktum çok eğlendik 😉

Eki Görüntüle 1206892

Bayramlıklarımız bol bol kraker yedik salatalık yedik domates biber dut ahududu yediler seftali daha izin versem neler yiceklerdide esim korkuttu onları bu kadarla kaldı inek sütü içtik bir kaç kez ishal ondan oldular galba

Eki Görüntüle 1206891

Eve dönerken 😍

Eki Görüntüle 1206896

Eki Görüntüle 1206893

Buğlem'im 👣 Eslem'im

acısıyla tatlısıyla geçirdiniz bayramı. başkası yardım etmeyince çok zor geçiyor. geçen sene ben de yaşadım. yorgunluktan başka bir şey hissetmemiştim. geçmiş olsun kaza için. allah korumuş. kızların şalvarı çok cici :)
2 hafta sonra biz de tatile çıkıyoruz. ayvalıkta bir apart ayarladık. 2 aile 3 bebek gidiyoruz. bakalım neler bekliyor bizi :)

acısıyla tatlısıyla geçirdiniz bayramı. başkası yardım etmeyince çok zor geçiyor. geçen sene ben de yaşadım. yorgunluktan başka bir şey hissetmemiştim. geçmiş olsun kaza için. allah korumuş. kızların şalvarı çok cici :)
2 hafta sonra biz de tatile çıkıyoruz. ayvalıkta bir apart ayarladık. 2 aile 3 bebek gidiyoruz. bakalım neler bekliyor bizi :)

tuğbacım nasılsın?
biz de kısmet olursa 2 hafta sonra gidiyoruz tatile
Didim bizim rotamız, deniz sığ ve sıcak diye tercih ettik
bakalım nasıl olacak, ben ilk defa bir ev tatiline gidiyorum, denize sıfır bir ev kiraladık, bahçeli falan
her şey ikizlere göre olsun istedik, yemek, uyku düzenleri bozulmasın dedik
babaanne ve dede de bizimle geliyor ama korkmuyorum desem yalan olur
neler almayı planlıyorsun yanına
yazabilir misin?
aklıma gelmeyenler olabilir de

Maaşallah canım rabbim bağışlasın bizim tatil kos kos evde oturarak geçti bir gün bir dede diğer gün diğer dedeye gittik başka da gidemedik bir yere

Son düzenleme:

tuğbacım nasılsın?
biz de kısmet olursa 2 hafta sonra gidiyoruz tatile
Didim bizim rotamız, deniz sığ ve sıcak diye tercih ettik
bakalım nasıl olacak, ben ilk defa bir ev tatiline gidiyorum, denize sıfır bir ev kiraladık, bahçeli falan
her şey ikizlere göre olsun istedik, yemek, uyku düzenleri bozulmasın dedik
babaanne ve dede de bizimle geliyor ama korkmuyorum desem yalan olur
neler almayı planlıyorsun yanına
yazabilir misin?
aklıma gelmeyenler olabilir de

Iyiyim sagol. Valla ben de didim kusadasi tarafi olsun istedim. Ama kardesim kirklarelinden gelecek ailesiyle. Yolu fazla uzatmayalim dedik. Donduk dolastik yine ayvalikta karar kildik.
Cok kalabaliktir. Kalabalikta hic hoslanmam aslinda. ama planlar bu tarihe uydu. Bugun gazetede restoranlar ve cafelerde bile kuyruk oldugunu yaziyordu ayvalikta.
Ilk defa ev tatili olacak. Ama sadece kahvaltiyi evde yapacagiz. Diger ogunleri disarida yeriz. Evde yemek pisiremem. Tatil olmaz bana. Yanimizda buyugumuz yok. Kardesimin de bir bebegi var.
Yogurdu hazir alir veririm. Meyveyi muz, uzum o sekilde hallederiz plajda rahat yenir.
Restoranlarda nasil yemek yediririm bilmiyorum. olmadi eve soyleriz.
Gecen hafta bir deniz kacamagimiz olmustu. Golgeliklikli deniz simitlerimiz, kum kova kureklerim var. ise yariyor. Bocek kovucu aldik. Hem vucuda surulen hem pirize takilan.
Sandalet aldik.plaj icin. Cabuk kuruyor. Mayo bez aldik. Sebamed gunes kremi aldik.
Cok oyuncak goturmeyecegim. Bir kac par sadece.
Genis bir sedir hali alacagiz. Semsiyemiz var. Kalacagimiz apartin da sezlong ve semsiyesi var. Sanirim en onemlisi semsiye.
Odamizda 3 kislik yatak var. Birlestirip aramiza alacagiz cocuklari. Suda oynayinca fena yoruluyorlar. Sorun cikarmadan guzel guzel uyurlar.
Usutmekten yana sikintim hic yok. Ben hic korumadim. Ruzgar, klima, islak sac. Aliskinlar. Gecen hafta plajda soguk dus yaptirdim citlari cikmadi. Bir sey de olmadi.
Mayo bez pisik ya pa bilir diye pisik.kremlerini alirim. Gerci deniz suyu iyi gelir pisige.
Ates dusurucu ve duphalac surubu alirim.
Uygun olculerde bulsaydim pestemal hqvlu alacaktim. Cabuk kuruyor ve hafif. Cok.buyuktu baktigim yerlerde. Cocuk plaj havlusu aldim. Daha kucuk en azindan. Normal pestemal vardi. Onlari da gotururum. Cok kullanisli.Aklima bunlar geliyor.
Senin var mi farkli bir dusuncen? Simdiden iyi tatiller

