2014 de Tüp Bebek Yapacakların Paylaşım Topiği

Kaçıncı Kez Tüp Bebek Yaptırıyorsunuz?

• Ankete Katılan
    861
  • Anket Kapalı .
sende dışardan yeee ala alaa boşver kız..
kayınvalidem saolusn 2 akşamdır onda yiyoruzzz..bi şeye elimi sürmüyorum valla sofrayı eşim kuruyo kaldırıyor..
bu akşam da öylee..
ama keşke iyi olaydım da yemeğimi yapaydım :KK31:
canım bizde kv ile yiyoduk bi ara baya problemler yaşamıstık ama hallettik şimdi o umreye gidince mecburen evde yapıp yicez..
eşim kaç gündür dısarıda yiyio dünde işlerinden dolayı anneme gelip yiyemedim onada kıyamıyorum o yüzden mecburen evde hazırlamak zorunda hissediyorum kendimi:KK31:
hem canımızda ne zamandır bulgur pilavı istiyodu onuda yapayım dedim

yat uyu beyaa boşver bugünde dışardan yiyin eşinle yemeği..
ben bide gitcem eve yemek yapcam nasılda yorgunum bilsen:KK14:

annemdeyim ya uyuyamam kendileri uyur:KK1::KK1::KK1:
yemek yiyemeyiz dışarda sevgili eşim bana süprayz yapmış dün arabamızı değiştirmiş ayıptır söylemesi 50 milyarlık arabamızın yerine 150 milyarlık araba almış sağolsun azcık idareli olmalıyız:KK1::KK1::KK1:

sana takılmak için deli die yazdım ama şimdi yanlış anlarsın benı açıklamak istedim k.bakmaa..ben sevdıklerıme bazen böyle kelımeler kullanabılıyorum.. samimiyetten dolayı :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

hiiiii bana delimi dedin sen nerde hani çok kızdım:KK15::KK15::KK1::KK1:
canım daha neler bana hakarette etsen ciddiye almam ben seni:KK1::KK1::KK1:
seviyorum manasında kırılmam neden böyle bişey yazdın şimdi sen...

canım bizde kv ile yiyoduk bi ara baya problemler yaşamıstık ama hallettik şimdi o umreye gidince mecburen evde yapıp yicez..
eşim kaç gündür dısarıda yiyio dünde işlerinden dolayı anneme gelip yiyemedim onada kıyamıyorum o yüzden mecburen evde hazırlamak zorunda hissediyorum kendimi:KK31:
hem canımızda ne zamandır bulgur pilavı istiyodu onuda yapayım dedim

CANIM BİZ BİRLİKTE yemiyoruz ayrı yiyoruz da hasta olunca çok iyi geldi valla..
anladım kuzucumm madem bulgur pilavı yapıver zaten çokta zor değil..
adama da yazık :KK1:

ohhh ne güzel etmişsin canımm benı sorma boşver hastayım hala..
topikte bi durgunluk bir mutsuzluk var gibi belkim bana öyle geldi..
hayırlı yolculuklar canımm..bizim içinde se onlarıı..öp bol bol... :KK54:

öpmemmi aşkımızın doruklarına çıkacaz paşalarımla mıncık mıncık etcem onları...
her zaman aktif olmaz canım topik bu ara akşamları coşuyoruz genelde:KK1:

yatt uyuu seni tutan mı var deli :KK1:
bende eve gidip yattığımı hayall ediyorummmmmmmmmmm :KK5:

a ha buldum burda deli demişsin:KK1::KK1::KK1:
evde olan için kıymetli olmuyor uyku çalıştığım dönemlerde nasıl tatlı gelirdi şimdi rahatım tabii...
çalışan sizlere acıyorum napıyım yazık diyorum ben uyuabilirim ama onlar isteselerde uyuyamazlar diyorum :KK1::KK1::KK1:

maşallahhhhhhh:nazar::nazar::nazar:
değerin gayet güzel artmış..
doktorun değerini yorumlayıp tandevuyu kendi vermeyecekmi sen alacaksın merak ettim..

