2014 Nisan Anneleri

MINIK BEBEKLERIMIZIN CINSIYETLERI ?

• KIZ

OY: 250 45,4%
  • ERKEK

OY: 283 51,4%
  • IKIZ ERKEK-ERKEK

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-KIZ

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-ERKEK

OY: 10 1,8%

• Ankete Katılan
    551
Ben rüyamda devamlı bebeğimi görüyorum.Bigün emzirdiğimi, bi gün mama hazırladığımı falan..

Evdede devamlı aldığım kıyafetlerine bakasım geliyo dolaptan çıkarıp seviyorum .. :KK17:

Benim gibi olan varmı merak ettim.Doğmasını dört gözle bekliyorum kaldıki çok zor bi dönemime denk gelecek, sınav hazırlığındayım ama yinede hemen kavuşmak istiyorum :emir_bebek: :emir_bebek:

:KK52:Ben varim.... Arada bir gidip üsenmeden bebisimin bütün kiyafetlerine tek tek bakip seviyorum:emir_bebek:Allahim bebeklerimize saglikla zamaninda kavusmak nasip etsin insalllah canim:nazar:

:KK52:Ben varim.... Arada bir gidip üsenmeden bebisimin bütün kiyafetlerine tek tek bakip seviyorum:emir_bebek:Allahim bebeklerimize saglikla zamaninda kavusmak nasip etsin insalllah canim:nazar:

Ben de varim bebisimi n elbiselerini bos odaya serdim gidip gelip seviyoruz babasiyle:KK1::KK1:

Bu durumda tek olmadığıma sevindim.Bazen abarttığımı düşünüyodum çünkü : )) Ama kendime engel olamıyorum :emir_bebek:

Amin inşallah hayırlısıyla sağlıkla alırız kucağımıza..

Masallah seker yuklemeleri falan iyi haberlerle geliyor.bebisler iyi:KK16:
Insallah Hep boyle olur.

Benim bebis artik oyle bi vuruyo ki:KK1:disaridan baya belli oluyo.:nazar:
Maşallah hepsine

Maşallah :nazar: :nazar: Kızmıydı cinsiyeti??

Benimki de çok fena vuruyo zaten hiç durmuyo yerinde.Devamlı hareket halinde.Aynı şekilde tekmelediği dışardan bile anlaşılıyor..

Annemde korkuttu beni kordonu fln dolanır bu kadar harekete diye.. kontrolde sorucam doktora..

Allah kısmet ederse doğumu Ankarada düşündüğümden Batmandayken bişey almıyorum yük etmiyim diye ama genede dayanamadım 3 parça kıyafet aldım ay oyuncak gibi yaa baktıkça ben bu kıyafetleri nasıl giydircem kolunu bacağını nasıl sokucam içine diyorum :KK1:

Ben rüyamda devamlı bebeğimi görüyorum.Bigün emzirdiğimi, bi gün mama hazırladığımı falan..

Evdede devamlı aldığım kıyafetlerine bakasım geliyo dolaptan çıkarıp seviyorum .. :KK17:

Benim gibi olan varmı merak ettim.Doğmasını dört gözle bekliyorum kaldıki çok zor bi dönemime denk gelecek, sınav hazırlığındayım ama yinede hemen kavuşmak istiyorum :emir_bebek: :emir_bebek:

Kıyafet konusunda bende aynıyım canım =))
Aldıklarımı çıkartıp paketlerinden sevip,bakıp tekrar yerine koyuyorum.
Eşim artık aylardır bıkmadın mı diyor =)
Bıkılır mı ya..

Maşallah :nazar: :nazar: Kızmıydı cinsiyeti??

Benimki de çok fena vuruyo zaten hiç durmuyo yerinde.Devamlı hareket halinde.Aynı şekilde tekmelediği dışardan bile anlaşılıyor..

Annemde korkuttu beni kordonu fln dolanır bu kadar harekete diye.. kontrolde sorucam doktora..

Evet canim kiz:nazar::KK16:

Yok yok bakma sen öyle sozlere.bisey olmaz insallah..

Ben daha hissetmiyorum bebişimin hareketlerini.yarın ayrıntılı ultrasonumuz var.inşallah iyidir bebeğim.çok heyecanlıyım.bi de beni sağlık ocağından aramadılar aşı için.2 yıl önce okulda çocuklara aşı yapılırken kendime de yaptırmıştım.(öğretmenim) ondan mı aramadılar acaba?

En son yaptırdığın aşının üzerinden 10 yıl geçmesi tavsiye ediliyor. Ben lise 1 de yaptırmıştım aramalarını beklemedim kendim gittim yaptırdım. Sen daha yeni yaptırmışsın sana aşı yapmazlar sanırım yine de aramalarını bekleme git konuş kafanda soru işaretleri olmasın derim :KK3:

Masallah seker yuklemeleri falan iyi haberlerle geliyor.bebisler iyi:KK16:
Insallah Hep boyle olur.

