2014 Nisan Anneleri

MINIK BEBEKLERIMIZIN CINSIYETLERI ?

• KIZ

OY: 250 45,4%
  • ERKEK

OY: 283 51,4%
  • IKIZ ERKEK-ERKEK

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-KIZ

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-ERKEK

OY: 10 1,8%

• Ankete Katılan
    551
Arkadaslar bizde bugun 15 gunluk olduk. 2 gundur gaz sancisi ile ugrasiyoruz. bebegim cok gazli. gaz yapcak hicbirsey yemiyorum. ama dun 5 saat kivrandi. mecbur acile goturduk. lavman yaptilar. surup ve fitil verdi dr. kullanmak istemiyorum ama bugunde 7 saat uyumadi. dayanamadim aglamasina. ve mecbur verdim ilaclarini. bu durumu yasayan care bulan var mi

Ohhh maşallah size ♥ :)
Gün içinde bende tadıyorum güzel duyguyu.
Ama tam şöyle 6 aylik falan olsalar daha keyifli olacak.

♥ İdil Deniz ♥
6 aylik olup oylece kalsalar, buyumeseler ondan sonra keske :KK43:
Ne zamandır giremiyorum . Geçti biliyorum ama Anneler gününüz kutlu olsun bizim bugun 40mız çıktı teyzelerimiz büyüdük azcıcık 4.350 oldu kilomuz normalmi sizce
Biz de oyleyiz canim. Gayet iyi bence, cok tombik degiller âma saglikli olmallari onemli :KK66:
Arkadaslar bizde bugun 15 gunluk olduk. 2 gundur gaz sancisi ile ugrasiyoruz. bebegim cok gazli. gaz yapcak hicbirsey yemiyorum. ama dun 5 saat kivrandi. mecbur acile goturduk. lavman yaptilar. surup ve fitil verdi dr. kullanmak istemiyorum ama bugunde 7 saat uyumadi. dayanamadim aglamasina. ve mecbur verdim ilaclarini. bu durumu yasayan care bulan var mi
Canim bebegin kac gunluk bilmiyorum ama 1 ayi gectyse cok sıkıntli oldugunda 10-20 cc kadar rezene cayi icirmeyi deneyebilirsin :) sen de gunde iki fincan ic. 1 bardak sicak suya 2 cay kasigi rezene 1 cay kasigi tane kimyon. 10 dk demleyip ic. Doktorlar bitki cayi bebeklere onermiyolar ama onereni de var. Bi de ilac kullanmaktaniyidir bence.

Selamlar:KK70:

Gunpir bebeğinin kolik olmadığından eminsen (bu kolik te ne ise, hepsi aynı yerden çıkıyor niye hepsi kolik değil o zaman. Doktorların sebep bulamadıkları herşeye stres demelerinden bir farkı yok bence), uykusunu tam alamadığından huysuzlaniyor olabilir mi?

Benim oğlan da uyiyamadiginda ağlıyor. Evi turluyoruz rahatlıyor sızıyor.

Gözün aydın canım. Maşallah ikinize de:p

Begendimx100 :KK1: (begen isaretiyle begenemedim de)

Bebeğin kaç haftalik canım? Anlattıklarin büyüme atağı gibi duruyor. Netten bak müsait olduğunda, telden link kopyalamadim:KK70:

32 gunluk :))) buyume atagı mı valla o kdr arastırırm duymadım ama hemen bakıyorum canım allah razı olsun sımdıden valla bugun en son aglayacaktım uyumadı yarım saat bı saat uyudu kalktı anlamadım ne oldu benım bebegıme :KK43:

Hepinize merhaba güzel anneler
Çok uzun zaman oldu giriş yapamadım sifremle ilgili sorun vardi neyseki düzeldi ama hep takipteydim.Ben 10 nisan saat 10.28 de hic beklemedik Biran anda dünyalar tatlısı meleğim emirimi kucağıma aldim normal ve cok şükür ki çok kolay bir doğum oldu. Bebegim 3450 gr olarak dünyaya geldi.10 mayis da 1.ayimiz doldu ve Mevlüdude yapildi.birinci ay aşımizi olduk dün bebeğim beş buçuk kilo olmuş maşallah bir buçuk kilo almisiz bir ayda tombisim benimm..Bugün de kalca ultrasonu icin devlet Hastanesine gittik randevu almistim fakat ultrason çekimini bir ay sonrasina verdiler ilk defa devlet hast.gittim birazda pisman oldum hic ama hic ilgilenmediler muayene bile etmediler sonuç olarak cmtesi dogum yaptigim özel hastaneden randevu aldim orda cekilcez ultrasonu..Bizimde uykusuz gecelerimiz gaz sancilarimiz başrol de Allah hepimizin yardımcisi olsun bizden böyle güzel anneler...

