2014 de Tüp Bebek Yapacakların Paylaşım Topiği

Kaçıncı Kez Tüp Bebek Yaptırıyorsunuz?

• Ankete Katılan
    861
  • Anket Kapalı .
valla çok güzel anlatmışsın ilk aşamada yapılması gereken herşey yapılmış e o zaman tüpe hazırız:KK9:
maşallah klomenlede 6-7 yumi olmuş hemen nazarlık kondurayım:nazar:

Aaaaa çok sevindim, doktorum normal diyip duruyordu ama nazarlık kadar olacağını bilmiyordum:))))) çok teşekkür ederim canım yaaa çok mutlu oldum.

Aaaaa çok sevindim, doktorum normal diyip duruyordu ama nazarlık kadar olacağını bilmiyordum:))))) çok teşekkür ederim canım yaaa çok mutlu oldum.

nazarlık tabiki :nazar:
klomenle fazla yumi büyümez sadece klomenle bu kadar olduysa tüpte epey yumin olur canım..
çok yumi çok embriyo ihtimali demek..2 embriyo transfer edilir gerisi dondurulur süpper olur:KK16::KK16::KK16:

kızlar bişi sorucam lutfen bılenler yarDIMCI OLSUN TESLERIME BAKTIM BUGUN DHEA SO4 TESTIM 430 CIKMIS SIZCE COKMU YUKSEK BASLAMAZMI TUP BEBEGE BILENLER LUTFEN CEVAP YAZSIN:KK50::KK50::KK14:

kızlar bişi sorucam lutfen bılenler yarDIMCI OLSUN TESLERIME BAKTIM BUGUN DHEA SO4 TESTIM 430 CIKMIS SIZCE COKMU YUKSEK BASLAMAZMI TUP BEBEGE BILENLER LUTFEN CEVAP YAZSIN:KK50::KK50::KK14:

evet yüksek değerin 200 ün üstünü ciddiye alıyorlar.
tedaviye başlama durumunu bilemiyorum yüksek dhea durumunda ne yapılıyor bilmiyorum...

Kızlar hepinizi tebrik ediyorum harika anneler olacaksınızz..... Bizler bebeklerinin varlığını en erken fark eden şanslı anne grubundan olacağız .... Tebrikler kızlar

yerim ben senin yavrularını:emir_bebek::emir_bebek:

Aysen; ne icten yazmissin..icim bi tuhaf oldu. Sona geldik degil mi, azcik kaldi kavusmamiza :))

Egunal; iyi ki varsin..

nazarlık tabiki :nazar:
klomenle fazla yumi büyümez sadece klomenle bu kadar olduysa tüpte epey yumin olur canım..
çok yumi çok embriyo ihtimali demek..2 embriyo transfer edilir gerisi dondurulur süpper olur:KK16::KK16::KK16:

İnşallah canım. Aslında benim korkum tutunabilmesi. Eşimin morfolojisi kötü olduğu için sorun yaşaya biliriz gibime geliyor

sagol canım cevabın ıcın :KK14: baska bu sorunla karsılasan yokmu kızlar

canım lütfen üzülme daha doktorunun yorumunu almadın kendi başımıza karar veremeyiz tedaviyle ilgili..
belki bir ilaçla önce değeri düşürmek ister sonra başlarız der..
belkide gerek görmez hemen başlarsınız...

Kızlar hepinizi tebrik ediyorum harika anneler olacaksınızz..... Bizler bebeklerinin varlığını en erken fark eden şanslı anne grubundan olacağız .... Tebrikler kızlar

:)) inşallah canım.. güzel hayaller kuralım, hepsi gerçek olsun inşallah!!!

canım lütfen üzülme daha doktorunun yorumunu almadın kendi başımıza karar veremeyiz tedaviyle ilgili..
belki bir ilaçla önce değeri düşürmek ister sonra başlarız der..
belkide gerek görmez hemen başlarsınız...

ınsallh canım ya ınsallh esımın proglemı buyukken benımde cıkınca dahada zorlastı sabırsızım bırazda allah ınsallh hayırlısını verır
:KK16:

İyi akşamlar herkese
tumuşlar büyüyor transferler yapılıyor:KK16:içim kıpır kıpır oluyo inşallah 2015 e hepimiz kucamızda bebelerimizle gireriz kızlar :emir_bebek:
ben de isterdim tedavimiz hemen başlasın ama henüz nereye gideceğimizi bile kararlaştıramadık ayın 31 ine bir ön muayene randevusu aldım bu ay adetim gecikecek çünkü 14 gun geç yumurtladım yumurtlalıklarımıda bir süredir ağrılar hissediyorum eltim kendi doktorunu tavsiye etmişti Bi ona görünecem bakalım öptüm sizleri:KK19:

Demetumut 2 Yasin okudum hepimizin niyetine Allah kabul etsın inşallah ama seni göremiyorum

X