....2014 GK & GY - KPSS Çalışma Günlüğüm - Katılacak Arkadaşları Bekliyorum....

günaydın herkese,

dün sınav malum pek bir pata küte girişte suratıma :KK9::KK9::KK9: bu nete girmediğim süre içerisinde 4 adet antrenmanlarla matematiğim, bir adet güvender öss matematiğim, bir adet de matematik defter kitabım geldi, bugün yeni planlar yapacağım matematiğe ilişkin, çünkü ben bu kaynakları bilmiyordum önceden ve baba gibi yargıdan ihtiyaçtan başlamaya çalıştım, temelim olmadan. :KK1:

artık bugün Antrenmanlarla Matematik 1-2-3-4 'den sırasıyla devam edecek şekilde planlarımı yazacağım, ardına da o öss defter kitap ve öss matematik.

bu matematik temelimi oturtmadan başka derslere kaymak, dikkatimi dağıtmak, odaklanmamı bozmak istemiyorum, bu kitaplar bittikten sonra ihtiyaç setime döneceğim :KK55: artık şöyle en baştan başlarım, önceden çalıştığım yerler olduğu için matematiği hallettiğim için ihtiyaç setini çok hızlı bitirebileceğime inanıyorum.

bütün memur adayı kadınlarımızı öpüyorum, hepimize bol şanslar :KK71: :nazar:

Maip cnm geçmş olsun :KK1: sınavın nasl geçti:KK6: aldığın kitapların hayrlı olsun tatlım.. Ben osmanlı ıslahat hareketlerini bitirdim:KK1: ekleyeblrsn tatlım... Antremanlarla matematk kitabınn kaç gündür kapağını açmadım:KK5: Belki 10 gün oldu mu bilmyorum... Bu aralar çok oyalanıyorum bi an önce kendimi toparlamam lazım... Maip cnm matematk çalşrken antremanlarla matematk kitabına göre gtsek olur mu:KK61: O hazrladğn tabloya bitrdğimz konuları yazıyoruz ya hani.. matematk bölümüne de antremanlarla matemtk kitabına göre bitrdklerimizi yazsak olur mu...
Ben de şimdi sıkıca başlycam tekrar matematğe, çok salladım çünkü:26:

Maip cnm geçmş olsun :KK1: sınavın nasl geçti:KK6: aldığın kitapların hayrlı olsun tatlım.. Ben osmanlı ıslahat hareketlerini bitirdim:KK1: ekleyeblrsn tatlım... Antremanlarla matematk kitabınn kaç gündür kapağını açmadım:KK5: Belki 10 gün oldu mu bilmyorum... Bu aralar çok oyalanıyorum bi an önce kendimi toparlamam lazım... Maip cnm matematk çalşrken antremanlarla matematk kitabına göre gtsek olur mu:KK61: O hazrladğn tabloya bitrdğimz konuları yazıyoruz ya hani.. matematk bölümüne de antremanlarla matemtk kitabına göre bitrdklerimizi yazsak olur mu...
Ben de şimdi sıkıca başlycam tekrar matematğe, çok salladım çünkü:26:

tabiiki olur, sen oraya ne yazmamı istiyorsan bana konunu istediğin şekilde yaz ben oraya eklerim, bugün ben antr. mat. 1 den başlıyorum.

amanın sakın, hadi bakalım akşam yatmadan önce ya da sabah erkenden buraya ant.mat.'den bitirdiğin konunu ekleyeceksin :KK20: bekleyeceğim.

diğer konunu hemmen ekliyorum, bitirdiğini

benim kötü geçti ya, türkçe çok iyiydi eminim hepsi doğru, ama 30 dakikada bitmesi gerekirken 45 dakika sürdü türkçe, matematikten 8 soru yaptım eminim onlar da doğru, geometri hiç yapamadım, genel kütürden de 60 sorudan 30 unu yapabildim anca, o 30 cevabım da doğrudur, emin olmadıklarımı yapmadım, vatandaşlığa hiç çalışmamıştım, zaten hiç bakmadım da sorulara, zaten coğrafyanın ortasında kalemleri bırakın dediler... tam sınava hakim olamadığım için sürem de yetmedi doğal olarak.

tahminim 30 türkçe 8 mat 30 da genel kültür 68 doğrum vardır, onu da çarp 0.5 ,le 34, 40 ekle... 74 falan alacağım sınavdan.. 5 eksik 5 fazla dersem de... 74 ile 69 arası bir sonuç gelecek.

senin nasıl geçti canıım ?? eksiklerini tespit ettin mi ?? :KK49:

