2014 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• kızımız geliyor

OY: 221 45,4%
  • oğlumuz geliyor

OY: 251 51,5%
  • ikiz kızlarımız olacak

OY: 4 0,8%
  • İkiz oğullarımız olacak

• ikiz; bir kızımız, bir oğlumuz olacak

• üçüzlerimiz olacak

OY: 3 0,6%

• Ankete Katılan
    487
Günaydın.. Bu sabah aile hekimliğine gittim.. kendi doktorum özelde.. Aile hekimliğindeki doktor beta hcg nin şuan için çok minimal dedi (203,00) ki BAT 02.05.2013 dünkü değerim bu.. Tüm tetkiklerle beraber perşembe kan alalım beta hcg bakalım dedi.. Yada istersen yarın acillerden baktır dedi.. Ağrın kanaman olursa acile git, eşinle ilişkiden kaçın dedi (şimdilik)..

Kendi doktoruma tetkikleri yaptırıp gitmeyi düşünüyorum..

34 yaşım, ANKARA, ilk bebeşimiz olacak kısmetse...

Doktorum HRS Hastanesi Ömer ALTUN..

Ocak 2014 anneleri

Tablomuz var mı? Ben bulamadım eğer yoksa tablo yapmak isteyen arkadaş varsa bilgilerimizi verelim

Eğer aramızda bir gönüllü yoksa ben oluşturabilirim sadece yaş /şehir /kaçıncı bebek /sat /bdt/ hamile kaldığınız kilo /gibi bilgileri bana gönderin oluşturalım Tablomuzu

Haydi topik şenlensin buralaaaaaaarrr

benide eklermisin tatlım
27/istanbul/ilk/24 nisan / 53 / bat 21 mayıs

Günaydın.. Bu sabah aile hekimliğine gittim.. kendi doktorum özelde.. Aile hekimliğindeki doktor beta hcg nin şuan için çok minimal dedi (203,00) ki BAT 02.05.2013 dünkü değerim bu.. Tüm tetkiklerle beraber perşembe kan alalım beta hcg bakalım dedi.. Yada istersen yarın acillerden baktır dedi.. Ağrın kanaman olursa acile git, eşinle ilişkiden kaçın dedi (şimdilik)..

Kendi doktoruma tetkikleri yaptırıp gitmeyi düşünüyorum..

34 yaşım, ANKARA, ilk bebeşimiz olacak kısmetse...

Doktorum HRS Hastanesi Ömer ALTUN..

canım hoş geldiniz bebişinle.. bence bat öncesi değerin çok güzel, 4 gün kala değeri 10 olup yükselenler war.. bu arada bende ankaradayım..

Memnun oldum.. Doktorun kim? göründünmü? ne dedi?

bende memnun oldum :).. dr.um ümit korucuoğlu,koru hastanesinde.. henüz görünmedim gecen cuma ıdrar testınde gordum 4 mayıs cmtsi ye randevu aldım ..cmti ve pztsi aksam kan testi yaptırdım,evimin yakınlarında.. bu snuclarla dr .a gidicem.. bakalım inşallah keseyi sağlıklı görebilir :)

bende memnun oldum :).. dr.um ümit korucuoğlu,koru hastanesinde.. henüz görünmedim gecen cuma ıdrar testınde gordum 4 mayıs cmtsi ye randevu aldım ..cmti ve pztsi aksam kan testi yaptırdım,evimin yakınlarında.. bu snuclarla dr .a gidicem.. bakalım inşallah keseyi sağlıklı görebilir :)

İnşallah canım... İsmini duymuştum o doktorun da.. Herşey yavrularımız için.. Gebe kalmakla bitmiyormuş.. Şimdi değerler normal artsa; keseyi görsek; kalp atışını duysak diye geçiyor zaman...

İnşallah canım... İsmini duymuştum o doktorun da.. Herşey yavrularımız için.. Gebe kalmakla bitmiyormuş.. Şimdi değerler normal artsa; keseyi görsek; kalp atışını duysak diye geçiyor zaman...

kesinlikle :) bende idrarda pozitif görsem die dua ederken, bu kez kan testi sonucunu sabırısızlıkla bekledım, değerim biraz yuksek cıktı, korktum ikinci testte artışın ne olması gerektiğini araştırdım ki.. dr. a gidene kadar içim rahatlasın.. dolu şey warmış.. şimdi kese,kalp atışı, ikili test, cinsiyet,kıpırdıyo mu?, eşyalar yetişsin,doğum korkusu,şekli.. :) heyecanlı bi maraton sanki :)

Şimdi önemli olan bizim kendimize iyi bakmamız... Biz sağlıklı olacağız ki bebişler sağlıklı olsun...

bende ocak 2014 annesi olacam...gerçi daha kan testi yapmadım ama...bakalım kan testinde değerim kaç çıkacak...dua edin:))

Gunaydin kizlar
Nisan 6 sat im
Bu ay 4-6 arasinda bekliyorum ama bugun su gibi azicikkk kahverengi bi leke vardi sabah ama inanilmaz silik az bi leke
Ya gelio kirmizilar yada bebis ne dersiniz bekleyip gorucez tabi :))

bende 6 mayısta gideceğim doktora .

Merhaba arkadaşlar

Bende bugün öğrendim önce idrarda pozitifi gördüm ardından kan verdim sonuç 480 çıktı doktora gösterdik henüz ultrasonda bişi gözükmedi 6mayısta çağırdı

Bu arada bat: 27 mart bdt: 01 Ocak yaş:38. Bir oğlum var 25 aylık.

Daha sonra ayrıntıya girerim tüm ocak annelerine merhaba tekrar

benimde 6 mayısta ümit beyle randevum var .sen folık asit olarak ne kullanıyorsun canım kan degerlerin kaçtı.

benimde 6 mayısta ümit beyle randevum var .sen folık asit olarak ne kullanıyorsun canım kan degerlerin kaçtı.

sende mi ümit beye görünceksin :) ne güzel..folik asit olarak folbiol kullanıorum,ama folbiol un içinde folik asit mıktarı fazla oldugundan 6 ya bölüorum, uzun süre gider bu kutu bana.. kan değerim 4+3 de 2320 4+5 de 4155 cıktı canım.. erken döllenme olabılır.. ya da bazı bayanlarda birden pik yapabılıomus.. sat a göre cmtsi 5+3 olucam biraz erken gibi ama umarım sağlıkla görürüz kesemizi :)

neler yasşıyorsunuz anlatırmısınız?

ben yerleşmeden sonra 3. gunden ıtıbaren hissetmeye başladım.. önce bazı şeylere midem bulanır oldu şimdi artarak dewam edio, kokulara karşı hassasiyetim artarak dewam edio, önceden göğüslerimi hissetmeyen ben şimdi onlara dokunmakta zorlanıorum,ağır ve dolular sanki.. rahımde hafıf kramplar.. arasıra başım ağrıo, hafif sırt ve bel agrılarım olabılıo.. tatlı canım istemıo, buna bağlı olarak yavaş bi şekilde kilo veriorum, bir de aşırı su ihtiyacım oluo..

sen ne gibi değişiklikler yaşıosun ?

neler yasşıyorsunuz anlatırmısınız?

çok saçma bir haldeyim...bir aşeriyo gibi oluyorum sonra geçiyo...bi gün mide bulantısı oluyo sonra iki üç gün hamile olduğumu bile anlamıyorum...sürekli karın ve kasık ağrısı var...anlamadım gitti...

X