Arkadaslar mrh ben tup bebekle hamileyim transferin 10. Gunu degerim 250 cikti ikizlerini tup bebekle dunyaya getiren tecrubeli arkadasim varsa aranizda kan degerni sorucaktim yada bu degerle ikiz olma ihtimali varmi tesekkyrler sevgileer

Arkadaslar mrh ben tup bebekle hamileyim transferin 10. Gunu degerim 250 cikti ikizlerini tup bebekle dunyaya getiren tecrubeli arkadasim varsa aranizda kan degerni sorucaktim yada bu degerle ikiz olma ihtimali varmi tesekkyrler sevgileer

Hayırlı olsun inşallah.
İkiz kız nasip etti rabbim bana.
kızlarım suan 5 aylık oldular.Onuncu gün benim 320 çıkmıştı canım

Son düzenleme:

Benim 12. Gün 270 çıkmıstı canm 14. Gün 760 tı galba hayırlı olsun bebişlerin yasa bebegin ☺️

Buğlem'im 👣 Eslem'im

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1407089524.431762.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1407089543.823191.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1407089563.817997.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1407089591.199419.jpg

Doğum gününüz güzel geçti sükürler olsun Rabb'ime 20:20 20:21 saatlerinde doğdular 😭 Allah'ım 1 yıl nasıl geçti anlamadım bile artık soranlara 1 yadında ikiz kızlarım var diyeceğim çok mutluyum anlatamam bu duyguyu göz yaslarım akmak için fırsat arıyor resmen sizlerle koskoca 1 yılı acısıyla tatlısıyla geçirdim iyiki varsınız 😍

Buğlem'im 👣 Eslem'im

😃 inşallah sorunsuz ve çok güzel gecer canm yolculugu seviyor bebekler bazen oda ama inşallah çok güzel bir tatil olur deniz kum güneş şanslı evlatlarımız var ☺️

Buğlem'im 👣 Eslem'im

Maaşallah canım rabbim bağışlasın bizim tatil kos kos evde oturarak geçti bir gün bir dede diğer gün diğer dedeye gittik başka da gidemedik bir yere

Büyüsünler gidersin kuzum sıkma canını bende bir sene amca hastaneden eve saglık ocağından eve gidip geldim 😄 köy degil tatil yapmak çok isterdim ama nasip ılmadı herşeyde bir hayır vardır napalım en azından esleme çok iyi geldi artık basıyor kendini tasıyo bol bol güneş aldırttım bebek arabalarına koydum bi asagı sokak bi yukarı sokak gezdik tek tek 😃 deli gbi dolandım köy ortasında kim bilir ne dediler benim için üzüldülermi sevindilermi bilmiom 😄😄😄😄

Buğlem'im 👣 Eslem'im

Eki Görüntüle 1207565 Eki Görüntüle 1207566 Eki Görüntüle 1207567 Eki Görüntüle 1207568

Doğum gününüz güzel geçti sükürler olsun Rabb'ime 20:20 20:21 saatlerinde doğdular 😭 Allah'ım 1 yıl nasıl geçti anlamadım bile artık soranlara 1 yadında ikiz kızlarım var diyeceğim çok mutluyum anlatamam bu duyguyu göz yaslarım akmak için fırsat arıyor resmen sizlerle koskoca 1 yılı acısıyla tatlısıyla geçirdim iyiki varsınız 😍

Buğlem'im 👣 Eslem'im

1. yaşları kutlu olsun. ömür boyu sağlıklı ve mutlu yaşasınlar.

canım benim 10. gün değerim 500 küsürlerdeydi.

Eki Görüntüle 1207565 Eki Görüntüle 1207566 Eki Görüntüle 1207567 Eki Görüntüle 1207568

Buğlem'im 👣 Eslem'im

nice güzel yıllarınız olsun inşallah, sağlıkla, mutlulukla

X