2014 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• kızımız geliyor

OY: 221 45,4%
  • oğlumuz geliyor

OY: 251 51,5%
  • ikiz kızlarımız olacak

OY: 4 0,8%
  • İkiz oğullarımız olacak

• ikiz; bir kızımız, bir oğlumuz olacak

• üçüzlerimiz olacak

OY: 3 0,6%

• Ankete Katılan
    487
benimde canım 3+5 te 56 çıktı 4+1 de 267 çıktı ümit beye mail atmıştım katlaman çok iyi dedi bir daha kan yaptırmadım .24 günde adet oldugumdan ben 3+5 benim adet günümdü.6 mayısa randevu verdi.bende sanki hisstettim.evet bende gögüs agrısı bilmezdim gece yön değişiyorum sürekli agrısından içim kurumuş uyanıyorum.ama kusma vs.. yok.sırt agrım oluyor yatınca geçiyor.folbıol içiyordum ümit beye dedim bitti devam edimi yoksa folıc pluss mı içim .bak soru cvb sayfasına bak ümit korucuoğlunun orda gül ünlü yazan benim.

sende mi ümit beye görünceksin :) ne güzel..folik asit olarak folbiol kullanıorum,ama folbiol un içinde folik asit mıktarı fazla oldugundan 6 ya bölüorum, uzun süre gider bu kutu bana.. kan değerim 4+3 de 2320 4+5 de 4155 cıktı canım.. erken döllenme olabılır.. ya da bazı bayanlarda birden pik yapabılıomus.. sat a göre cmtsi 5+3 olucam biraz erken gibi ama umarım sağlıkla görürüz kesemizi :)

ben yerleşmeden sonra 3. gunden ıtıbaren hissetmeye başladım.. önce bazı şeylere midem bulanır oldu şimdi artarak dewam edio, kokulara karşı hassasiyetim artarak dewam edio, önceden göğüslerimi hissetmeyen ben şimdi onlara dokunmakta zorlanıorum,ağır ve dolular sanki.. rahımde hafıf kramplar.. arasıra başım ağrıo, hafif sırt ve bel agrılarım olabılıo.. tatlı canım istemıo, buna bağlı olarak yavaş bi şekilde kilo veriorum, bir de aşırı su ihtiyacım oluo..

sen ne gibi değişiklikler yaşıosun ?

5+3 olacaksan görürsün bende 6 mayısta 5+3 olacagım :))))))))

sende mi ümit beye görünceksin :) ne güzel..folik asit olarak folbiol kullanıorum,ama folbiol un içinde folik asit mıktarı fazla oldugundan 6 ya bölüorum, uzun süre gider bu kutu bana.. kan değerim 4+3 de 2320 4+5 de 4155 cıktı canım.. erken döllenme olabılır.. ya da bazı bayanlarda birden pik yapabılıomus.. sat a göre cmtsi 5+3 olucam biraz erken gibi ama umarım sağlıkla görürüz kesemizi :)

ben yerleşmeden sonra 3. gunden ıtıbaren hissetmeye başladım.. önce bazı şeylere midem bulanır oldu şimdi artarak dewam edio, kokulara karşı hassasiyetim artarak dewam edio, önceden göğüslerimi hissetmeyen ben şimdi onlara dokunmakta zorlanıorum,ağır ve dolular sanki.. rahımde hafıf kramplar.. arasıra başım ağrıo, hafif sırt ve bel agrılarım olabılıo.. tatlı canım istemıo, buna bağlı olarak yavaş bi şekilde kilo veriorum, bir de aşırı su ihtiyacım oluo..

normalde tatlı severdim şimdi bende tatlı sevmiyorum.canım arada böyle ekşi bögrtlen istiyor.sadece saglıklı beslenmeye çalışyorum kalsiyum potasyum proteın magnezyum içerikli yiyorum bırakıyorum.ceviz hergün zaten

benimde canım 3+5 te 56 çıktı 4+1 de 267 çıktı ümit beye mail atmıştım katlaman çok iyi dedi bir daha kan yaptırmadım .24 günde adet oldugumdan ben 3+5 benim adet günümdü.6 mayısa randevu verdi.bende sanki hisstettim.evet bende gögüs agrısı bilmezdim gece yön değişiyorum sürekli agrısından içim kurumuş uyanıyorum.ama kusma vs.. yok.sırt agrım oluyor yatınca geçiyor.folbıol içiyordum ümit beye dedim bitti devam edimi yoksa folıc pluss mı içim .bak soru cvb sayfasına bak ümit korucuoğlunun orda gül ünlü yazan benim.

nisanda epey yogundu ümit bey, önceki ay benim tedavim wardı, sonuç bildirmek için 3 kez arayıp hemşireye ulaşınca ,ben de tahmini aldım ümit beyden randevu.. ama senle 2 gn war aramızda muhtemelen gorunur benım de.. soru cevap kısmı hıc aklıma gelmemişti.. :) bi soriim bakalım, ona gore değiştirmek isterse..

