....2014 GK & GY - KPSS Çalışma Günlüğüm - Katılacak Arkadaşları Bekliyorum....

merhaba bende 2014e hazırlanıyorum bölüm işletme aranıza katılabilirmiyim acaba geçmi kaldım

biz daha kararsız asamalardayız. baslamadık ki : ) ben 15020 gün baslamayı planlıyorum tam anlamıyla cünkü seminerim var onu hazırlamam gerekiyor ilk.

katılabilirsin tabi hosgeldin bgapa. : )

canım teşekkür ederim desteğin için, msjın ilaç gibi geldi bana, sende lisanstan mı gireceksin benim gibi.opüyorum

evet kuzu : ) lisanstan girecegim ben de.

Benimde gıda teknikerliği bölümüm.

aslında aklıma gelmedi, kızlar ben buraya linkleri atayım indirdiklerimin. mail ile atamıyormusum, sıkıstırılmıs boyutu bile büyük geliyor.
ihtiyacı olan indirsin.

Kpss Süper Kaynak Arşivi
KPSS EĞİTİMİNE HOŞGELDİNİZ: KPSS Setleri,KPSS Kitapları

bilindik kitaplar hepsi.

not: ohcanımadeysin, bir haber vereydin iyiydi kendinden.

inşallah hep birlikte başaracagız.
23 yaşındayım çalışıyorum hafta sonu dersaneye yazıldm 2014 için kısmetse matematiğide düzelttim mi herşey güzel olacak

biz daha kararsız asamalardayız. baslamadık ki : ) ben 15020 gün baslamayı planlıyorum tam anlamıyla cünkü seminerim var onu hazırlamam gerekiyor ilk.

katılabilirsin tabi hosgeldin bgapa. : )

evet kuzu : ) lisanstan girecegim ben de.

aslında aklıma gelmedi, kızlar ben buraya linkleri atayım indirdiklerimin. mail ile atamıyormusum, sıkıstırılmıs boyutu bile büyük geliyor.
ihtiyacı olan indirsin.

Kpss Süper Kaynak Arşivi
KPSS EĞİTİMİNE HOŞGELDİNİZ: KPSS Setleri,KPSS Kitapları

bilindik kitaplar hepsi.

not: ohcanımadeysin, bir haber vereydin iyiydi kendinden.

Canım çok çok teşekkürler ama bu siteden indiremiyorum ing.de zayıf olduğu için :KK43:

Bana tarif eder misin?

Canım çok çok teşekkürler ama bu siteden indiremiyorum ing.de zayıf olduğu için :KK43:

Bana tarif eder misin?

ederim tabi. : ) ilk linke tıkla, kitapların altındaki mavi yazılmıs linklere tıkla pesine, sonra cok az bekleyince üst tarafta reklamı gec diye bir yazı geliyor, ona tıkla, pesine normal indirmeye tıkla, yeni bir sayfa acılacak, senden kutucuktaki karakterleri girmeni isteyen. karakterleri gir, download tusuna bas.

ikinci linkte linklere tıkla. hotfile linki gelecek. normal indirmeyi tıkla 15sn den geriye sayacak. sonra yüklemek için tıklayınız yazısı gelecek. tıkla ve kaydet gene. bu kadar. : )

KUSURA BAKMA canim ya girip bakamdim hic simdi goruyorum mesajini.ya senide cok ugrastirdim utaniyorum aslinda :KK43::26:
biledim ki nasil yapsak ben bi esime sorayim baska yolu varmi diye.yada msn den gelirmi acaba cok uzun surebilir baglanti kopabilir.

Son düzenleme:
KUSURA BAKMA canim ya girip bakamdim hic simdi goruyorum mesajini.ya senide cok ugrastirdim utaniyorum aslinda :KK43::26:
biledim ki nasil yapsak ben bi esime sorayim baska yolu varmi diye.yada msn den gelirmi acaba cok uzun surebilir baglanti kopabilir.

yok canım benim problem degil. söz vermistim sonucta. : )

kitaplar pdf formatında oldugu için olabilir. winRAR ile sıkıstırdım ama boyutu bu kadar kücülebiliyor sanırım. sen bir esine sor. baska bir yöntemi varsa onu yapalım.

beni de aranıza alır mısınız? çok kararsızım ne yapmalıyım bilmiyorum....

alırız tabi :) hosgeldin. ben kendi adıma konusayıım tam anlamıyla baslamadım henüz.
çok teşekkürler hoşbuldum:) bede henüz başlamadım hatta ayın 24 unde zıraat bankasının sınavına giricem ve çok çok az çalıştım... daha çok ingilizce çalışıyorum bu ara kpds için:) benim en büyük sorunum matematik başım belada:)))))

çok teşekkürler hoşbuldum:) bede henüz başlamadım hatta ayın 24 unde zıraat bankasının sınavına giricem ve çok çok az çalıştım... daha çok ingilizce çalışıyorum bu ara kpds için:) benim en büyük sorunum matematik başım belada:)))))

ben de bu ay tarihten baslayacaktım güya ama okulla ilgili işlerimi toplayıp baslayamadım bir türlü. hemen hemen o tarihlerde biter isim diye umuyorum benim de. kpds'ye de calısacagım ama mayıs kpds'ye calısacagım ben. kpss icin de zaten yeni konu acmayı planlıyorum işlerimi bitirip sonrasında, katılırsan memnun olurum. hos konu acabiliyor muyum bilmiyorum. denemek lazım.