Begendimx100 :KK1: (begen isaretiyle begenemedim de)

:KK70::thumbup:

Nasılsin canım?

32 gunluk :))) buyume atagı mı valla o kdr arastırırm duymadım ama hemen bakıyorum canım allah razı olsun sımdıden valla bugun en son aglayacaktım uyumadı yarım saat bı saat uyudu kalktı anlamadım ne oldu benım bebegıme :KK43:

Ağlama hepimiz aşağı yukarı ayniyiz. Hepsi geçecek, zaman su gibi akıp gidiyor. Allah sağlık sikintisi vermesin inşallah.

Hepinize merhaba güzel anneler
Çok uzun zaman oldu giriş yapamadım sifremle ilgili sorun vardi neyseki düzeldi ama hep takipteydim.Ben 10 nisan saat 10.28 de hic beklemedik Biran anda dünyalar tatlısı meleğim emirimi kucağıma aldim normal ve cok şükür ki çok kolay bir doğum oldu. Bebegim 3450 gr olarak dünyaya geldi.10 mayis da 1.ayimiz doldu ve Mevlüdude yapildi.birinci ay aşımizi olduk dün bebeğim beş buçuk kilo olmuş maşallah bir buçuk kilo almisiz bir ayda tombisim benimm..Bugün de kalca ultrasonu icin devlet Hastanesine gittik randevu almistim fakat ultrason çekimini bir ay sonrasina verdiler ilk defa devlet hast.gittim birazda pisman oldum hic ama hic ilgilenmediler muayene bile etmediler sonuç olarak cmtesi dogum yaptigim özel hastaneden randevu aldim orda cekilcez ultrasonu..Bizimde uykusuz gecelerimiz gaz sancilarimiz başrol de Allah hepimizin yardımcisi olsun bizden böyle güzel anneler...

Gözün aydın canım hayırlı olsun. Allah anali&babalı buyutmeyi nasip etsin inşallah.

Gözün aydın canım hayırlı olsun. Allah anali&babalı buyutmeyi nasip etsin inşallah.[/QUOTE]

Amin canim cumlemizinkini insallah

:KK70::thumbup:

Nasılsin canım?

Ağlama hepimiz aşağı yukarı ayniyiz. Hepsi geçecek, zaman su gibi akıp gidiyor. Allah sağlık sikintisi vermesin inşallah.

Gözün aydın canım hayırlı olsun. Allah anali&babalı buyutmeyi nasip etsin inşallah.

İyiyim Snowycim. Misafirim var vee kizim cok sinirli. Hic durmuyo, memede uyuyo ama yatiramiyorum yataga. Odada kapandik kaldik. İnsallah ayiplamazlar :KK1: sen nasilsin, oglus nasil?

Allah acil sifa versin canım.Biz 2 gun sıkı gaz sancısı yasadık birincisi emzirme aralıklarını kısa tutma doktor 2 saatte bir olsun diyor bebek bazen dayanamaz ama olabildiğince 2 saate yakın tutmaya çalış gaz sancısı icin daha minikmis senin yavrun genelde 25. Günden sonra başlıyor muhtemelen cok sık emziriyorsun gazını hemen çıkaramıyorsa yüz ustu yatırın avucunuzla da sırtına masaj yapın biz alt değiştirme ünitesi aldık orayı artık biliyor oraya yatırdığımda başlıyor okunmaya ve maşallah gazları patir patir çıkarıyor hatta ağlama krizlerinde bu masaya yattığında susuyor böyle br sey deneyebilirsin hep aynı yerde ac altını biz nurse harveys kullanıyoruz sabah aksam bir cay kasığı sen ayaklarını ve omuzlarını cok sıcak tut olabildiğince sakın ve pozitif ol bebekler cok hissediyor biz aksam 8 gibi rezene kaynatip su ile biraz kıvamını açıp 4-5 kasık veriyoruz ben de bir koca bardak rezene iciyorum cok şükür şimdilik atlattık umarım sana da faydası olur