5+3 olacaksan görürsün bende 6 mayısta 5+3 olacagım :))))))))
:) inşallah canım.. sağlıkla görürüz bebişlerimizi..
normalde tatlı severdim şimdi bende tatlı sevmiyorum.canım arada böyle ekşi bögrtlen istiyor.sadece saglıklı beslenmeye çalışyorum kalsiyum potasyum proteın magnezyum içerikli yiyorum bırakıyorum.ceviz hergün zaten

bende can erik, yeşil elma, portakal suyu manyağı oldum :) bi de dimit yiorum bol bol :)

dimit ne ? yararlıysa bende yiyim :)

nisanda epey yogundu ümit bey, önceki ay benim tedavim wardı, sonuç bildirmek için 3 kez arayıp hemşireye ulaşınca ,ben de tahmini aldım ümit beyden randevu.. ama senle 2 gn war aramızda muhtemelen gorunur benım de.. soru cevap kısmı hıc aklıma gelmemişti.. :) bi soriim bakalım, ona gore değiştirmek isterse..

:) inşallah canım.. sağlıkla görürüz bebişlerimizi..

bende can erik, yeşil elma, portakal suyu manyağı oldum :) bi de dimit yiorum bol bol :)

OY DAHA 6.haftadasın canım :) seneye inşallah bu zamanlar alır dolaşırız bebegimizi.

kız olacaksa süsleyip püsleyip çıkarıcam erkekse alıcam futbol topunu çekicez eşafmanları top oynucaz :) offf ama daha kalp atışlarını bile duyamadık...zaman geçmek bilmiyo...

keşke erkenden öğrenmeseydim hamile olduğumu iki haftadır doğsun diye bekliyorum :) :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Ocak 2014 anneleri

Tablomuz var mı? Ben bulamadım eğer yoksa tablo yapmak isteyen arkadaş varsa bilgilerimizi verelim

Eğer aramızda bir gönüllü yoksa ben oluşturabilirim sadece yaş /şehir /kaçıncı bebek /sat /bdt/ hamile kaldığınız kilo /gibi bilgileri bana gönderin oluşturalım Tablomuzu

Haydi topik şenlensin buralaaaaaaarrr

cnm sen şimdi toblo yaparsan sayfalar arasında kalır aramak zor olur öncelikle kazene msj at ve konuyu devralmak istediğini söyle osana hemen dönüyor zaten konunun sahibi sen oluyorsun ve ilk mesajı sürekli güncelleyebiliyorsun listenide oraya eklersin herkes kolaylıkla bulur örnek olarak 2013 aralık annelerine bakabilirsin.

hahahahahahah sorma bende adetin 24.günü ögrendim 6 mayıs gelmedi gitti doktora gidecem.ben zaten 24 günde adet oluyordum :))

ben de batımdan bir gün sonra öğrendim hemen..az beklesem ya geciksin merak ediyim...yok olur mu bendeniz meraklı melahat koştum öğrendim...şimdi gene acele ediyırum :) hamileliğimin tadını çıkarmak istiyorum bi yandan...e bi yandan da bebişim var...hemen gelsin diye çıldırıyorum... :KK52:

Kızlar merhaba :KK54:
Biz bugün keselendik çok şükür :nazar:
haftaya cumartesi 6+3 olunca kalp atışı için gidicez :18:
doktor bol kalsiyum dedi günde 1 yumurta 1 kase yoğurt ve 1 bardak süt ayrıca sebze ağırlıklı beslen dedi
pasta börek çörek pilav azaltılacak falan filan size de söyleyim dedim.

Merhaba bugun ögrendim hamileliğimi.. Beta hcg degerim 203.00...
egumuscum gözün aydın canım bu topikte buluştuk :KK9:
allah sağlıkla kucaklamayı nasip etsin canım
ewet şimdi biz ii olursak bebişlerde ii olur zamanıııı :) kocişler tarafından şımartılmak paha biçilemez :)
DİMİT = halk dilinde klavyeye yanlış yazılmadığında simit :) midem bulanınca ii gelio kuru kuru :)
hayırlı olsun rimel allah da seni güldürsün kız çatlak :KK52:
dimit diye bi yiyeceğimiz de oldu bu arada :KK1:

neler yasşıyorsunuz anlatırmısınız?
hayırlı olsun unlugul :KK54: bendeki son durum göğüslerde şişik,ağrı ve kasık ağrısı
bi de turşu yeme isteği :KK6: iştahım yerinde,sadece sabah midem azcık bulanır gibi oluyo
offf çok sıkıldım

keşke erkenden öğrenmeseydim hamile olduğumu iki haftadır doğsun diye bekliyorum :) :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

kız senin haftan doldu hala suyun gelmedi mi açılman yok mu :KK52:
hazır seninki marketlerde raflara saldıramıyorken rahatça gez toz :KK60:
topla sonra oynarsınız :KK1:

Kalpler karşılıklıymış canım özelden yazmıştım ben de sana... Ben de seni tebrik ederim... Keseyi gördünüz demek şimdilik bir oh çekebilirsin.. Darısı bize olsun... Sırada kalp atışı var inşallah onu da duyarız inşallah güzel haberler paylaşalım artık.. Rabbim korusun bizi..

diğer topikten bekleniyorsunuz :)))))))))

Kalpler karşılıklıymış canım özelden yazmıştım ben de sana... Ben de seni tebrik ederim... Keseyi gördünüz demek şimdilik bir oh çekebilirsin.. Darısı bize olsun... Sırada kalp atışı var inşallah onu da duyarız inşallah güzel haberler paylaşalım artık.. Rabbim korusun bizi..

X