Canim kani verdikten sonra ilaclarim bitti diye yanina gittim degerin muhakkak yukselir sonucu aldiktan sonra 15 gun sonrasina randevu al ALLAHin izniyle kalp atislarini dinleyelim dedi

yemek yiyemeyiz dışarda sevgili eşim bana süprayz yapmış dün arabamızı değiştirmiş ayıptır söylemesi 50 milyarlık arabamızın yerine 150 milyarlık araba almış sağolsun azcık idareli olmalıyız:KK1::KK1::KK1:

hiiiii bana delimi dedin sen nerde hani çok kızdım:KK15::KK15::KK1::KK1:
canım daha neler bana hakarette etsen ciddiye almam ben seni:KK1::KK1::KK1:
seviyorum manasında kırılmam neden böyle bişey yazdın şimdi sen...

kızzzz hakaret edermıyım ben kankimee aaaaa..
az once ağzımdan kaçtı sonra yazdığımı okuyunca açıklama gereği duydumm canım ciddiye alırsın falan die..
yoksa senın kadar araştırmacı akıllı biri mi var :KK9::KK9::KK9:

kızlaar napıyosunuz? sıkıntıdan ölcem artık transfer sonrası bu 5. gün.. artık bi iş yapmadğmdan mıdır, belirti midir bilmiyorum ama bazen bi ateş basıo bana, dışardan görülmicek şekilde bi titreme gelio elime ayağıma.. biraz başım uyuşuo gibi oluyo..offflayıp kalkıyorm balkona falan çıkıyorm biraz dolanıyorm geçiyor gibi oluyoo.. Allah hayra çıkarsn inşallah bişiler oluyodur da ondan byle geliolardır bana ara ara =))

öpmemmi aşkımızın doruklarına çıkacaz paşalarımla mıncık mıncık etcem onları...
her zaman aktif olmaz canım topik bu ara akşamları coşuyoruz genelde:KK1:

a ha buldum burda deli demişsin:KK1::KK1::KK1:
evde olan için kıymetli olmuyor uyku çalıştığım dönemlerde nasıl tatlı gelirdi şimdi rahatım tabii...
çalışan sizlere acıyorum napıyım yazık diyorum ben uyuabilirim ama onlar isteselerde uyuyamazlar diyorum :KK1::KK1::KK1:

anladım canım akşamda ben pek giremiyorum olsun napalımm idare etcez...
kötü günler görmeyelim de varsın olsun sakin olsun..
ayy ne guzell yaa paşaların var onları sevip kokluyosun..
benımm hiiç bişeyim yokk :KK5:

haklısın aynen acıncak haldeyizz kuzucumm valla..
ama napalım çalışmadan da olmuyor borcumuz çok yahu :KK37:

hımm güle güle kullanın arabanızı kazasız belasız inşallah sekerim ..
ben annende oldugunu unutmusum yaa:KK1:

CANIM BİZ BİRLİKTE yemiyoruz ayrı yiyoruz da hasta olunca çok iyi geldi valla..
anladım kuzucumm madem bulgur pilavı yapıver zaten çokta zor değil..
adama da yazık :KK1:
eet canım kocacıma yazık zaten kaç gündür de görüşemiyoruz her türlü kaçıyorum ondan yorgun oldugum için o yüzden bugün onu her türlü mutlu etmem lazım:KK23::KK23::KK9::KK9:

Canim kani verdikten sonra ilaclarim bitti diye yanina gittim degerin muhakkak yukselir sonucu aldiktan sonra 15 gun sonrasina randevu al ALLAHin izniyle kalp atislarini dinleyelim dedi

hıımmm bende diyorum kendi kendine 15 gün sonraya nasıl randevu alıyorsun belki doktor 1 hafta sonra gel dicek:KK1::KK1::KK1:
meğersem doktorcuğun öyle demiş:KK1: olay aydınlandı :KK28::KK28::KK1:

kızzzz hakaret edermıyım ben kankimee aaaaa..
az once ağzımdan kaçtı sonra yazdığımı okuyunca açıklama gereği duydumm canım ciddiye alırsın falan die..
yoksa senın kadar araştırmacı akıllı biri mi var :KK9::KK9::KK9:

deli dedin diye açıklama yapılırmı doru söze ne denirki:KK35::KK35::KK35::KK33::KK33::KK33::KK1:

kızlaar napıyosunuz? sıkıntıdan ölcem artık transfer sonrası bu 5. gün.. artık bi iş yapmadğmdan mıdır, belirti midir bilmiyorum ama bazen bi ateş basıo bana, dışardan görülmicek şekilde bi titreme gelio elime ayağıma.. biraz başım uyuşuo gibi oluyo..offflayıp kalkıyorm balkona falan çıkıyorm biraz dolanıyorm geçiyor gibi oluyoo.. Allah hayra çıkarsn inşallah bişiler oluyodur da ondan byle geliolardır bana ara ara =))

ateş basması titremeler iyidir tebrik ederim titremeye ateşlenmeye devam :KK1::KK1::KK1:
ben gebe kaldığımda aynı bu dediklerini yaşadım canımcım..

