2014 de Tüp Bebek Yapacakların Paylaşım Topiği

Kaçıncı Kez Tüp Bebek Yaptırıyorsunuz?

• Ankete Katılan
    861
  • Anket Kapalı .
:nazar::nazar::nazar: Çok yüksek bir değer, maşallah. Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin
Progesteron hormon, tüp bebekte bazen düşük olabiliyor dışarıdan alsak da. Zaten iğne yapmışlar, sorun olmaz inşallah artık
düşerse kanama olabiliyor da o nedenle sormuştum

bugün sonuç için kan aldıklarında onu da görebiliyorlar mınacaba onada bakmışmıdırlar????ayrı bi test mi yapmalılardı yoksa gerçekten bu kan neyin nesiydi keşke tam bişey söyleselerdi şimdi iğne koruyacak mı beni dinlen 3 gün içinde bişey olmazsa bişey olmaz dedi drum Allahım yardımet şimdi sonunaaaaa kacar aminnn:)))
buradaki herkeste mutlu olsun inşallahhhh amin:)

bizlerde tüp bebekle anne olacakmışız canım kim derdi evlenirken bu günleri yaşayacağımızı nerden nereye geldik nelere alıştık..

Aynen öyle ama boşver olsunda tüp müp farketmez artık

hadi gözün aydın canım rabbim tamamına erdirsin inş :nazar::nazar::nazar:

sağolasın canım kızlar bişey soracağım sonuç tahlili için kan verirken para istediler tahlil için.. özel hastane tüp bebek kapsamında son tahlili de kapsamıyor mu 2 gün sonra yine tahlil için yine mi para vereceğim

Son düzenleme:
bugün yine kontrolümüz vardı çok şükür bebğim iyi 7 haftalık olmuşuz lekelenmemim sebebi kese dışında ufak bir kanama var dr bebeğe zarar vercek yerde değil ama yinede istirate devam dedi kanama çoğalırsa düşük olma ihtimali olabilir dedi haftada bir kontrole gitcem yine inş hayırlısıyla devam ederiz .bide dr bence kızımız olcak biraz nazlı bi kız olabilir dedi tabiki çok erken dr sadece içinden geçeni söyledi ve biz bütün teyzelerinede dua ediyoruz rabbim bu duyguyu hapinize yaşatsın inş bizede dua edin canlarım öpüyoruz hepinizi:KK16::KK16::KK54::KK54::KK54:

sağolasın canım kızlar bişey soracağım sonuç tahlili için kan verirken para istediler tahlil için.. özel hastane tüp bebek kapsamında son tahlili de kapsamıyor mu 2 gün sonra yine tahlil için yine mi para vereceğim

canım ben merkezde değil başka bi özelde yaptırmıştım o yüzden bi bilgim yok

Kızlar biliyorsunuz ben sürekli seyehat halindeyim. Ortalama her hafta 1 kere uçakla yurtiçi gidip gelirim. Şimdide yurtdışına çağırmışlar. Hamile olmazsam sorun yok giderim de hamile olursam ne yapacağım artık o gün düşüneceğim bunu da
r

Canim doktoruna anlatirsin durumunu, o biseyler tavsiye eder mutlaka..bnm is yernde arkadasm hamile..doktoru o kdr rahat ki, yediklerine dikkat et yeter, baska naparsan yap demis..masallah simdi 5aylik hamile, yilbasinda parise gtti kurban bayramibda italyaya gtti.. allahasukur turp gibi hic bsy olmadi, masallah diyeym..yani bazi doktorlar sakinca gormuyo ucakla seyahati.

Hanımlar biliyorsunuz ben ilk kasım ayında gittim ve ilaca başlattı doktor. Şubat ayına kadar ilaçları kullanıp şubat renglisi ilebaşlayacaktım. Yeni yılda zam geleceğini işetmiştim. Fiyat için tekrar aradım. Kasım ayı ile arasında 1000 tl fiyat farkı var. 2014 de başlayanlar siz ne kadar fiyat aldınız. Üzerine bilgi almadan gitmek istemiyorum. Operasyom öncesi gıcık gitmesinler diye...:KK36:

merhaba, ben bahcecı fulyada basladım tedavıme... aslında kısının tedavıye nasıl cevap verdıgıne gore degısıyor odeyecegınız rakam... maddı olarak bız cok etkılendık ve halada etkılenıyoruz, bahcecının en ıyı merkezlerden bırı oldugunu duydugumuz ıcın orda basladık... yapılacak opu+transfer ıcın odenecek tutar 4.950 tl.... ılac ve tahlıller ıcın verdıklerımızı yazmıyorum bıle... kısaca bızım ıcın oldukca pahalı bır surec... Rabbım herkeze maddı manevı yardım etsın ınsallah...

