2014 ikiz anneleri

Benim bebişler çok kıpraşmaya başlayınca içim bir tuhaf oluyor,midem bulanır gibi:KK37::KK37: acayip bir duygu:26:
sizde de oluyor mu?

:kızlar devlet özel hastanelerden katkı payı alıyordu ya şimdi onu iki katına çıkartmış eğer özele giden varsa bilginiz olsun 55 veriyorduk dün 122 ödedik muane parası ki doğumlara da zam geldi :KK43:

arkadaşlar benim akıntım oluyordu çok dün kontrolüm vardı doktor baktı alttan evet çok akıntın varmış dedi ilaçlar verdi eğer sizlerde de böyle bir sıkıntı varsa ihmal etmeyin normal diye yazıyorduk burdan ama normal değilmiş

arkadaşlar benim akıntım oluyordu çok dün kontrolüm vardı doktor baktı alttan evet çok akıntın varmış dedi ilaçlar verdi eğer sizlerde de böyle bir sıkıntı varsa ihmal etmeyin normal diye yazıyorduk burdan ama normal değilmiş

canım her kontrolde kültür alınyor zaten...çünkü enfeksiyon erken doğumun en etkili sebeplerinden...ihmale gelmez...
bu arada benim hemogram 9,6 ya düşmüş.bu nasıl iş yahuuu?

Son düzenleme:
canım her kontrolde kültür alınyor zaten...çünkü enfeksiyon erken doğumun en etkili sebeplerinden...ihmale gelmez...
bu arada benim hemogram 9,6 ya düşmüş.bu nasıl iş yahuuu?

canım benden de 3 hafta bir idrar kültürü alınıyor ama o temiz çıkıyordu bu hafta alttan alınacak tı kültür benden akıntıdan dolayı alamadı benimde kanım düşüyor ya 13 dü ilk ondan sonra 12 şimdi de 11 düştü :KK43: kontrele gittiiğimde bakalım hap falan verecekmi dr

:KK17::KK17: 102 ydi canım en son:KK30:.senin göbüş nasıl?

yaaaaaa.boşuna kompleks yapmadım şekerim:KK1::KK1::KK1:
bence de canım.6 kasımda tekrar randevum var.o zaman tamamlıycam inşallah.
gözün aydın canım.maşallah bebişlere:nazar::nazar:
benim oğlanlar zayıf mı ne?:KK14:[/QU
ben 54 ile hamile kaldım 74cm di şu an 94 civarı diyeyim :)

:KK17::KK17: 102 ydi canım en son:KK30:.senin göbüş nasıl?
yaaaaaa.boşuna kompleks yapmadım şekerim:KK1::KK1::KK1:
bence de canım.6 kasımda tekrar randevum var.o zaman tamamlıycam inşallah.
gözün aydın canım.maşallah bebişlere:nazar::nazar:
benim oğlanlar zayıf mı ne?:KK14:[/QU
ben 54 ile hamile kaldım 74cm di şu an 94 civarı diyeyim :)
benimde bel 30 cm genişledi:KK1:
Sanki bazen midene tirmaniyolarda icersi sallaniyo gibi degisik bi duygu diyosan eveeeet bendede oluyo :)))
ayyyyy.tamda o duyguyu anlatmışsın.:KK16::KK16:betimlemene bayıldım:KK16:
canım benden de 3 hafta bir idrar kültürü alınıyor ama o temiz çıkıyordu bu hafta alttan alınacak tı kültür benden akıntıdan dolayı alamadı benimde kanım düşüyor ya 13 dü ilk ondan sonra 12 şimdi de 11 düştü :KK43: kontrele gittiiğimde bakalım hap falan verecekmi dr
pekmez falan bana mısın demiyo:) canım akıntın nasıl?
Olmazmı:)benim bide çişim geliyo:)
:KK1::KK1::KK1::emir_bebek::emir_bebek:

Sizi birkacgun hastaneden takip etcem artik:KK43:( bugun aksam ustu biraz fenalastim sanki ev ustume yikiliyo gibi oldu hemen hastaneye geldik okadar vitamin kullanmama ragmen vucudumda hic vitamin beni ayakta tutacak hic bisey kalmamis kanim bile bana yetmiyomus :KK43:( ama bebeklerim iyi cok sukur benden almislar butun vitamini kani keyifleri iyi pasalarimin:) vitamin ve kan yapmasi icin serum takicaklar birkacgun. Kizlar aman dikkat edin yorulmamaya gayret gosterin harcadigimiz enerji vucudumuzdan gidiyo sonunda zararli cikiyoruz boyle bana dinlen dedi doktorum ama alisveris yapamam bebeklerime diye buara cok gezdim vee simdi cok guzel yatiyorum gram halim kalmadi :KK43:

Hayırlı akşamlar arkadaşlar bende aranıza sürpriz bir şekilde katıldım. Eylül ayında tüp bebek yaptırdık tek embriyo transfer edildi. 5yıllıkta evliyiz. Bayramdan önce kese için gitmiştim bel şükür keseyi gördük. Cuma günüde kalp atışına bakılacak diye gittik ama aman Allahım o da ne tek kese de 2 tane kalp tabi ben şoka girdim.büyük bir mucize Rabbim in ikramı.2tane yavrucak... Rabbim nelere kadir.. Biz istedik bir göz Rabbim verdi 2göz. Dünden beri hala kendimde değilim. Çok mutluyum çok şükür. RABBİM isteyen herkese bu duyguyu nasip etsin . 7. Haftanın içindeyim. İnşallah böyle güzel devam eder

Elevit icin fikir verdiniz cooookk tesekkurler kankiler muck muck
Sizi birkacgun hastaneden takip etcem artik:KK43:( bugun aksam ustu biraz fenalastim sanki ev ustume yikiliyo gibi oldu hemen hastaneye geldik okadar vitamin kullanmama ragmen vucudumda hic vitamin beni ayakta tutacak hic bisey kalmamis kanim bile bana yetmiyomus :KK43:( ama bebeklerim iyi cok sukur benden almislar butun vitamini kani keyifleri iyi pasalarimin:) vitamin ve kan yapmasi icin serum takicaklar birkacgun. Kizlar aman dikkat edin yorulmamaya gayret gosterin harcadigimiz enerji vucudumuzdan gidiyo sonunda zararli cikiyoruz boyle bana dinlen dedi doktorum ama alisveris yapamam bebeklerime diye buara cok gezdim vee simdi cok guzel yatiyorum gram halim kalmadi :KK43:

gecmis olsun canim benim tahmin ediyorum nasil vucudunun halsiz oldugunu 1 kac gune kalmaz iyi olursin canim o serumlar doping gibi hic moralini bozma bebislerin de maasallah keyifleri yerinde sen guzel guzel seyler dusun :KK16:

Son düzenleme:
X