2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
aklına nerden geldi bu şıkların hepsi :KK1: yoksa hepsinden sende var mı :KK60: çay uyutuyor mu onu söyle bana sen :KK1: ben şuan biri çamaşır sepetinde diğeri yürüteçte yanımdalar :)) birazdan yedirip uyutacağım ..bu arada bugünki menüyü sormadın ,sen de yazmadın :KK60:

:KK9::KK9::KK9: alayı var bendeee kızzzzzz zerrrinn her yol var her yoll :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

çay benim kızı uyutuyoo ya ama gece kalkmalarımız var yinede 2-3 kere uyanıyoruz geceleri :KK51:

haklısın bacıısı menüler aklımdan çıktı benmkisi

kremalı mantarlı tavuk sote
domates çorbası
milföy böregi
patates salatası
dondurmaaaaaa

evet sizin menüleri alalım gençler :KK24::KK25:

:KK52: :KK52: :KK52: çok güldüm..... 3. şık..... :KK17:[/UOTE]

bende alayı ruza ne yapim yaaaaa :KK24: seni cilveli gacı seniiiiiiiiii:KK52::KK52:

dün eşim yoktu o nedenle önceki akşamki menüden devam...

mercimek çorba
barbunya pilaki
pilav
salata
tatlı olarak da puding yapabilirim. :KK31:

:KK9::KK9::KK9: alayı var bendeee kızzzzzz zerrrinn her yol var her yoll :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

çay benim kızı uyutuyoo ya ama gece kalkmalarımız var yinede 2-3 kere uyanıyoruz geceleri :KK51:

haklısın bacıısı menüler aklımdan çıktı benmkisi

kremalı mantarlı tavuk sote
domates çorbası
milföy böregi
patates salatası
dondurmaaaaaa

evet sizin menüleri alalım gençler :KK24::KK25:
daha ne gecede 2-3 kez kalkmak kalkmadan sayılmaz ,akşam kaçta yatıyor ,her yol sana çıkıyor yani öyle mi :)) valla bende de hepsinden var da haftalara kalmadım henüz :KK60: benim menü havuçlu kabak çorbası ,melemen ,baharatlı patates ,cacık ,fırın sütlaç ,sen bu dondurmayı bi kere daha söylemiştin ,o hazır onu saymıyorum :KK60:

nerde kızım nerdeee...... :KK1:

repuuuuuuuuu nerde bacım hergün haftalara kaldık haftalraaaaaaaaa :KK33::KK24:

aman pek de dertliymişsiniz :KK9::KK9:

biz de ramazan ayında hamladık.:KK37: haftada bir olursa öpüp başımıza koyuyoruz. :KK9:aramız da iyi değil. boşanmayı bile düşünüyoruz :KK50::KK50::KK50:ama hala yatakları ayıramadık :KK17:

nişanlılıkta gösterip vermeyen,evlenince elletmeyip naza çekilenler,:KK52:

hergün hergünde yapılırmı bu yavvvvv diye sızlananlar :KK52:(yanlış anlaşılmasın ev temzilignden bahsediyorum :KK53:)

çocuk uyusada azıck koca bebegimle oynaşsam diyenler nerdeler acabaaaaaaaaaaaaaaaa ?????:KK52::KK52:

çılgın kızlar ne yapıyonuz ?

biz iyiyiz ben kıza gece yatmadan humannın iyi geceler çayını içiyorum 1 aylıkkenden beri içiyor içinde rezene ,kimyon,anason,melissa bisürü şey var gazınada iyi geliyor :KK30:

:KK60:Allah iyiliğini versinnnn...

kızlar yaklaşık 2-3 haftadır karnımda kıpırtılar hissediyorum ama umursamıyordum
şimdi kafama takıldı ya hamileysem diye,yok yaa değilimdir diyorum bide ben hamileyken
midem çok bulandı 2.dede bulanır sanırım
ben ne zaman relg olacam
:KK52::KK52::KK52:eşime bana test al eczaneden diyorum kendini Hz.Meryem mi sandın(töbe yaa)
diyor anladınız siz onu
:KK53: ama o zaman karnımdaki kıpırtılar neyin nesiiiiii:KK53:

daha ne gecede 2-3 kez kalkmak kalkmadan sayılmaz ,akşam kaçta yatıyor ,her yol sana çıkıyor yani öyle mi :)) valla bende de hepsinden var da haftalara kalmadım henüz :KK60: benim menü havuçlu kabak çorbası ,melemen ,baharatlı patates ,cacık ,fırın sütlaç ,sen bu dondurmayı bi kere daha söylemiştin ,o hazır onu saymıyorum :KK60:

aaaa neden ama hazır dondurmaya bayılıyom ben nasıl dondurma yapam kızzzzzzzzzzz :KK30:

oooo aktif hayata devam diyosun valla iyiymiş :KK53: :KK6:valla benim zilli sabahları 10.30 da uyanır sonra 12.30 tekrar uyur 13.30 da uyanır 16.00-17.00 arası tekrar uyur 19.00 da 19.30 da uyanır ve 21.30 da gece çayını içiririm banyo yaptırırım azıcık mıncıklarım atar tutarım ve saati 23.00 yaparım ve gece uykusuna dalarız böyle yavrum bilerek geç yatırıyorum sabah erkenden hortlamsın diyeeeeeeeeeee :KK52:

biz de ramazan ayında hamladık.:KK37: haftada bir olursa öpüp başımıza koyuyoruz. :KK9:aramız da iyi değil. boşanmayı bile düşünüyoruz :KK50::KK50::KK50:ama hala yatakları ayıramadık :KK17:

aa repu cidden mi çok üzüldüm canım rabbim hakkında hayırlısını versin ...

