2014 de Tüp Bebek Yapacakların Paylaşım Topiği

Kaçıncı Kez Tüp Bebek Yaptırıyorsunuz?

• Ankete Katılan
    861
  • Anket Kapalı .
artık ben Allah'a emanet:KK53::KK53:bence de bol su ile ödem atılır vücuttan o daha mantıklı.ama vardır doktorunda bir bildiği heralde.yoksa beni ohss yapmaya mı çalışıyorr:KK47::KK47::KK47:

yoook yoook sen aklına kotu seyler getırme ohss olursan uzulme vardır bı hayır bır ay ertelersın en fazla bıseycık olmazz ınsallah guzel haberler al mınıklerınden

yoook yoook sen aklına kotu seyler getırme ohss olursan uzulme vardır bı hayır bır ay ertelersın en fazla bıseycık olmazz ınsallah guzel haberler al mınıklerınden

inşallah olmam ALLAH'ım...ama dediğin gibi bunda da vardır bir hayır ne diyelim...

cnmm cokk guzel bi gunn senin icin bebisini alip geldin.. hayirli olsunn..

benim 3. denemem olunca ne heycan var nede birşey hissediyorum sadece endişe korku var yine olmazsa diye ilk denememde bende çok heycanlıydım ama artık birşey hissetmiyorum daha doğrusu kaptırmak istemiyorum inşallah senin ilk denemen tutar arkadaşım benimde son denemem olur inşallah allahım karaamsarlığımı inşallah mutluluğa sevince çevirir bayramım olur çok korkuyorum

canım Allaha bol bol dua etmemiz lazım. Herşey ondan gelir,, Vardır bi bildiği umudumuzu heyecanımızı kaybetmicezzz ki mücadele gücümüz kalsın. Rabbimin izniyle olacak bu sefer ve seninle birlikte kutlıcaz unutma bu söylediğimiiiiiiiiiii :KK16:

sağol canım benimmm:KK16::KK16::KK16:
ama doktorum bana kesinlikle su içme günde 6 yumurta ye,en fazla 2 şişe powerade iç dedi.bende araştırıyorum herkes su içilmesi gerektiğini söylüyor.ama doktorum defalarca tekrarladı sakın su içme diye.

Cnm benimde fazla yumurta toplanmıstı bende hergun 5 yumurta beyazi ve bol su ictim..

iyi akşamlar.bugün opu vardı.25 yumurtam toplandı,doktor p.tesi ya da alı transfer olur dedi,pazar kontrolüm var.
yanlız sorun şu,ohss olma riskim varmış çok yumurta oluştuğu için ve bu transferi iptal edermiş,dondururlarmış embriyoları.
aranızda ohss geçiren var mı?

canım takma kafana benim 42 yumurta toplandı hiç bişeycik olmadı su içme demesi ilginç anlam veremedim.benim dr um hiç uyarmadı beni..

Kizlar gmz lale bana pko denmiştiya yokmuş bugün suzan hanima gittim görüşmeye yok sende öyle birşey sen takilma bunlara dedi başlamak istiyormusun dedi tam ben bilmiyorum diyecektim eşim bir anda evet dedi sikinti yoksa ara vermeye gerekte yok dedi zaten oraya gidersem dayanamam diyordum.bu yüzden transferim mayistaki reglime kaldi bu ay yeni bitmiştim bari işlerimi ayarliyimda öyle işte böyle bu arada ist tüp bebek merkezine giden ark oraya gidince aklima hep sizler geldiniz.tanimasamda sadece burda değil ortak bir yerlerde ayni kaderi paylaştiğim birileri var biliyorum sizler nasilsiniz sesleriniz çikmiyo

iyi akşamlar.bugün opu vardı.25 yumurtam toplandı,doktor p.tesi ya da alı transfer olur dedi,pazar kontrolüm var.
yanlız sorun şu,ohss olma riskim varmış çok yumurta oluştuğu için ve bu transferi iptal edermiş,dondururlarmış embriyoları.

insallah hakkinda hayirlisi olur canim benimde carsamba 22 tane toplandi doktorumun dedigi bol bol su ic birde dostinex diye bir ilac verdi onu kullaniyorum insallah ohss olmayiz benimde yarin transferim var
sana ilac vermedilermi

Ayy hiç kimse benimle ilgilenmiyo :KK43::KK43::KK43:

Sivilce bastı her tarafımı ilaç dokunmuş olabilirmi ? Bugün 10. gün test yaptım negatif çıktı moralim yerlerde açtım efkarlı şarkıları :KK14::KK14:

sonuç değişirmi ki ? :KK53::KK53:

Ayy canimmm allah sabir versin. Seninle ayni gun negatif almisiz... sarkilar sonucu degistirmez ama aglamani kolaylastirir. Hayirlisi olsun canim...