Benim bebis artik oyle bi vuruyo ki:KK1:disaridan baya belli oluyo.:nazar:
Maşallah hepsine

cnm sen yola çıkıyorsundur yarın.yolun açık olsun ii haberlerle dön inş.

bizim bebişler geç başladı kendini hissettirmeye ama maşallah seninki atik çıktı güzel kızın.benimki öyle dışardan pek hissedilmiyor.birtek ben.bekliyoruz dört gözle...zaten babası gibi yavaş sanırsam:KK9: tembel oglum

Bizim babamız bebekle ilgili pek konuşmuyor, bana karşı çok dikkatli üzerime titriyor felan ama yine de benim heyecanıma ortak olmuyor .Başlarda çok kızıyordum ilgisizsin diye. Sanırım Allah korusun ilerde bir sıkıntı olursa çok büyük bir hayal kırıklığı olmaması için öyle davranıyor. :KK49:

Bizim babamız bebekle ilgili pek konuşmuyor, bana karşı çok dikkatli üzerime titriyor felan ama yine de benim heyecanıma ortak olmuyor .Başlarda çok kızıyordum ilgisizsin diye. Sanırım Allah korusun ilerde bir sıkıntı olursa çok büyük bir hayal kırıklığı olmaması için öyle davranıyor. :KK49:

benim eşimde aynı.bebeğe bişeyler almama bile razı değil.hayırlısıyla bir olsun o zaman alırız diyor.dediğiniz gibi kolay bulmadığımızdan heralde hayal kırıklığı yaşamamak için erteliyorlar.ama bizim annelik duygumuz daha ağır basıyor kımıldadığını,ve var olduklarını onlardan daha çok hissettiğimiz için herşeyleri eksiksiz olsun istiyoruz :) :KK49:

Günaydın güzeller, keyifler nasıl? Kar bitti burada, ama hava güzel kapalı-karanlık:21:

benim eşimde aynı.bebeğe bişeyler almama bile razı değil.hayırlısıyla bir olsun o zaman alırız diyor.dediğiniz gibi kolay bulmadığımızdan heralde hayal kırıklığı yaşamamak için erteliyorlar.ama bizim annelik duygumuz daha ağır basıyor kımıldadığını,ve var olduklarını onlardan daha çok hissettiğimiz için herşeyleri eksiksiz olsun istiyoruz :) :KK49:

Erkekler daha temkinli yaklaşıyorlar evet. Dediğiniz gibi biz onların hareketlerini sürekli hissediyoruz, erkekler sadece empati yapmaya zorluyorlar kendinlerini. Bir de ketumlarsa, duygularını da belli etmiyorlar:KK9: Ama bizler kadar heyecanla beklediklerine eminim:107:

günaydın kızlar hayırlı cumalar..

bugün detaylısı ve şeker yüklemesi olan arkadaşlar geldiklerinde bilgi verebilirlerse sevinirim.
İnşallah hepinizin güzel olur.

günaydın herkese! bugün evdeyim boş günüm dersim yok. birazdan hastaneye gidip tiroid tahlili için kan vericem sonra ikinci doz tetanos aşını olucam. hava çok soğuk arabayla mı gitsem hastanede yakın yürüyebilirim ama karar veremedim. çok üşengeç oldum ben ya.

bu arada ben de aldığım kıyafetleri örgüleri seriyorum koltuğa ben de arada bakıyorum öyle. daha çok bişey almadım ama çok tatlı geliyolar bana:) alışverişe gittiğimde ya da internetten bebek kıyafetlerine baktığımda da karar veremiyorum hepsi çok güzel geliyo:)

benim bacaklarımda hafiften ödem başladı gerilmeler oluyor...bileğimin oraya bastırdığımdan iz kalır ,ödem olmaya başladı :44:

benim bacaklarımda hafiften ödem başladı gerilmeler oluyor...bileğimin oraya bastırdığımdan iz kalır ,ödem olmaya başladı :44:

canım artık yavaş yavaş hepimizde olmaya başlayacak ödem :KK43: kaçış yok galiba benim arkadaşımda 3 aydan başlamıştı ödem ...

canım artık yavaş yavaş hepimizde olmaya başlayacak ödem :KK43: kaçış yok galiba benim arkadaşımda 3 aydan başlamıştı ödem ...

bu zamana kadar çok rahat geçirdim gebeliğimi ..yavaş yavaş şikayetler başladı :) :) inşallah sorunsuz rahat atlatırız bebeklerimize bir şey olmasında ne olursa olsun :KK49::KK49::KK49:

X