2014 de Tüp Bebek Yapacakların Paylaşım Topiği

Kaçıncı Kez Tüp Bebek Yaptırıyorsunuz?

• Ankete Katılan
    861
  • Anket Kapalı .
Merhabalar, kizlar bir sey danismak istiyorum.

Tüp bebek tedavisi özelde ne fiyat araliginda?
Sizler tedavi görmüssünüz yada görüyorsunuz vereceginiz bilgiler basma kalip 5000-9000tl civarinda tutuyor cevabindan daha dogru olacaktir.
Zira 5bin ile 9bin arasinda iki kata yakin fark var.

Bu arada 35yasindayim hipotroidim var ve erken menepoz baslangici olabilir dedi doktorum yumurta rezervinde azalma varmis.

Simdiden cevaplariniz icin tesekkür ederim, bir de bana Istanbul da hangi klinigi önerirsiniz?

genelde kan pıhtılaşması iğnesi veriliyor herkese değil ama adı clexane
progestanı fitil jel ya da iğne olarak veriyorlar iğnesini verirlerse onu kullanabilirsin
ilk aklıma gelenler bunlar canım..

hep cevaplıyorsun sorularımı çok verici bir anne olacaksın bence sağol:)))

başka kızlar iğne kullananlar bi yazıversin????[/QUOTE]

Benimde transferimin 8.günü. Şuan günde 1 tane progestan iğne vuruluyorum. Günde 3 adet alttan progestan yumuşak kapsül alıyorum. Günde 5 adet estrofem hap ve kan sulandırıcı ecopirin kullanıyorum. Tabi bu ilaç bilgisi herkeste aynı olmuyor bildiğim kadarıyla. Umarım sana yardımcı olabilmişimdir. Buarada beklemek çok zor. Çok az kaldı test günüme amaben hiç bişey hissetmiyorum. İlaçlardan göğüslerim şiş sadece. Allahım işaallah bu son olur ve bebeklerime kavuşurum. Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın. Amiiiiiin.

canım kader arkadaşlrım hepimizin tedavisi hayırlı uğurlu olur inş, inş bebişlerimiz tutar çok heyecanlı bir bekleyiş benimde yakında transferim var biraz korkuyorum yumurta toplama ve tansferden ve aynı duyguları yaşayan arkadaşların yazılarını okumak umut vriyor çünkü kimseyle paylaşmıyorum eşim ve kardeşim dışında ALLAH hepimizin kucağını sağlıklı ve güzel meleklerle doldurur inş.

Son düzenleme:
Merhabalar, kizlar bir sey danismak istiyorum.

Tüp bebek tedavisi özelde ne fiyat araliginda?
Sizler tedavi görmüssünüz yada görüyorsunuz vereceginiz bilgiler basma kalip 5000-9000tl civarinda tutuyor cevabindan daha dogru olacaktir.
Zira 5bin ile 9bin arasinda iki kata yakin fark var.

Bu arada 35yasindayim hipotroidim var ve erken menepoz baslangici olabilir dedi doktorum yumurta rezervinde azalma varmis.

Simdiden cevaplariniz icin tesekkür ederim, bir de bana Istanbul da hangi klinigi önerirsiniz?

canim ozelde raporuz yaptirirsan ortalama fiyat soyle tedavi 4500 civari +ilaclar 2500 civari tutuyor.. ama bu hastanesine gore biraz degisebiliyor..

ozelde raporlu yaptiracak olursan once devlet hastanesine basvurup bir iki ayda raporunu aliyorsun, kat sayilar arttigi icin pek karimiz olmayacak ama en azindan tedavi 3000+ilaclar 1500 civari tutuyor..

rapor cikartmak istersende Suleymaniye fazla oyalamiyor ben uc defa gidip evraklari toparladim..

ozel hastaneler arasinda en unluleride Memorial, Fulya Bahceci, Medicana, Acibadem Maslak, Istanbul Tup Bebek Merkz.. yine varda simdilik bunlar aklima geldi..

dostlar çıkmam gerek şimdi. sadece bir selam vermeye ve iyi oldugumu soyleme geldim. transfer 20 dk sürdü ama ona girmicem :KK34:
herkese sevgilerrr:KK16::KK16:
Hayirli olsun hayirlisiyla bebgini bebeklerini aldim geldim diye de haberini aliriz 9ay sonraa :) kac embrio koyuldu?

Iyi geceler kizlar transfer olan arkadaslarimiz olmus bide transferi olacak arkadaslarimiz..hepsinin allahim yardimcisi olsun.
Benimde yarin yumurta kontrolum var bakalim büyüduler mi merak icerisindeyim:)

Naptınız bakem kızçelerim:KK76:
Ben gittim doktoruma bugün
salı opum varrr haber verem dedim

test gününü bekleyen tüm arkadaşlarımın Allah yardımcısı olsun zaman su gibi akıp geçsin inşallah beta hcgleri de 1500 olsun inşallah
Negatif sonuc alan ya da transfere gidemeyen arkadaşlarım sizlerde inşallah kendiliğinizden hamile kalın emi :21:

Hadi bakalim hayirlisi canim...

Kızlar yarın Mevlid kandiliymiş, transferimin olacağı gün, çok sevindm, inşallah uğurlu gelir.. Dualarnzda aklnzdan beni de geçirin nolur..

Hayirlisi olsun arkadasim sonuna kadar bebelerin sana sıkı sıkı tutunsun insallah...

7 bebisimin 5'i saglikliymis kizlar :)))))
Nasil mutluyum anlatamam size..cok sukur Allah'ima..yarin ikisi gobisime insallah..10'da transferim var, yarin hamileyim :)))

Ayy masallah canim cok guzel bi haber bu hadi hayirlisi

Kızlar bebişleri aldımmmm. Test günüm 23 Ocak. Çoook var gibi :)

Canim benim ne guzel haber bu :))
Hadi hayirlisi bakalim

• Beğen
Reactions: 9ay
Iyi geceler kizlar transfer olan arkadaslarimiz olmus bide transferi olacak arkadaslarimiz..hepsinin allahim yardimcisi olsun.
Benimde yarin yumurta kontrolum var bakalim büyüduler mi merak icerisindeyim:)
Iyı geceler elacım sanada tedavın hayırlı olsun sonucunda bebişine kavuş inşallah

Hep söyledim hala da söylüyorum :) Ben Bülent hocayı çok sevdim çok ilgili.Yalnız sorun hastanede maalesef.Mesela iğneler,opu ve transfer şu şekilde gelişti desem anlarmısın? NEEEXXXXXTTTT! :) (next**=SIRADAKİİİ)

merhaba,ben acıbademde tayfun bağışa gitcem bu ay,hastane neden öyle dedinziki,çokmu paracı,,

merhaba,ben acıbademde tayfun bağışa gitcem bu ay,hastane neden öyle dedinziki,çokmu paracı,,

herkese merhaba,ben bu ay acıbadem tayfun bağışa gitcem tüp bebek için,doktor ve hastane hakkında bilgisi olan var ise,lütfen beni bilgilendirsin,,çok teşekkürler,,,

herkese merhaba,ben bu ay acıbadem tayfun bağışa gitcem tüp bebek için,doktor ve hastane hakkında bilgisi olan var ise,lütfen beni bilgilendirsin,,çok teşekkürler,,,

Merhaba esmacim...
Malesef o doktor ve hastane hakkinda bilgim yok :KK43:
Tedavin hayirli olsun demek istedim

X