Merhaba kızlar bugün negatifi alınca ağlamaktan kendimi harap ettim bir süre.istanbulda yaşıyorum ablam ve kayınvalidem var en yakınım olarak.her ikis de bana gel dediler evde durma kafayı yersin dediler.çıktım kayınvalideme gittim.yeni geldik eşimle evimize.inanın artık eve girmek istemiyorum.bu arada hepinize teşekkür ediyorum tek tek yazamasamda.hepinize öyle bağlandımki rabbim hepimizin yüzünü güldürsün bir gün inşallah.

umarım ohss olmazsın cnm düşünmemeye çalış ..
Merhaba kızlar bugün negatifi alınca ağlamaktan kendimi harap ettim bir süre.istanbulda yaşıyorum ablam ve kayınvalidem var en yakınım olarak.her ikis de bana gel dediler evde durma kafayı yersin dediler.çıktım kayınvalideme gittim.yeni geldik eşimle evimize.inanın artık eve girmek istemiyorum.bu arada hepinize teşekkür ediyorum tek tek yazamasamda.hepinize öyle bağlandımki rabbim hepimizin yüzünü güldürsün bir gün inşallah.
cnm haklısın bu kadar iğne ilaç derken bide üstüne negatif alınca bayağı sarsılır insan
ama yeni günler yeni umutlarla ve yeniden heyecanla beklenen güzel günler getirecektir
yarın yeni bir gün ...:KK16:

canım Allaha bol bol dua etmemiz lazım. Herşey ondan gelir,, Vardır bi bildiği umudumuzu heyecanımızı kaybetmicezzz ki mücadele gücümüz kalsın. Rabbimin izniyle olacak bu sefer ve seninle birlikte kutlıcaz unutma bu söylediğimiiiiiiiiiii :KK16:
merhaba canım nasılsın tedavi sürecin hangi aşamada herşey gönlünce olsun inşallah

canım takma kafana benim 42 yumurta toplandı hiç bişeycik olmadı su içme demesi ilginç anlam veremedim.benim dr um hiç uyarmadı beni..

Renkcim hayırlı olsun Allah kucağına almayı nasip etsin sağlık dilerim

Herkese iyi geceler hanımlar yeni gelen arkadaşlarımız hoşgelmişler Rabbim herkesin kucağını dolu göndersin inşallah bu topikteen

Son düzenleme:
Benimki 5. gün embriyosu canım, doktorum özellikle ilk üç gün dikkat et, bol bol dinlen, yemek yapmakla falan uğraşma dedi, bende bol bol dinleniyorum. Sabahları annem akşamları ise eşim bakıyor bana sağolsunlar :KK9: Senin kaçıncı gün embriyosu?

Kolay bir süreç değil ama ağlama, kendinide bebişinide üzme ama annesii :KK19: İnşaallah Rabbim güzel haberler almanı nasip eder :KK16: Bizlere umut olursun :KK16:

Queencim transferin hayırlı sonu bebişli olsun inşallah

Tedavi süreci devam sen arkadaşlara Rabbim kolaylık versin
Transferi olan arkadaşlara pozitif sonuçlar dilerim
Negatif sonuçlanan arkadaşlara Güç ve sabır dilerim
Hamiş arkadaslara sağlıklı gebelikler dilerim
Rabbim tüm isteyenlerin evlat hasretini dindirsin
Sevgiler:KK16:

Queencim transferin hayırlı sonu bebişli olsun inşallah

Tedavi süreci devam sen arkadaşlara Rabbim kolaylık versin
Transferi olan arkadaşlara pozitif sonuçlar dilerim
Negatif sonuçlanan arkadaşlara Güç ve sabır dilerim
Hamiş arkadaslara sağlıklı gebelikler dilerim
Rabbim tüm isteyenlerin evlat hasretini dindirsin
Sevgiler:KK16:

Kuzum naber bebiş nasıl :emir_bebek:

bugün son yumurta takibine gittim kısmetse salı günü opu..
yetişmeye çalışıyorum ama topik oldukca hızlı..
negatif alan bi arkadaşımız var galiba rabbim sabır versin canım,inşallah daha fazla beklemeden hayırlısıyla hayırlı zamanda gelir muradın..
pozitifi görenlerde varrrr,sağlıklıı hayırlı gebelikler dilerim..
kızlarr benim bi sorunum var ya,bi akıl verin yaşayan bilen varsa:KK43:benim eşim semen veremiyo şansını zorluyo da durum çok sıkıntılı..bundan önce aşılama günü alınan örnek dahil 3 defa semen verdi ilk ikisi iiydi hatta ikinicisinde morfoloji sorunumuzun oldugunu öğrenmiştik ama aşılama günü 65 milyon olan sayı 6 milyona düştü..zaten örnek verip çıktıktan sonra çok kötü geçti sonuç pek parla olmayacak demişti.o gün için stres sebebiyle oldu diodum ama pazartesi günü dosyaya spermiogram koyma için yeni bi test yaptıralım hem durumu görelim dedikk,olmadı..elimizdeki geçen yıldan kalan belgeyş verdik mecburen..şimdide hep içim içimi yiyor ya opu günü de aşılamadaki gibi olursa diye..napayım ne edeyim bilemedim

bende pazartesi 14 ünde yaptırdım bende de var hala bende polip yoktu dr sadece 1 2 parça alıp patolojiye yolladım dedi.

1 2 parça dediği ne acaba anlamadım :26:
inşallah patoloji sonuçlarımız temiz çıkar canım bende pazartesi öğreneceğim sonucumu sen öğrendin mi?
çamur gibi koyu kahve lekelenme oluyor hala bende. dr bi kaç gün kanaman olur dedi ama 7gün oldu bgn :44:
senin tedavin de mayıs da mı başlıcak ozaman canımm :KK34:?

herkese günaydın:KK16::KK16::KK16: Herkese hayırlı cumalar olsun:KK16::KK16::KK16:
Dualarımız kabul olsun inşallah:KK16::KK16::KK16:

Eklentiler

• $c.jpg
    $c.jpg
    13,9 KB · Görüntüleme: 14
  • $images.jpg
    $images.jpg
    13 KB · Görüntüleme: 12
Son düzenleme:
X