2014 ikiz anneleri

http://i.imgur.com/lIRR6H4.jpg
buradan görebilirsiniz belki telefondan yüklemeye çalıştım ama..gerçi cok iyi bi acıdan cekmemisim resmi ama yine de belli baya..

Çok güzelmişşşş güle güle kullansın bebişlerin inşallah canım :) Ben henüz hiçbişeye bakmadım, aslında fikir edinmek adına bakmaya başlamak gerek çünkü hiç bir fikrim yok benim bebek eşyaları konusunda :KK55:

Çok güzelmişşşş güle güle kullansın bebişlerin inşallah canım :) Ben henüz hiçbişeye bakmadım, aslında fikir edinmek adına bakmaya başlamak gerek çünkü hiç bir fikrim yok benim bebek eşyaları konusunda :KK55:
Begenmenize sevindim bana kullanışlı geldi boyutu da benim için cok uygun..cinsiyetleri belli olsun ins esim de beğenirse alırım bu beşikten..ilerde alışveriş zorlayacak sanırım simdi bile çabuk yoruluyorum..

asbee kıs tabi alırlar canımm bi sorun olmaz :13: ben de haftaya detaylıya girmeyi düşünüyorum cünsiyetleri daha netleşmedi benim yaramslar çok bekletiyo beni detaylıya girersem orda sanırım belli olur bebişlerim hayırlı haberlerini bekliyoruz canım :KK54:
Pek Nazlı çıkmış tatlım seninkilerde bizde erkek pek Nazlı çıkmıştı ama bakalım haftaya görürsün inşallah bende meraktan bak şimdi detaylida göstersin artık kendilerini ama:KK1::KK1:
Alırlar tabi canım beraber izlersiniz:)çıkınca yaz bizede

Sağol canım hepimizin bebekleri sağlıkla gelsinler..isim konusunda zorlanmadık:)eşim E ile başlasın diye diretti:)bende eymeni çok beğeniyodum zaten...ege yerine önce ediz düşünmüştük,sonra ege daha çok beğenildi:)
Ay inşallah canım 3 haftadır görmüyorum hem acaip özledim minislerimi sabah olsa da bi görsem yazarım muhakkak canım. .
bizde kızcemize aybuke Oglusuma da Ertuğrul düşünüyoruz sizce nasıl kizlarrr:KK16:

Ayyy demek 12. Haftalarda kız tahmini de doğru çıkabiliyor demek :KK16: bakalim senin diğeri değişecek mi? Hayirlisi inşallah... Kıza kızkardeş de çok güzel ve gerekli :KK16: bu zamana kadar bi şekilde 15 günde bir gibi oldu (hastaneye falan yatinca enfeksiyondan) 3 hafta uzun ya dayanamam ama belki artik öyle der, bende dayanamam giderim yok bakmam demez heralde:KK1:
Bende detayli ultrason da Eyüp Ekiciyi çok duydum (o da daha pahali sanirim) o mu Filiz Hoca mi Hulusi bey'e danışırım. Evet pahali Canim:KK43: 500 müydü? Ama ikizlerde zaten taramalar yapilamiyor detaylı en önemlisi, sormak lazim taksit yapiyolar mi tüp de doğum da yapiyorlar:26:

bende merak ediyorum diğerini :) sağlıklı olsunda kız erkek farketmez eyüp ekiciyi bende duydum 300 falandı tek bebek hulusi hocanın diyeceğini ben diyim filiz hoca diyecek 530 du sanırım onunkıde taksit yapılıyor sanırım ben hocaya dedim devlette yaptırabilirmiyim diye oda bir tek zekai tahir burak olursa olur dedi bizde nasip olursa inş orada yaptıracağız salı gününede filiz h. almıştık memnun kalmazsam ona baktırırım diye

Kızlar yarın ayrıntılı ultrason randevum var eşimi alırlar yanıma dimi? Acaip panik halindeyim inşallah hersey yolundadir Bebişlerimiz sağlıklıdır:KK16:
Alirlar tabi Canim:KK16: kameraya çekmeyi unutmayin... Ayy cok heyecanli inşallah güzel haberlerle gelirsin :KK16:
http://i.imgur.com/lIRR6H4.jpg
buradan görebilirsiniz belki telefondan yüklemeye çalıştım ama..gerçi cok iyi bi acıdan cekmemisim resmi ama yine de belli baya..
Çok şeker canım :KK16: oyy darısı uykuda seyrettiğin günlere inşallah...
:KK52: :KK52: :KK52: bu yıl erkek yılıymış yaa kız olursa benim için de sürpriz olur
Bence en azından birisi kız:KK1: erkek belli olurdu sanki. senin bulantin da çok olmuştu yanliş hatirlamiyorsam. Tabiki önce sağlıklı olsun da var mı gönlünden geçen :KK16:
bende merak ediyorum diğerini :) sağlıklı olsunda kız erkek farketmez eyüp ekiciyi bende duydum 300 falandı tek bebek hulusi hocanın diyeceğini ben diyim filiz hoca diyecek 530 du sanırım onunkıde taksit yapılıyor sanırım ben hocaya dedim devlette yaptırabilirmiyim diye oda bir tek zekai tahir burak olursa olur dedi bizde nasip olursa inş orada yaptıracağız salı gününede filiz h. almıştık memnun kalmazsam ona baktırırım diye
Öyle mi der diyorsun :KK1: bazıları radyolog olmasi daha iyi diyor eyüp bey radyolog o da ikiz için 500 civaridir o zaman. Filiz hocanin avlantaji birşey olsa tekrar gidip danışılabilir, yada onlar birbiri ile konuşabilir, o perinatolog mu ki :26: Devlette en iyi yer bence de Zekai Tahir...orda ne kadar istediler? Kaç gün önceden randevu aldın? Biran ikisine de gitsem diye düşündüm :KK1: gerçi kafamda karışabilir

