2014 de Tüp Bebek Yapacakların Paylaşım Topiği

Kaçıncı Kez Tüp Bebek Yaptırıyorsunuz?

• Ankete Katılan
    861
  • Anket Kapalı .
Aynen öyle doktorum isini garanti altina almayi seviyor bende onu dinledim merakima yenik dusmedim :KK66: allah razi olsun

Sağol tatlim darisi tüm bekleyenlerin basina inş. Allah razi olsun. Vallahi bana kalsa yamazdim ama ilk beş gün yattim Esim ve annem sayesinde. Diğer günler kendime dikkat ederek yormayarak geçti yani anlayacagin tatlim calismaya devam ettim. Böylelikle kendimi dinlemeniz oldum. Saglikli beslendim ilaclarimi hic aksatmadim ve sabah aksam yürüdüm. Tabii bunlar biraz bos Rabbim uygun görürse ger koşulda olur. İnaniyorum ki heplniz en yakin zamanda hamile kalacaksiniz

amin canım saol inşallah en kısa zamanda annelik duygusunu rabbim bizede tattırır

kızlar yaaa :)
kurtajdan sonra kanamam kesildi, hic agrim sizim olmadi, ilaci da alinca amaaan düsmüstur artik dedim ve bi yaramazlik yaptim :KK66:)

okudum ettim kurtajdan 7 gun sonra kanama yoksa cinsel iliski olabiliyormus die bi sonuca vararak eşime verdim gittii :)))

ama dun ogrendim ki düsmemis, doktora da soyleyemedim ihihihi
Allah beni islah etsin :)

kızzzz koptum resmen allah iiyiliğni versın emıı:KK9::KK9::KK9:..bak bızde naptık transfer ıcın ilaç kullanıodum hemsıre bıze bıse demedı bızde transferden sonra yapamıcaz dıye yaptık gııttı..meger yasakmıs:KK53::KK53::KK53:...nese zaten tutmadı da:KK50::KK50::KK50:galıba rahmı ıncellttık iş edecez diee:KK1::KK1::KK1:

kızzzz koptum resmen allah iiyiliğni versın emıı:KK9::KK9::KK9:..bak bızde naptık transfer ıcın ilaç kullanıodum hemsıre bıze bıse demedı bızde transferden sonra yapamıcaz dıye yaptık gııttı..meger yasakmıs:KK53::KK53::KK53:...nese zaten tutmadı da:KK50::KK50::KK50:galıba rahmı ıncellttık iş edecez diee:KK1::KK1::KK1:

:))))) ii bi tek biz diilmisiz :))
yok kiz onla alakali degil bence,
vakti saati gelmemis..
cinsellik rahmi mi inceltirmis?
millet el ele tutusarak mi cocuk yapio :)) birak boşver :)

Ya arkadaslar bendimde bugün transferim oldu ama çok idrara sıkısıktım dayanamadım transfer olduktan sonra hemen tuvalete kostum:KK43:((( bişey olmaz dimi inşallah

Ya arkadaslar bendimde bugün transferim oldu ama çok idrara sıkısıktım dayanamadım transfer olduktan sonra hemen tuvalete kostum:KK43:((( bişey olmaz dimi inşallah

hayirli olsun insallah tutunur birakmazlar seni...bisey olmaz sanirim en az yarim saat dinlendikten sonra vc ye cikartiyorlar

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Sorun yok canım benide masadan kalkar kalkmaz doktor tuvalete gönderdi no problem yani rahat ol :KK66: Bu arada hayırlı olsun transferin yarında benim test günüm test günü yaklaşınca emin ol bu endişenin yanında halt edecek :KK52::KK52:

canım benimde 3.günü bugün transferin hep yatıyormusun sen doktor ne dedi sana bana normal yasantına dön ağır iş yapma dedi kaçıncı gün embriyosu seninki

Benimki 5. gün embriyosu canım, doktorum özellikle ilk üç gün dikkat et, bol bol dinlen, yemek yapmakla falan uğraşma dedi, bende bol bol dinleniyorum. Sabahları annem akşamları ise eşim bakıyor bana sağolsunlar :KK9: Senin kaçıncı gün embriyosu?

İçime bir sıkıntı düştü deminden beri ağlıyorum ya sabır demekten başka çarem kalmadı yarına kadar

Kolay bir süreç değil ama ağlama, kendinide bebişinide üzme ama annesii :KK19: İnşaallah Rabbim güzel haberler almanı nasip eder :KK16: Bizlere umut olursun :KK16:

Benimki 5. gün embriyosu canım, doktorum özellikle ilk üç gün dikkat et, bol bol dinlen, yemek yapmakla falan uğraşma dedi, bende bol bol dinleniyorum. Sabahları annem akşamları ise eşim bakıyor bana sağolsunlar :KK9: Senin kaçıncı gün embriyosu?

Kolay bir süreç değil ama ağlama, kendinide bebişinide üzme ama annesii :KK19: İnşaallah Rabbim güzel haberler almanı nasip eder :KK16: Bizlere umut olursun :KK16:

Aminn bacım inşallahh :KK16:

eşimin bugun ultrason cekimi vardı ben gidemedim maalesef yalnız yolladım onu:KK50: ama çooook şükür Allahıma temiz çıkmış sonucu:KK16::KK16::KK16::KK16: yarın da tomografi çekilcek onun sonucu haftaya pers çıkçak ve inşallah cok güzel çıkçak o da ve bi kez daha biz kanseri yendik o da ne ki diceeeeeezzz inşallaaah:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK76::KK76::KK76::21::21::21::21::21::KK24::KK24::KK76::KK33:

canımm çok sevindim sonuçların güzel çıkmasına.. :nazar::nazar:

benim 3.günü embriyosu ilk tedavim 5. gündü kimyasal olmuştu buda 3.gün yatmaktan sıkılıyorum evde ara ara dolasıyorum ama çoğunlukla yatıyorum inşallah tutar hepimizin inşallah iki kimyasaldan sonra korkuyorum rabbim yüzümüzü güldürsün 2 embriyo koydular bu defa

benim 3.günü embriyosu ilk tedavim 5. gündü kimyasal olmuştu buda 3.gün yatmaktan sıkılıyorum evde ara ara dolasıyorum ama çoğunlukla yatıyorum inşallah tutar hepimizin inşallah iki kimyasaldan sonra korkuyorum rabbim yüzümüzü güldürsün 2 embriyo koydular bu defa

kimyasal gebelik çok kötü birşey cnm.. bende hep kimyasal yaşıyorum. son tedavimde kimyasal değerler olmaktansa 0 olsun daha iyi demiştim..
inşallah bu tedavinde güzel bir değerle bebişine kucağına alırsın..

X