Kızlar iyi ki varsınız.bugün benim bebişim de uyumadı nerdeyse hiç.kucağımda yarım saat , bir saat o kadar.sizin de aynı şeyleri yaşadığınızı görünce destek alıyorum.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar genelde hepimiz aynı sorunu yaşıyoruz gaz ve uykusuzluk birimiz diğerinin sorununu okurken eminim hepimiz rahatlıyoruz tek ben değilim diye dün kalça ultrasonu için dok gittik kızımın barsaklari dolu gaz nursev kullanıyordum zincoda ekledi dundendir kullanıyorum sanki biraz daha iyi en azından bir kaç saatte olsa uyuyor ilk defa bu akşam gece yarısını beklemeden uyudu umarim böyle devam eder

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

hepinize Allah kolaylik versin.sizlere danismak istedigim İzmir Cinarlida dogum yapan var mi?fiyat ve dr konusunda deneyimlerinize ihtiyacim var..

hepinize Allah kolaylik versin.sizlere danismak istedigim İzmir Cinarlida dogum yapan var mi?fiyat ve dr konusunda deneyimlerinize ihtiyacim var..

Benim müşterilerim oldu cinarlida dogumlarina girdigim için Reşat beyi öneririm iyi bir doktordur fiyatta son girdigim dogumda dışaridan gelmisti doktor 3500 tl sezeryan

Esmerr snowy burujav nasilsinizz çok uzun zamandır giremiyorum vallahi 44 günlük olduk yarın mevlütümüz var nasılsınız herşey yolunda mı?

Benim müşterilerim oldu cinarlida dogumlarina girdigim için Reşat beyi öneririm iyi bir doktordur fiyatta son girdigim dogumda dışaridan gelmisti doktor 3500 tl sezeryan

Teşekkür ederim..3500 Tl azıcık fazlaymış... :KK43: Dr olark Reşat bey ile Güngör Bey isimleri ön plana çıkıyor..Allah o günü görmeyi nasip etsin ama sürekli dr değiştirmek istemiyorum.Deneyimi olan annelere sormak mantıklı geldi.. :) :emir_bebek: Tekrar teşekkürler..

Bu gece yalnızım anlaşılan :)
Aman uyuyun kuzularinizla.
Gaz sancısı vs den uzak dursun bebislerimiz ♥
Kızım ve eşim mışıl mışıl uyuyo bende başlarinda tv seyrediyorum :)
Alıştım artik uykusuzluğa.

♥ İdil Deniz ♥

Gunaydin annisler :) biz yne gaz yuzunden iihhh tiisss modundayiz :KK43: herkesin aksam olur gazi, benim bebegimin sabah. Bo terslik var sanki :KK70:

Canim ben cinarlida dogum yaptim. Doktorumu disardan getirdim. O hastane ile anlasmali calisiyo, Ahmet Guler. Cok iyi bir doktor, tavsiye ederim. Sanirim hastanede de hasta muayenesi yapiyo. Biz sezeryan olduk. Normalde 2 gun bekletiyorlar, fakat benim esim de saglikci oldugundan doktorumuz ertesi gun cikmamiza izin verdi. Sadece hastane ucreti olarak 1,500 civari bi ucret odedik. Anestezi doktoru ve kadin dogum dotorumun ucretleti haric. Cok tatli bir de cocuk doktoru var. Muayene ucretlri de diger hadtanelere gore daha uygun.
Esmerr snowy burujav nasilsinizz çok uzun zamandır giremiyorum vallahi 44 günlük olduk yarın mevlütümüz var nasılsınız herşey yolunda mı?

Tatlosum iyiyiz, col sukur hersey yolunda. Herkesle ayni skntilar, gazdir uykuduzluktur filan :KK66: Valla yoktun ne zamandir, hosgeldin. Daha cok gel :) masallah size, valla goz acip kapayana kadar geciyo zaman. Daha nice gunler gorelim insallah bebislerimizle.

