2014 kpss çalışma günlüğüm

Bir konuyu 3 kitaptan bitirip ardından 500 soruyu bir gün içindemi yapıyodun canım
Hayir canim 3-4 günümü alıyordu
Özetlerini bir daha kullanacagim tekrar yapacagim için renkli kalemlerle çok düzgün cikaetiyirdum buda zamanimi çok alıyordu.
Soru cozme konusunda 500 soru ilk günler çok vaktini alsada sonlara doğru hizlandim.1 günde bitti.
500 soru olması şart değil 300 de cozsen olur. Tekrar yaparken yine soru cozuyorsun çünkü. Kendine bence 3 konu anlatimli 3 soru bankasi sec, bunlardan konu ardından kitaptaki sorular seklinde ilerle.
Bölümün neydi ?

Tamam canım ben de öyle yapmayı düşünüyorum. Bölümüm lisans işletme.
Birde denemelerini not ediyordum hep
Kendime bir tablo olurturmustum her doğru yanlisi yaziyordum diğer denemelerde netlerimin artisina azalisina bakiyordum
Dersane toplamda 40 deneme yaptı. 30 kadarda ben evde yaptim.
Son bir ay günde 2 deneme yaptim ve güncel okudum
Seninde son ayini sadece deneme ve guncele ayirmani tavsiye ederim. Konular bitmis olsun.

Başka bolumlerden giremiyormusun canm ins cok kadro acilir atanirsin benmde kpss y.e. programima gore 6. Siradayim ama diğerleri eklenince 72. Siraya firliyorm zaten onemli olan digerleriyle birlikte olan siralamam hayirlisi olsn ya iyiki afad çıkmış merkezi atamadan diyorum yoksa şuan hic şansım olmayabilirdi bu siralamayla :))
Canim nerelerdesin sen ?
Calismaya mi basladin yoksa ?

X