Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Bugün davetiyemi aldim kizlar. Bizim soz olmicak direk nisan :)

allah tamamına erdirsin :nazar:

davetiye olduğuna göre, büyük nişan yapıyorsunuz demek ki :KK31:

Bana kolay kolay para ödetmez sağolsun:KK1: Ay evet bencede değerimizi bilsinler valla az önce konu okudum bdv de bizi alıp baş tacı yapsınlar öyle de tatlı gelinleriz:KK16::KK16:

hangi konuuu :KK53:

yooooook artıkkk :KK30:

ayyy sen şunu okudun muuu :KK53:

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=740306

bi de şunuuuu :KK52: (kız hala orta yolu bulmaktan bahsediyoo :KK37: )

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=740154

Bu ilkini okumamıştım :KK53: Hahaha ay yalnız krize girdim ne insanlar var yorumlar mantıklı tabi kimseyi ilgilendirmez de hergün hergün de ben gitmem şahsen eşide bir şey dememiş hayret:KK53::KK53:

Ötekine diyecek birşey bile bulamıyorum evlensin de görsün cümbür cemaat yaşarlar artık:KK14:

Bu ilkini okumamıştım :KK53: Hahaha ay yalnız krize girdim ne insanlar var yorumlar mantıklı tabi kimseyi ilgilendirmez de hergün hergün de ben gitmem şahsen eşide bir şey dememiş hayret:KK53::KK53:

Ötekine diyecek birşey bile bulamıyorum evlensin de görsün cümbür cemaat yaşarlar artık:KK14:

ehhh işte eşi bişey dememişken, görümceye ne oluyorsaaa :KK51:

Oruçluyken değil bayramdan sonra bak sende canım sorma benimde hiç yok o yüzden her fırsatta pantolon alıyorum:KK1::KK1:

bayrama lazım aslında canım o yüzden çıkmam lazım..iftar için çıktığımda çok hoş bi bluz aldım ona uygun bişey bulayım :21: bayramın ikinci günü bize geleceklermiş de hazırlık yapıyorum :KK53:

kızlaarr ben geldiimmmm :KK55:

köye gittim ananemlere, normalde orda internet var diye size bişey demeden gitmiştim ama bir gittim ki teyzemlerin modem bozuldugu için kablosuz çekmiyormuş :KK30: o yuzden giremedim hiç buralara, 30 sayfaya yakın geçmiş var, hadi size zahmet bana bi özet geçiverin de uğraşmayım o kadar, odamda bayram temizliği yapmam lazım zaten :KK33:

kızlaarr ben geldiimmmm :KK55:

köye gittim ananemlere, normalde orda internet var diye size bişey demeden gitmiştim ama bir gittim ki teyzemlerin modem bozuldugu için kablosuz çekmiyormuş :KK30: o yuzden giremedim hiç buralara, 30 sayfaya yakın geçmiş var, hadi size zahmet bana bi özet geçiverin de uğraşmayım o kadar, odamda bayram temizliği yapmam lazım zaten :KK33:

hoşgeldiiiiiiiiiinnnnnnnnn :KK54::KK54::KK54:

X