♥ İdil Deniz ♥

Fistik uyusana. Uyuyamasan da uzanip dinlen kuzum, hic yorgunluk hissetmiyi musun? Sporcu kizin hali baska :KK66: dayanikli bunye. Ben kizimdan once uyuyorum bazen, babaya satip :KK1:

Kizlar mrb gunaydin diyemiyorum cunku ulkemde bukadar buyuk bir yas varken icim aciyo sabah sabah cok uzuldum anlatamam allah somada hayatini kaybeden madencilerimizin mekanini cennet eylesin ailelerine sabir versinn insallahhh...

Gunaydin annisler :) biz yne gaz yuzunden iihhh tiisss modundayiz :KK43: herkesin aksam olur gazi, benim bebegimin sabah. Bo terslik var sanki :KK70:

Canim ben cinarlida dogum yaptim. Doktorumu disardan getirdim. O hastane ile anlasmali calisiyo, Ahmet Guler. Cok iyi bir doktor, tavsiye ederim. Sanirim hastanede de hasta muayenesi yapiyo. Biz sezeryan olduk. Normalde 2 gun bekletiyorlar, fakat benim esim de saglikci oldugundan doktorumuz ertesi gun cikmamiza izin verdi. Sadece hastane ucreti olarak 1,500 civari bi ucret odedik. Anestezi doktoru ve kadin dogum dotorumun ucretleti haric. Cok tatli bir de cocuk doktoru var. Muayene ucretlri de diger hadtanelere gore daha uygun.

Tatlosum iyiyiz, col sukur hersey yolunda. Herkesle ayni skntilar, gazdir uykuduzluktur filan :KK66: Valla yoktun ne zamandir, hosgeldin. Daha cok gel :) masallah size, valla goz acip kapayana kadar geciyo zaman. Daha nice gunler gorelim insallah bebislerimizle.

Fistik uyusana. Uyuyamasan da uzanip dinlen kuzum, hic yorgunluk hissetmiyi musun? Sporcu kizin hali baska :KK66: dayanikli bunye. Ben kizimdan once uyuyorum bazen, babaya satip :KK1:

tesekkur ederim.Oncelikle bebegin hayirli omurlu olsun.Anali babali buyusun..hastanenin ekstralari fazla yani..ne yapmaliyim bilemedim.her ay hastane hastane mi gezmek lazim.

İyiyim Snowycim. Misafirim var vee kizim cok sinirli. Hic durmuyo, memede uyuyo ama yatiramiyorum yataga. Odada kapandik kaldik. İnsallah ayiplamazlar :KK1: sen nasilsin, oglus nasil?

Boşver misafiri, kizinin keyfi nasıl isterse öyle yap:KK70::KK70:

Biz iyiyiz şükür. Şimdi hızlıca banyo yaptırdık eşimle. Derse yetişmesi lazımdı:p junior da bayıldı yatiyor:KK70:

Tam bitti dedim, benden yine taze kan geliyor. Bir kurtulamadım gitti:confused:

Kızlar genelde hepimiz aynı sorunu yaşıyoruz gaz ve uykusuzluk birimiz diğerinin sorununu okurken eminim hepimiz rahatlıyoruz tek ben değilim diye dün kalça ultrasonu için dok gittik kızımın barsaklari dolu gaz nursev kullanıyordum zincoda ekledi dundendir kullanıyorum sanki biraz daha iyi en azından bir kaç saatte olsa uyuyor ilk defa bu akşam gece yarısını beklemeden uyudu umarim böyle devam eder

Gözün aydın canım, maşallah. Sen tecrübelisin. Gerçekten de bu durumlar 3 aydan sonra düzeliyor mu?:KK70::KK70::KK70:

Hayırlı olsun canım, gözün aydın. Maşallah ikinize de. Iyiyiz çok şükür.

♥ İdil Deniz ♥

Maşallah iyi uyuyabiliyor ses ve ışıkta:KK70::KK70:

Benimki karanlık ve sessiz olmazsa imkanı yok uyumuyor. Anası kılıklı:KK70::KK70::KK70:

Kizlar mrb gunaydin diyemiyorum cunku ulkemde bukadar buyuk bir yas varken icim aciyo sabah sabah cok uzuldum anlatamam allah somada hayatini kaybeden madencilerimizin mekanini cennet eylesin ailelerine sabir versinn insallahhh...

Amin insallah.

X