2014 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• kızımız geliyor

OY: 221 45,4%
  • oğlumuz geliyor

OY: 251 51,5%
  • ikiz kızlarımız olacak

OY: 4 0,8%
  • İkiz oğullarımız olacak

• ikiz; bir kızımız, bir oğlumuz olacak

• üçüzlerimiz olacak

OY: 3 0,6%

• Ankete Katılan
    487
benim randevum da yarın.. inşallah sağlıkla görürüz bebişimizi ve onun evini :)

duyada bilirsi canım ama duymazsanda edişeleme çünkü erken daha hadi bakalım hayırlısı olsun hakkında inş. güzel haberlerle gelirsin

:) inşallah canım ,sırasıyla herşey yolunda gitsin de sorun değil bi kaç günde onun için beklerim :)

:) inşallah canım ,sırasıyla herşey yolunda gitsin de sorun değil bi kaç günde onun için beklerim :)

aminn inş. hersey yolunda gitsin umarım kalp atışlarını duyarsında stresli bekleyişin sona erer bakasa ben 11 gun oldu hala daha beklicem 6 13 mayıs arası gel dedi biraz geç gideyim diyorum bakalım

aminn inş. hersey yolunda gitsin umarım kalp atışlarını duyarsında stresli bekleyişin sona erer bakasa ben 11 gun oldu hala daha beklicem 6 13 mayıs arası gel dedi biraz geç gideyim diyorum bakalım

canımm sen epey erken gördün sanırım keseyi.. heyecan ve korku içinde beklemeler hep sürcek sanırım..Allahım meleklerimizi korusun..

merhaba yoldaş hamişlerim :KK66:
ben hala hamile olduğuma inanamıyorum ama kan testi yaptırdıgımda 2 mayısta 235.2 çıktı Allahım sağsalim kucağımıza alalım inşallah :KK66:))

kızlar ben doktora ilk kan testimi yaptırdıktan 2 gün sonra gittim. ilk değerim 197.60 çıktı tam 4-0 dım. ama 2.kez kan testi yapıp değerlerime bakmadı, ultrasonda baktı kese yok haftaya gel testlerini yapalım dedi(yarın gidecem). herkesin yorumlarını okudum herkes 2 günde bir sürekli yaptırmış, benim haberim yok. acaba bu doktor benle ilgilenmedi mi, ilk bebek olduğundan özele gidiyorum bide...

Merhaba Arkadaşlar
Bugün Gittim Başka Bir Doktora
Hcg değerim 30 nisanda 64.79.du bugün 233,3 çıktı (adetimden 1 gün geçti) sizce değer nasıl.10 gün sonra gel bakalım keseye dedi.
birde progestan ve folbiol yazdı bunları aksatmadan kullan dedi.İnşallah 10 gün sonra keseyide görürüz Allah bebeklerimize sağlıklı bir şekilde kavuşmayı nasip etsin

Merhaba Arkadaşlar
Bugün Gittim Başka Bir Doktora
Hcg değerim 30 nisanda 64.79.du bugün 233,3 çıktı (adetimden 1 gün geçti) sizce değer nasıl.10 gün sonra gel bakalım keseye dedi.
birde progestan ve folbiol yazdı bunları aksatmadan kullan dedi.İnşallah 10 gün sonra keseyide görürüz Allah bebeklerimize sağlıklı bir şekilde kavuşmayı nasip etsin

değerin 2 günde 2 ye kataması gerekıo.. bence gayet güzel :) hayırlı olsun bebişin..

kızlar ben doktora ilk kan testimi yaptırdıktan 2 gün sonra gittim. ilk değerim 197.60 çıktı tam 4-0 dım. ama 2.kez kan testi yapıp değerlerime bakmadı, ultrasonda baktı kese yok haftaya gel testlerini yapalım dedi(yarın gidecem). herkesin yorumlarını okudum herkes 2 günde bir sürekli yaptırmış, benim haberim yok. acaba bu doktor benle ilgilenmedi mi, ilk bebek olduğundan özele gidiyorum bide...

ben hcg ile ilgili forumları çok okudugumdan dr gitmeden özel bi hastanenın acılınde yaptırdım 48 saat arayla.. bilmiorum canım, dr neden istemedi ıkıncısını.. dilersen 4 . gun sen aynı yerde 1 daha yaptır.. ama değerin güzel 4+0 a göre.. :)

herkese selammm... bende 2014 ocak annesiyim .. herkes sağlıkla bebişini kucağına alır inş.

Ben 13 mayista gidicem ilk sabredebilirsem o zamana kadar

bende önceden 7. haftayı doldururum oyle gıderım diodum, ama 2 gün gecıkmeyle ogrendım 8 gun anca sabredebilirim die şartladım kendımı galıba :) inşallah bebişlerimizi ve onların yuvalarını sağlıkla görürüz :)

X