ben de bu ay tarihten baslayacaktım güya ama okulla ilgili işlerimi toplayıp baslayamadım bir türlü. hemen hemen o tarihlerde biter isim diye umuyorum benim de. kpds'ye de calısacagım ama mayıs kpds'ye calısacagım ben. kpss icin de zaten yeni konu acmayı planlıyorum işlerimi bitirip sonrasında, katılırsan memnun olurum. hos konu acabiliyor muyum bilmiyorum. denemek lazım.

ben gelirim:)))) bende mayıs düşünüyorum...

merhaba kızlar:KK3:
bende 2014 kpss ye gireceğim.. daha çok var deyip duruyorum kendime .. sahi daha çok zaman yok mu:44: yani şimdi otursam tarih çalışsam 18 ay var unutmazmıyım :44: şuanda hangi ders çalışılmalı? bana fikir ve motivasyon verir misiniz?

merhaba kızlar:KK3:
bende 2014 kpss ye gireceğim.. daha çok var deyip duruyorum kendime .. sahi daha çok zaman yok mu:44: yani şimdi otursam tarih çalışsam 18 ay var unutmazmıyım :44: şuanda hangi ders çalışılmalı? bana fikir ve motivasyon verir misiniz?

unutlur tabi canım..:KK31: ama en baştan konuların üzerinden geçilmeli ve ay ay tekrar edilmeli..böylelikle unutmaz, aksine hafızana kazırsın..henüz ben de oturup başlamadım.
geçen yıl ki birikimlerim yavaş yavaş eriyor aslında.ama en güzeli tekrarları sıkça yapabilmek bu geniş vakitte.:KK31:

unutlur tabi canım..:KK31: ama en baştan konuların üzerinden geçilmeli ve ay ay tekrar edilmeli..böylelikle unutmaz, aksine hafızana kazırsın..henüz ben de oturup başlamadım.
geçen yıl ki birikimlerim yavaş yavaş eriyor aslında.ama en güzeli tekrarları sıkça yapabilmek bu geniş vakitte.:KK31:

çokta geniş vaktim olduğu söylenemez ama :KK9: iş yerinde boş kaldığım vakitlerde çalışabilirim aslında .. peki nasıl çalışmak faydalı olur bu erken vakitte :44: uff nasıl çalışılacağını bile unutmuşum :KK31: 2012de çalışarak girmeliydim :KK50:

çokta geniş vaktim olduğu söylenemez ama :KK9: iş yerinde boş kaldığım vakitlerde çalışabilirim aslında .. peki nasıl çalışmak faydalı olur bu erken vakitte :44: uff nasıl çalışılacağını bile unutmuşum :KK31: 2012de çalışarak girmeliydim :KK50:

fırsatın varsa işte de olur tatlım:KK31: önce konuları okumalısın..bazı sitelerde özetler var mesela.
oralardan yararlanabilirsin..ya da konu anlatımı güzel olan, kısa ve öz tutmuş yayın evlerinin kitaplarını
edinebilirsin.onların cep boyları da var.yolda falan yardımcı olur..

türkçe dersi için bol bol soru çözmek kafi oluyor..tabi ki bir iki ufak kurala bakmak gerek ya da senin yeterliliğin ölçüsünde
hangisi eksikse..tarihi ben bir ara kayıtlardan dinlliyordum:KK9: böyle bir şey de olabilir..

coğrafya için falan notlar var yine..biraz çalışır bol bol soru çözersin..en güzeli bu şekilde..:KK19:

fırsatın varsa işte de olur tatlım:KK31: önce konuları okumalısın..bazı sitelerde özetler var mesela.
oralardan yararlanabilirsin..ya da konu anlatımı güzel olan, kısa ve öz tutmuş yayın evlerinin kitaplarını
edinebilirsin.onların cep boyları da var.yolda falan yardımcı olur..

türkçe dersi için bol bol soru çözmek kafi oluyor..tabi ki bir iki ufak kurala bakmak gerek ya da senin yeterliliğin ölçüsünde
hangisi eksikse..tarihi ben bir ara kayıtlardan dinlliyordum:KK9: böyle bir şey de olabilir..

coğrafya için falan notlar var yine..biraz çalışır bol bol soru çözersin..en güzeli bu şekilde..:KK19:

matematik ve türkçe sorun değil benim için, 2012de matematikten 44 doğru yapmıştım hiç çalışmayarak girdiğim halde.. bu sefer çalışacağım onu rahat arttırırım .. o sorun değilde tarih batırdı beni, yanlış sayım doğru sayımdan çok çok fazla :26: coğrafya ve genel kültürde kötü sayılır .. daha çok bunlara ağırlık vermeliyim .. cep kitaplarım var, almıştım 2012 çalışırım diye ama ilk üniteden öteye gidemedim:44:

zaten eğer fikrim değişmezse sınava 6 ay kala işi bırakıp evde çalışmak gibi bir planım var .. dersaneye de gitmek istiyorum ama sırf denemelere katılıp nerede olduğumu görmek için .. ama burada bazı arkadaşlar dersaneye gerek yok demiş.. bana da öyle geliyor da, bu deneme çözmek, başkaları nerelerde kaçar puan alıyor bunu görmek için ne yapabilirim:26:

X