kızlar yaklaşık 2-3 haftadır karnımda kıpırtılar hissediyorum ama umursamıyordum
şimdi kafama takıldı ya hamileysem diye,yok yaa değilimdir diyorum bide ben hamileyken
ben ne zaman relg olacam
:KK52::KK52::KK52:eşime bana test al eczaneden diyorum kendini Hz.Meryem mi sandın(töbe yaa)
diyor anladınız siz onu

hhhhahahah çok güldüm eşine kızzzzzzzzzz ne yapsın adam ne yapsın niye yüz vermiyon adama zilli yazık şu mübarek günlerde gönlünü al bari adamın :KK55::KK55:

gazdır o gaz kimyon iç bebelere içiriyoz ya sende iç :KK8:

aaaa neden ama hazır dondurmaya bayılıyom ben nasıl dondurma yapam kızzzzzzzzzzz :KK30:

oooo aktif hayata devam diyosun valla iyiymiş :KK53: :KK6:valla benim zilli sabahları 10.30 da uyanır sonra 12.30 tekrar uyur 13.30 da uyanır 16.00-17.00 arası tekrar uyur 19.00 da 19.30 da uyanır ve 21.30 da gece çayını içiririm banyo yaptırırım azıcık mıncıklarım atar tutarım ve saati 23.00 yaparım ve gece uykusuna dalarız böyle yavrum bilerek geç yatırıyorum sabah erkenden hortlamsın diyeeeeeeeeeee :KK52:

niye ben evde dondurma da yapıyorum:KK1:akşam geç yatırıyormuşsun, uzmanlar en geç 2030-2100 de yatırın diyor ,bizimkiler öyle uyuyorlar sabah erken kalkıyorlar ama zaten kreşe başlayınca da erken kalkacaklar ,hem erken yatmaları daha ii bence misafir gelecek olsa ohh mis gibi uyumuş olurlar

ciddi misin üzüldüm hakkında hayırlısı olsun,

geçmişe pek göz gezdiremedim.. topunuza teşekkürler bacılar :KK71: :KK71:

tuğba
bacım dua dedin iyi ettin söyleyeyim diyorum, ashab-keyf isimlerini arapça biliyorsanız yazıp yada yazdırıp, o da olmadı pc den çıktı alıp muska gibi sarıp yastığının altına koyun derim..
ferda oğlun çok tatlı maaşallah.. bende sadece kız warken iyi gezinti yapıyordum :KK55: bu arada bence de başla keçelere süper şeyler çıkarabilirsin zaten aldığına göre beceri de war demektir :KK76:

ahh ahh yaramı deşme dermişşiiimmm.... :KK9: yok canım o kadar da değil, ölmedik sürünüyoruz. :KK37:

Allah yavrunuzu size bağışlasın.. sizi de birbirinize.. inşallah düzelir bir an önce aranız... :KK19:

hortlamaya çok güldüm :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: benim oğlan 6.5 da hortluyor resmen :KK55:

sağol canım, evet cidden düşünüyorum ama herhalde yalan olacak gibi. eşim yan çizmeye başladı. :113: oğluma pasaport çıkarayım, hemen trye gelicem. 1-2 ay kalınca daha sağlıklı bi karar veririm diyorum

Son düzenleme:
ben ne zaman relg olacam
diyor anladınız siz onu

niye ben evde dondurma da yapıyorum:KK1:akşam geç yatırıyormuşsun, uzmanlar en geç 2030-2100 de yatırın diyor ,bizimkiler öyle uyuyorlar sabah erken kalkıyorlar ama zaten kreşe başlayınca da erken kalkacaklar ,hem erken yatmaları daha ii bence misafir gelecek olsa ohh mis gibi uyumuş olurlar

bilerek geç yatırıyom yavrum öyle işime geliyoo tembel anne :) bizlen takılıyoo geceleri biz yatınca yatıyor erken yatırdıgım zamn gece çok fazla uyanıyor :KK53:

Son düzenleme:
hhhhahahah çok güldüm eşine kızzzzzzzzzz ne yapsın adam ne yapsın niye yüz vermiyon adama zilli yazık şu mübarek günlerde gönlünü al bari adamın :KK55::KK55:

gazdır o gaz kimyon iç bebelere içiriyoz ya sende iç :KK8:

eşim de çaktırmadan laf vuruyo:KK9:
inşallah gazdır ama gaz değişik olur beyaaa kıpır kıpırrr
yoksa oğluma kardeş mi geliyooooo
:KK52::KK52::KK52:

ben ne zaman relg olacam
diyor anladınız siz onu

gazdır gazzz :KK52: :KK52:

bacımmm pazar günü arkadaşlarımı iftara çağırdım senin mavi haşhaşlı yı
yapsam olur mu ki?kolay gibi( daha yapamadım) tepsi çapı kaç olmalı
yazmamışsın siteye baktım da,şu büyük borcamlar nasıl?

X