2014 de Tüp Bebek Yapacakların Paylaşım Topiği

Kaçıncı Kez Tüp Bebek Yaptırıyorsunuz?

• Ankete Katılan
    861
  • Anket Kapalı .
Kızlar yine negatifff ya offff artık gücün kalmadı

offff yaaa...öyle bi heyecanla actım kı güzel haberı okumak için çok üzüldüm inan içim yandı desem tam tabiri olur...ama elden bişey gelmıyor...sana üzülme diyemem tabi ki üzülüp aglayacaksın...ama yine ayaga kalkıp yine deneyeceksın..çünki biz farklıyız; meleklerımıze Rabbim bizi çok uğraş sonunda kavusturacak...buna inan sadece bi gün olacak Allahın izniyle..

kızlar yaaa :)
kurtajdan sonra kanamam kesildi, hic agrim sizim olmadi, ilaci da alinca amaaan düsmüstur artik dedim ve bi yaramazlik yaptim :KK66:)

okudum ettim kurtajdan 7 gun sonra kanama yoksa cinsel iliski olabiliyormus die bi sonuca vararak eşime verdim gittii :)))

ama dun ogrendim ki düsmemis, doktora da soyleyemedim ihihihi
Allah beni islah etsin :)

Kizlar bisiy sorcammmm

Benim gibi progestanı fitil olarak yapan arkidislerimmmm...
Ben sabah fitili yaparken cok rahat yaptım..
Onceden de rahattı ama nasil anlatayım iterken fitili daha sertti sanki icerisi
Ama bugun yaparken kaydı resmen

Niye oyle oldu acabaaa:KK43:((

bendede ayni oluyordu cnm.. galiba o bolge hassaslasip alisiyor..

kurtajdan sonra kanamam kesildi, hic agrim sizim olmadi, ilaci da alinca amaaan düsmüstur artik dedim ve bi yaramazlik yaptim :KK66:)

okudum ettim kurtajdan 7 gun sonra kanama yoksa cinsel iliski olabiliyormus die bi sonuca vararak eşime verdim gittii :)))

Ayy nası sesli güldüm anlatamam.. Olsun stresini atmışındır boşver .. 😁😁

🌸🌸🌸

Ayy nası sesli güldüm anlatamam.. Olsun stresini atmışındır boşver .. 😁😁

🌸🌸🌸

hihihi evet sorma :))
doktor anlatti iste 1 hafta daha beklicez fln, bu surede de cinsel iliski yokk ... vs
esimle birbirimize baktik hihi gülücektik az daa :))
yok cnm estaafurullah ne munasebet dedik :)))

Kizlar rabbine şükürler oldun hamileyim degerim 5600 cikti Rabbim hepinize tez zamanda nasip etsin ins

allahh tamamına erdirsin allahımdan tek dileğim bende pozitif sonuç alıp değerlerimin kat kat artması sağlıklı bir şekilde kucağıma alabilmem çok sevindim arkadaşım benimde test günüm 26 nisan sen transferden sonra nelere dikkat ettin hep yattın mı kaç embriyoydu kaçıncı gün embriyosuydu darısı başımıza inşallah

hihihi evet sorma :))
doktor anlatti iste 1 hafta daha beklicez fln, bu surede de cinsel iliski yokk ... vs
esimle birbirimize baktik hihi gülücektik az daa :))
yok cnm estaafurullah ne munasebet dedik :)))

E canım yeter artık çoluk çocuk da bi yere kadar tüm hayatını ona endexle dur.. 😝😝
En güzelini yapmışın be helal sana.. Bunca stres bi şekilde çıkmalı tabii

🌸🌸🌸

Kizlar rabbine şükürler oldun hamileyim degerim 5600 cikti Rabbim hepinize tez zamanda nasip etsin ins

oh oh maşallah canm Allahım kucagına aldırsın inşallaaah:KK49::KK16::KK16::KK16:

ayyy çok ayıııp hiç yapılır mı:KK9::KK9: ohh iyi yapmıssın canm bosveeer verdim gitti demiş bi de ya deli:KK17::KK17::KK9::KK9::KK9:

maşallah canim, gözün aydin :))
az daa beklesen cinsiyetini de ogrenirmissin :)))
Aynen öyle doktorum isini garanti altina almayi seviyor bende onu dinledim merakima yenik dusmedim :KK66: allah razi olsun
allahh tamamına erdirsin allahımdan tek dileğim bende pozitif sonuç alıp değerlerimin kat kat artması sağlıklı bir şekilde kucağıma alabilmem çok sevindim arkadaşım benimde test günüm 26 nisan sen transferden sonra nelere dikkat ettin hep yattın mı kaç embriyoydu kaçıncı gün embriyosuydu darısı başımıza inşallah
Sağol tatlim darisi tüm bekleyenlerin basina inş. Allah razi olsun. Vallahi bana kalsa yamazdim ama ilk beş gün yattim Esim ve annem sayesinde. Diğer günler kendime dikkat ederek yormayarak geçti yani anlayacagin tatlim calismaya devam ettim. Böylelikle kendimi dinlemeniz oldum. Saglikli beslendim ilaclarimi hic aksatmadim ve sabah aksam yürüdüm. Tabii bunlar biraz bos Rabbim uygun görürse ger koşulda olur. İnaniyorum ki heplniz en yakin zamanda hamile kalacaksiniz

E benimle aynı o zaman. Neden daha önce vermedin ? Ben bi hafta sonra kalbini duymaya gitcem inşallaaaaaaaaahhh .. Ikiz durumun var mu?

🌸🌸🌸
canim doktorum öyle istedi sanirim garanti olsun diye tek embriyo transfer edildi doktorumuz bisey demedi olamaz sanirim

X