Son düzenleme:
2014 KPSS'cilerBitirilen Konular
Maip MATEMATİK: Temel Bilgiler ve İşlem Yeteneği, Temel Kavramlar, Sayı Sistemleri TÜRKÇE: Sözcükte Anlam, Cümlede Anlam GEOMETRİ: Doğruda Açılar, Üçgende Açılar
teamcocoVATANDAŞLIK:Temel Hukuk Kavramları MATEMATİK: Temel Kavramlar, Bölme - Bölünebilme - Okek - Obeb, Rasyonel Sayılar
GOLDFLAYMATEMATİK: Temel Bilgiler ve İşlem Yeteneği, Temel Kavramlar TÜRKÇE: Sözcükte Anlam, Cümlede Anlam TARİH: İslamiyet Öncesi Türk Tarihi, İslamiyet Dönemi Türk Tarihi, Türkiye Tarihi, Osmanlı Kültür ve Uygarlık, Osmanlı Islahat Hareketleri
emosmos
ayseymaCOĞRAFYA: Türkiye'nin Coğrafi Konumu TÜRKÇE: Sözcükte Anlam ve Anlam Bilgisi TARİH: İlk Türk Devletleri Kültür ve Medeniyet ANAYASA: Temel Hukuk Bilgileri
Temel Bilgiler ve İşlem Yeteneği, Temel Kavramlar, Sayı Sistemleri

çok erken değil mi 2014 e arkadaşlar kafanızda birşey kalmaz ki Lisans mı herkes...:KK34:

Kabul ederseniz ben de seneye mayısta size katılırım eşim istemiyor yaşım 35 oldu.Mühendisim yüksek lisansım var bir de kızım bu seneki orta üstü sınavım Türkçeye bağlı ondan 20 ve üstü net gelirse netim 90 üstü olur gelmez ise o zaman kötü işte.Karar verirsem :KK9: ki bu sanırım kasımda belli olur ilk yerleştirmede Size şöyle eşlik etmek isterim kasımdan sonra Matematik ve Türkçe çalışırım:KK34:

tabiiki olur, sen oraya ne yazmamı istiyorsan bana konunu istediğin şekilde yaz ben oraya eklerim, bugün ben antr. mat. 1 den başlıyorum.

amanın sakın, hadi bakalım akşam yatmadan önce ya da sabah erkenden buraya ant.mat.'den bitirdiğin konunu ekleyeceksin :KK20: bekleyeceğim.

diğer konunu hemmen ekliyorum, bitirdiğini

benim kötü geçti ya, türkçe çok iyiydi eminim hepsi doğru, ama 30 dakikada bitmesi gerekirken 45 dakika sürdü türkçe, matematikten 8 soru yaptım eminim onlar da doğru, geometri hiç yapamadım, genel kütürden de 60 sorudan 30 unu yapabildim anca, o 30 cevabım da doğrudur, emin olmadıklarımı yapmadım, vatandaşlığa hiç çalışmamıştım, zaten hiç bakmadım da sorulara, zaten coğrafyanın ortasında kalemleri bırakın dediler... tam sınava hakim olamadığım için sürem de yetmedi doğal olarak.

tahminim 30 türkçe 8 mat 30 da genel kültür 68 doğrum vardır, onu da çarp 0.5 ,le 34, 40 ekle... 74 falan alacağım sınavdan.. 5 eksik 5 fazla dersem de... 74 ile 69 arası bir sonuç gelecek.

senin nasıl geçti canıım ?? eksiklerini tespit ettin mi ?? :KK49:

CNM BEN LİSANS KPSS YE GİRMEDİM ÇÜNKÜ EYLÜLDE GİRCEM ÖNLİSANSDAN ... İNŞALLAH O 70 CİVARI NETİ SENEYE KADAR 20 NET DAHA ARTTRCAZ :) cNM ANTREMANLARLA MAT. ÇALŞCAM BAŞLYCAM BUGÜNDE TEYZEMN EVİNİ TAŞIDIK YORULDUM :KK43: AMA YARIN BAŞLYCAM BİTRDĞM YERİ YAZICAM:KK34:

çok erken değil mi 2014 e arkadaşlar kafanızda birşey kalmaz ki Lisans mı herkes...:KK34:

CNM BURDAKİLERN ÇOĞUNN MATEMATĞİ YOK MALESEF:KK50: 1 YIL İÇİNDE MATEMATK ÇALŞCAZ... ALAN BİLGSİ SINAVINA GİRECEK OLANLAR VAR ALAN BİLGİSİ ÇALIŞILACAK DAHA... BENCE NORMAL GEÇ DEĞİL:KK9:

Kabul ederseniz ben de seneye mayısta size katılırım eşim istemiyor yaşım 35 oldu.Mühendisim yüksek lisansım var bir de kızım bu seneki orta üstü sınavım Türkçeye bağlı ondan 20 ve üstü net gelirse netim 90 üstü olur gelmez ise o zaman kötü işte.Karar verirsem :KK9: ki bu sanırım kasımda belli olur ilk yerleştirmede Size şöyle eşlik etmek isterim kasımdan sonra Matematik ve Türkçe çalışırım:KK34:

