2014 de Tüp Bebek Yapacakların Paylaşım Topiği

Kaçıncı Kez Tüp Bebek Yaptırıyorsunuz?

• Ankete Katılan
    861
  • Anket Kapalı .
Kızlar biliyorsunuz ben sürekli seyehat halindeyim. Ortalama her hafta 1 kere uçakla yurtiçi gidip gelirim. Şimdide yurtdışına çağırmışlar. Hamile olmazsam sorun yok giderim de hamile olursam ne yapacağım artık o gün düşüneceğim bunu da

bende umutluyum zaten bu kez de olmasın ben senden önce bunalıma gircem bi sürede çıkamam yani:KK50::KK50::KK50:
Allah korusunnnnnnnnnn

Canım benim :KK70: Allah korusun ama olursa da napalım kısmet değilmiş diyip bir daha deneyeceğiz. Ama büyük ihtimalle ara veririm bu defa. Peş peşe biraz yorucu oluyor

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
ne güzel bir haber buuuu maşallahh çok tebrik ederim canım...
dedim işte hamileyim diyeni ilk kez görüyorum tamam bende gördüm işte:KK1::KK1::KK1:
sağlıklı bir gebelik diliyorum tatlım:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

kızlar en son bir arkadaş bugünde artık birisi HAMİLEYİM DESİN ÇILDIRICAM yazmıştı bende tamam işte ben diyorum hamileyim yazdım:))))

Kızlar maalesef değerim çok düşük çıktı ve öğrendikten sonra kanamam geldi, tüp bebeğe başlıyorum hadi hayırlısı, sizide meşkul ettim kusura bakmayın ne olur

sağolasınız kanı bilmiyorum biraz geldi artık yok çok şükür kanda tahlil 946 çıktı 2 gün sonra tekrar bacaklr progesteron ne????

:nazar::nazar::nazar: Çok yüksek bir değer, maşallah. Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin
Progesteron hormon, tüp bebekte bazen düşük olabiliyor dışarıdan alsak da. Zaten iğne yapmışlar, sorun olmaz inşallah artık
düşerse kanama olabiliyor da o nedenle sormuştum

Kızlar maalesef değerim çok düşük çıktı ve öğrendikten sonra kanamam geldi, tüp bebeğe başlıyorum hadi hayırlısı, sizide meşkul ettim kusura bakmayın ne olur

Aa canım aslında bu iyi haber! Demek ki hamile kalabiliyorsun. Kaç çıktı ki?

kızlar en son bir arkadaş bugünde artık birisi HAMİLEYİM DESİN ÇILDIRICAM yazmıştı bende tamam işte ben diyorum hamileyim yazdım:))))

çok hoşuma gitti bu şekilde yazman..
dedim işte ben hamileyim diye okuyunca bayıldım tebessüm ettirdin beni:KK16::KK16:

meşgul etmek ne demek iyi ya da kötü her zaman birlikteyiz..
tüp bebek sürecinde de yanındayız:KK19:

Onu sormadım ki valla, düşük çıksa bile hamile kalabileceğimin mi göstergesi oluyor bu

ben sonucu biliyorsunda ona göre yazıyorsun sandım kaç çıktı bu çok önemli belkide kimyasal gebelik yaşadın bu da çok önemli...

canim seninkisi ikiz olabilir:)) degerin cok guzelll tebrikkler canim..
kızlar tam bunu soracaktım yaa hemşirede 9.gün için yüksek dedi ikiz olabilir dedi doktıorda 5.gün ondan yüksek olabilir dedi bilmiyorum siz neye göre ikiz düşşünürsünüz????

Kızlar biliyorsunuz ben sürekli seyehat halindeyim. Ortalama her hafta 1 kere uçakla yurtiçi gidip gelirim. Şimdide yurtdışına çağırmışlar. Hamile olmazsam sorun yok giderim de hamile olursam ne yapacağım artık o gün düşüneceğim bunu da

Canım benim :KK70: Allah korusun ama olursa da napalım kısmet değilmiş diyip bir daha deneyeceğiz. Ama büyük ihtimalle ara veririm bu defa. Peş peşe biraz yorucu oluyor

işle olan sıkıntılarından kaynaklı seni düşünerek gebe kalırsan çık işten dersem hiç şaşırma:KK1::KK1::KK1:

Sağol canım, bundan sonra daha çok sorum olacak size çünkü bundan sonra kine hiç alışık değilim

kızlar tam bunu soracaktım yaa hemşirede 9.gün için yüksek dedi ikiz olabilir dedi doktıorda 5.gün ondan yüksek olabilir dedi bilmiyorum siz neye göre ikiz düşşünürsünüz????

yyani 5.gün embriyosu ondan yüksek olabilir değerin dedi
düzgün yazamamışım da

canim cok dusuk derken kac cikti.. ne mesguliyeti bu tarz konulari konusmak icin buradayiz hayatim...

5.gün embriyolarıda olsa bu değer yüksek canım ikiz büyük ihtimalle:nazar::emir_bebek::emir_bebek::nazar:

ben sonucu biliyorsunda ona göre yazıyorsun sandım kaç çıktı bu çok önemli belkide kimyasal gebelik yaşadın bu da çok önemli...

Hemşire düşük dedi, ama hamile daha sonra kalırsan seni mutlaka bekliyoruz dedi. Bende kaç çıktı demek aklıma gelmedi önemli olacağını düşünmedim

Sağol canım, bundan sonra daha çok sorum olacak size çünkü bundan sonra kine hiç alışık değilim

bizlerde tüp bebekle anne olacakmışız canım kim derdi evlenirken bu günleri yaşayacağımızı nerden nereye geldik nelere alıştık..

yyani 5.gün embriyosu ondan yüksek olabilir değerin dedi
düzgün yazamamışım da

kac embriyo transfer edilmisti.. gerci tek yumurta ikizide olabilir.. birde ikizler genelde kanamali oluyor.. 5.gun bile olsa 9. gune gore degerin ikiz gibi yuksek canim.. gerci saglikli olsunda.

X