merhaba, ben bahcecı fulyada basladım tedavıme... aslında kısının tedavıye nasıl cevap verdıgıne gore degısıyor odeyecegınız rakam... maddı olarak bız cok etkılendık ve halada etkılenıyoruz, bahcecının en ıyı merkezlerden bırı oldugunu duydugumuz ıcın orda basladık... yapılacak opu+transfer ıcın odenecek tutar 4.950 tl.... ılac ve tahlıller ıcın verdıklerımızı yazmıyorum bıle... kısaca bızım ıcın oldukca pahalı bır surec... Rabbım herkeze maddı manevı yardım etsın ınsallah...

kızlar ben bunu hiç yazmadım ama biz yaklaşık 12 milyar ödedik nedenide 1o milyar kredi çektik 800 ordan faiz... eşim gentik bi inclem yapıldı 1.800 tl .....tese oldu eşim 1milyar ordan eşimin sprmlerini de dondurduk 500tl ...mbriyolarıda dondurduk 650tl...ilaçlar 1milyar....tüp bebek 4.500 tl

Cok sevindik rabbim saglikli gebelik yasatsin insallah. O kadar korkar oldumki hamile haberi bile once bi mutlu edio sonra sureci dusunup tekrar sizler ve hepimiz icn dua ediyorum . Merkezde yaptirdiysan aslinda ilk testi karsilamasi gerek enazindan ya :KK43: bu kadar da paragoz olmamalilar :KK43:

Amin herkesin yardimcisi olsun allah.

biz oduyoruz cnm daha odeyene hic rastlamadim 1 kezde 10 kezde yaptirman gerekse cepten, tutsunda artik zaten parasindan gectik.. ode ode sonu gelmiyor...

kızlar ben bunu hiç yazmadım ama biz yaklaşık 12 milyar ödedik nedenide 1o milyar kredi çektik 800 ordan faiz... eşim gentik bi inclem yapıldı 1.800 tl .....tese oldu eşim 1milyar ordan eşimin sprmlerini de dondurduk 500tl ...mbriyolarıda dondurduk 650tl...ilaçlar 1milyar....tüp bebek 4.500 tl

bende maddı seylerı yazmayı ıstemedım aslında sonucta maddı zorluklarda ınsanları uzebılıyor, arkadaslardan bırı sorunca ne ıle karsılasacaklarını bılırler en azından... dun opu ıslemım gerceklestı ve odemeyı yaptık... 6 yumurtadan sadece bırını uygun buldular ve onunda dollenıp dollenemeyecegı yarın bellı olacak.... ınsallah dollenme mumkun olurda herseye bastan baslamamız gerekmez... ve dollenme olursa transferım bır ay sonra yapılacak, emrıyo dondurulacak... bu zamana kadar tedavı+ılac+tahlıl 10.000 tl ye mal oldu, gelıp gıtme masraflarıda artı tabı... sonu guzellıkle bıtsın ınsallah, maddıyatı o zaman onemsemeyecegız ama olmazsa bır defa daha deneme sansımız olurmu bılmıyorum:2:

talveg gözün aydın .sağklıklı bir hamilelik geçirip bebişini kollarına alırsın inşallah.

gerçekten maddi olarakta etkiler bu süreç hele birde sonuç hüsran olunca neye üzüleceğini şaşırırsın.bizde başladık bebiş için para biriktirmeye...

Sormak aklıma gelmedi canım ya, önemli ola bileceğini bilmiyordum, ama öğrenmiş oldum şimdi.

Canım şimdi hastalığımın ikinci günü gideceğim ya o gün ne olacak bana biraz anlatırmısın?

mrhb kızlar ben geldim eve geldim tost yaptım valla yemekle uğraşacak halim kalmadı çok yoruldum emein muhabet bol olmuştur ama geçmişe bakmayacağım

Son düzenleme:
bizlerde tüp bebekle anne olacakmışız canım kim derdi evlenirken bu günleri yaşayacağımızı nerden nereye geldik nelere alıştık..

Canım şimdi doktora gittiğimde neler yapıkacak? Biraz anlata bilirmisin?

X