CNM BEKLERZ BUYUR GEL:KK34:

kızlar bende size katılabilirmiyim

işletme mezunuyum

2010 da ilk girmiştim lisans olarak ama berbat bir not geldi ve bu senekide kötü geçti.ama hakettim.çalışmadımki ben :KK20:

ama işin birde şu kısmı var.zaten çalışan bir bayanasan eve gittiğinde çocuk,eş,yemek,temizlik falan gece oluyor zaten

benim en önemli problemim de eşimle en ufak birsorunum olsa ders falan ne varsa amane varsa salıyorum.bu konuda çok iradesizim :2:

ama bundan sonra daha kararlıyım.önceliklerimi değiştiricem inşaallah.

gelelim asıl mevzuya.

bende matematikten başlamayı ve uzun bir sürede böyle devam etmeyi planlıyorum şayet her zaman her konuda önerilerinize ve sorularınıza açığım.

ben diyorum ki matematikten sırayla değilde mesala karışım problemlerini çalışayım bir süre nasıl fiki? :21:

birde şu antremanlarla matematik dediğiniz kitabı heryerde bulabilirmiyim ve ne kadar

haa unutmadan birde ben sizlerle ancak mesai içinde yani8-5 arası haberleşebilirim.bile bile bakmıyo sanmayın.öpüldünüz :KK16:

Ben en baştan başladım konu konu gidiyorum. Bence daha faydalı çünkü temel eksikliği var.

Arkadaşa anlattırdım bugün. Şükür anladım soruları da çözebiliyorum. Soru üzerinden anlattı baya test çözdük birlikte:KK52:

Kızlar GK GY ne demek? kimler için yapılıyor ? rica etsem biri açıklayabilir mi ?

Genel kültür, genel yetenek demek canım. Matematik, tarih, coğrafya,türkçe, vatandaşlık anayasa falan var.
Lisans- ön lisans

matematikten temeli olan bence eksiklerini belirlemeli öyle başlamalı mesela benim analitik kötüdür:KK31:eğer olduda bu sene giremezsem ve eserse kafama 2014 dersem ki demiyorum şu an matematik ve türkçeden başlarım gk iyi zaten:KK55:

Genel kültür, genel yetenek demek canım. Matematik, tarih, coğrafya,türkçe, vatandaşlık anayasa falan var.
Lisans- ön lisans

Sağol canım...Bu yıl kazanamazsam ben de sizinleyimmm..şimdiden başlamam herhalde ama sizi takip edeceğim herkese kolay gelsin..

87.5 netim var 2010 dan bile az 2010 da 91 netim vardı çalış çabalama aptalca hatalar ve sorular gy batırdı beni bu sefer siz siz olun hiç bir dersi küçümsemeyin sanırım size katılacağım :95:

en son liste düzenlendiğinden beri konu bitiren olmadı sanırım, malum yaz vakti, köklü değişiklikler oluyor bazılarımızda, mekan zaman yönünden, biraz planlar aksadı galiba :))

ben bu akşam yine seyahate çıkacağım, yanıma antrenmanlarla matematik-1, almanca gramerimi, felsefe ve dilbilimi kitaplarımı da alacağım, biraz ağır olacak ama ayrılamam bunlardan artık benim bir uzvum gibi oldular :KK9::KK9: onlarsız kendimi eksik hissediyorum :KK1::KK1::KK1:

öpüyorum hepinizi, çalışkan hanımlar :KK34:

2014 KPSS'cilerBitirilen Konular
Maip MATEMATİK: Temel Bilgiler ve İşlem Yeteneği, Temel Kavramlar, Sayı Sistemleri TÜRKÇE: Sözcükte Anlam, Cümlede Anlam GEOMETRİ: Doğruda Açılar, Üçgende Açılar
teamcocoVATANDAŞLIK:Temel Hukuk Kavramları MATEMATİK: Temel Kavramlar, Bölme - Bölünebilme - Okek - Obeb, Rasyonel Sayılar
GOLDFLAYMATEMATİK: Temel Bilgiler ve İşlem Yeteneği, Temel Kavramlar TÜRKÇE: Sözcükte Anlam, Cümlede Anlam TARİH: İslamiyet Öncesi Türk Tarihi, İslamiyet Dönemi Türk Tarihi, Türkiye Tarihi, Osmanlı Kültür ve Uygarlık, Osmanlı Islahat Hareketleri
emosmos
ayseymaCOĞRAFYA: Türkiye'nin Coğrafi Konumu TÜRKÇE: Sözcükte Anlam ve Anlam Bilgisi TARİH: İlk Türk Devletleri Kültür ve Medeniyet ANAYASA: Temel Hukuk Bilgileri
Temel Bilgiler ve İşlem Yeteneği, Temel Kavramlar, Sayı Sistemleri

liste gözümüzün önünde olsun :KK34:

X