2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Tam 37+0 oldu suyum geldi canım,beklemek istemedi minnoş 🤭 amiiin inşallah 😍 sen ne yapıyorsun nasılsın🥰
sağlıklı bi şekilde kucagına almışsın cok şükür bende uğraşıyorum hala canım aynı şekilde devam bakalım bigün inşallah bende evladımı kuçağıma alacagım günleri görürüm diye umud ediyorum 😍

iyiyim canım cok şükür ama hala bekleyenlerdenim kürtaj sonrası 6 ay oluyor henüz bişey yok tedavi için 6 ay bekle demişti dr bende cok yoruldum sıkıldım ne yapacagımı bilmiyorum sen nasılsın pek girmiyorsun artık göremiyorum seni
Aynen ara sıra giriyorum bakıyorum ama topiclerde yokum. Çok düşünüp kovalamak takip etmek bana iyi gelmiyor onu anladım ☺️ Sizleri merak edip özleyip giriyorum. Sana ne iyi hissettiriyorsa onu yap. Gebelik düşüncesi hayatının merkezinde olmayınca daha iyi oluyorsun. Bende uzun süre yaşadım bunu biliyorsun biraz rahatlamaya ihtiyacımız var☺️

Aynen ara sıra giriyorum bakıyorum ama topiclerde yokum. Çok düşünüp kovalamak takip etmek bana iyi gelmiyor onu anladım ☺️ Sizleri merak edip özleyip giriyorum. Sana ne iyi hissettiriyorsa onu yap. Gebelik düşüncesi hayatının merkezinde olmayınca daha iyi oluyorsun. Bende uzun süre yaşadım bunu biliyorsun biraz rahatlamaya ihtiyacımız var☺️
bende senin gibiyim canım topiklere katılmıyorum artık bana da sürekli takip iyi gelmiyor galiba sadece arkadaşlar ne yapmış kim ne durumda bakıyorum ne kadar düşünmek istemesem de kendini yine düşünürken buluyorum yani ne yapsak olmuyor gibi çok zor bir imtihandan geçiyor gibiyim 🤷‍♀️

sağlıklı bi şekilde kucagına almışsın cok şükür bende uğraşıyorum hala canım aynı şekilde devam bakalım bigün inşallah bende evladımı kuçağıma alacagım günleri görürüm diye umud ediyorum 😍
Dualarım sizlerle canimm, inşallah en kısa zamanda güzel haberi alıp sağlıkla kavuşacaksiniz, canı gönülden diliyorum 🙏🏻❤️

bende senin gibiyim canım topiklere katılmıyorum artık bana da sürekli takip iyi gelmiyor galiba sadece arkadaşlar ne yapmış kim ne durumda bakıyorum ne kadar düşünmek istemesem de kendini yine düşünürken buluyorum yani ne yapsak olmuyor gibi çok zor bir imtihandan geçiyor gibiyim 🤷‍♀️
Aynen öyle canım bu bizim için zor bir imtihan. İnşAllah evlatlarımızı kucağımıza alınca tüm bu zorlukların mükafatını kazanmış olacağız🤲🏻 Biz iyi olmaya çalıştıkça belki daha zor bir sınavla karşılaşacağız ama inanıyorum sabrın sonu çok güzel olacak ☺️ Bayram öncesi, bir kadın kv evinde tek başımayken gelip öyle şeyler söyledi ki günlerce ağladım, kendime gelemedim.Halbuki kendi kendime artık aklımdan çıkardım, iyiyim diyordum. Sonra anladım ki o kadın ile boşuna karşılaşmadım, ağır bir imtihandan geçtim. İnşAllah ilerleyen zamanlarda her şey güzel olacak 🤲🏻

@Merve3553 canım ben oncemed ile adete 5 gün varken öğrendim ama tabi içinden çıkacak testte çok önemli... Biz şu marka iyi diyoruz içi çıkıyor dandik bir test...
oncemed adete 6 gün varken silik çizgi çıkardı bendede pek inanmadım sanki tüm testler bozuk gibi geç yayılıyot sendede oldu mu

X