hımm güle güle kullanın arabanızı kazasız belasız inşallah sekerim ..
ben annende oldugunu unutmusum yaa:KK1:

eet canım kocacıma yazık zaten kaç gündür de görüşemiyoruz her türlü kaçıyorum ondan yorgun oldugum için o yüzden bugün onu her türlü mutlu etmem lazım:KK23::KK23::KK9::KK9:

aaaa nasıl unutursun sabahki uyku kahvaltı sorunumuzun tam içindeydin ya:KK1::KK1::KK1:
sağol tatlım kazasız belasız kullanmayı nasip etsin Rabbim gitti tüp parası artık senden ondan bundan toplarım yardımlarınızla yaparım tüpü napayım:KK1::KK1::KK1:

anladım canım akşamda ben pek giremiyorum olsun napalımm idare etcez...
kötü günler görmeyelim de varsın olsun sakin olsun..
ayy ne guzell yaa paşaların var onları sevip kokluyosun..
benımm hiiç bişeyim yokk :KK5:

haklısın aynen acıncak haldeyizz kuzucumm valla..
ama napalım çalışmadan da olmuyor borcumuz çok yahu :KK37:

hiç bişeyim yok deyip ezikleme kendini yumilerin var onlar seni anne yapcaklar işte..
paşalarımla bebek bakmanın detayına kadar herşeyini tecrübe ettim...
candır onlar ölürüm onlara ben..

biz de kromozom analizi yaptırıp gerekirse pgt yaptıracağız. Bana biraz detay verebilir misin, nerede kan verdin, nerede pgt yapıldı, süreç, fiyat, sonuç gibi? Çok sevindim sağlıklı embriyolar sıkı sıkı tutunacaklar anneye inşallah...

Canim pgt testini embriyonun 3.gunde yapabiliyorlar..cunku min. 6 hucreli olmasi gerekiyormus. 3.gune gelebilen 6 hucreliler hoooop teste. Sonuc ertesi gun cikiyor. Boylelikle 5.gun transferi sart oluyor. Fiyatina gelince bizim merkezin anlasmali oldugu yer genlab. Muhterem Bahce bu iste cok isim yapmis bir genetikci. Embriyo basina 100 euro +kdv veriyorsun. Ayrica bu embriyolar tasinacagi icin merkezimize ekstra 900 lira verdik. Ama embriyo sayisina bakilmaksizin fix para verilen merkezlerde var. aklina takilan bi soru varsa sorabilirsin.

İnşallah cnm iyi şeyler oluyordur, bebişin tutmuştur güzel haberlerini bekliyorum bende herkes gibi :KK16:

Ben dun ilk defa disari ciktim. O kadar komiktim ki anlatamam sana :) mal gibiydim. 4 gun evde yatmak hic ii gelmemis..insallah bu cabalarimizin sonucunu alacagiz canim. Biraz daha sabir :)

Bolşans canım bebişin anneciğine sımsıkı tutunsun ve 9 ay hiç bırakmasın :emir_bebek:benimde opum var :18::18:

Aaamminnnn!!!:KK54:
Canım Rabbim yardımcın olsun bebeklerin sana sıkı sıkı tutusun inşallah

Aaaminnn!!!:KK16:

canım hayırlı olsun... Çok iyi haberler geliyor senden sevinçle takip ediyorum. Umarım sonu da güzel olur.

:KK54::KK16:

Bol şans! :) Ne mutlu sana yarın bebiş(ler)ine kavuşuyorsun. Sağlıkla tutunsunlar hiç bırakmasınlar seni inşallah.

:KK54::KK16::KK16::KK16:

hayırlısı olsun arkadaşım hakkındaa... :nazar:[/QUOTE]

Amin :21:

cnm bol şans ... rabbim sevindirsin seni inşallah..

:KK19::KK16:

canimmm hayirli olsunn:)) sirineee

:KK19::KK19::KK16::KK16::KK16::KK16::KK9:

Ben dun ilk defa disari ciktim. O kadar komiktim ki anlatamam sana :) mal gibiydim. 4 gun evde yatmak hic ii gelmemis..insallah bu cabalarimizin sonucunu alacagiz canim. Biraz daha sabir :)

Hehehe :)) ben daha siftah yapmadim bakalim yarin bi pazara gideym diyorum.. insallah guzel snclarini alirz cnm, insallah!!

X