Son düzenleme:

Alirlar tabi Canim:KK16: kameraya çekmeyi unutmayin... Ayy cok heyecanli inşallah güzel haberlerle gelirsin :KK16:

Bence en azından birisi kız:KK1: erkek belli olurdu sanki. senin bulantin da çok olmuştu yanliş hatirlamiyorsam. Tabiki önce sağlıklı olsun da var mı gönlünden geçen :KK16:

Öyle mi der diyorsun :KK1: bazıları radyolog olmasi daha iyi diyor eyüp bey radyolog o da ikiz için 500 civaridir o zaman. Filiz hocanin avlantaji birşey olsa tekrar gidip danışılabilir, yada onlar birbiri ile konuşabilir, o perinatolog mu ki :26: Devlette en iyi yer bence de Zekai Tahir...orda ne kadar istediler? Kaç gün önceden randevu aldın? Biran ikisine de gitsem diye düşündüm :KK1: gerçi kafamda karışabilir

Ay acaip heyecan sardı saatler ilerledikçe zaten hiç sorma her gittiğimizde eşim telefonu hazır ediyor zaten videoya almak için bu sefer ne yapacak bakalım şarjı yanında götürür herhalde biterse diye:KK1::KK1: ortalama ne kadar sürüyor 1.5 saat diye duydum İkizlere doğru mu yaa doğruysa muhteşem olacak saatlerce izleyeceğim minislerimi:KK16:

canım bir arkadaşımın tanıdığı var o yardımcı olacak inş. fiiyaatını bilmiyoruz ama başkentten azdır belkide devlet karşılar

Ay acaip heyecan sardı saatler ilerledikçe zaten hiç sorma her gittiğimizde eşim telefonu hazır ediyor zaten videoya almak için bu sefer ne yapacak bakalım şarjı yanında götürür herhalde biterse diye:KK1::KK1: ortalama ne kadar sürüyor 1.5 saat diye duydum İkizlere doğru mu yaa doğruysa muhteşem olacak saatlerce izleyeceğim minislerimi:KK16:

bende yarın çektreceğim inşallah erkenmi sizce 19.hafta 300 tl perinatolog doç dr.

bende yarın çektreceğim inşallah erkenmi sizce 19.hafta 300 tl perinatolog doç dr.

Bende 19.haftada randevu almak istediğimde bu haftalarda bakmadiklarini söylediler mecburen bu kadar erteledik:)) 300 tl çok uygunmus bana 500 dediler de Dr.umun yönlendirmesiyle 400 e indiler:KK34:

Son düzenleme:
Bismillahirrahmanirrahim....

İsim ..................Ayetel kürsü......... Nas-Felak

Aksu81............. 15--------------- 15 Okudu

Sedef............... 14-- -------------14 Okudu

Seybil..............

Pınar..............

Sdtive............ 20 ----------------20 Okudu

Aylin.............. 100---------------100 Okudu

Mrsbeyaz......

Kengo...........

Flufem......... 15----------------- 10 Okudu

Kuzey.........

Fpmk..........

Zuzu...........

Cansu......... 10------------------ 5 Okudu

Eylül...........

Asbelove....

Melis..........

Ankara12....

Kızlaar isteyenler ismini yazdirsin lütfen...

Rabbim dualarimizi kabul etsin hepimize vakti zamanında inşallah hayirli saglikli güzel evlatlar nasip etsin...Amin...

Kızlaar umarim listede yanlış yada eksik yoktur, varsa söylersiniz :KK16: Allah kabul etsin...

Bu arada ben iyice gece kuşu oldum inşallah bebişler de bana çekmez :KK50:

Bismillahirrahmanirrahim....

İsim ..................Ayetel kürsü......... Nas-Felak

Aksu81............. 15--------------- 15 Okudu

Sedef............... 14-- -------------14 Okudu

Seybil..............

Pınar..............

Sdtive............ 20 ----------------20 Okudu

Aylin.............. 100---------------100 Okudu

Mrsbeyaz......

Kengo...........

Flufem......... 15----------------- 10 Okudu

Kuzey.........

Fpmk..........

Zuzu...........

Cansu......... 10------------------ 5 Okudu

Eylül...........

Asbelove....

Melis..........

Ankara12....

Kızlaar isteyenler ismini yazdirsin lütfen...

Rabbim dualarimizi kabul etsin hepimize vakti zamanında inşallah hayirli saglikli güzel evlatlar nasip etsin...Amin...

amin canım
benide eklermısın hepsinden 15 er tane okudum

X