Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    174
Canım her şey aynı devam, dikişlerin güzel dedi. Rahim uzunluğum aynı hala 20 mm.
Bu işin sırrı dinlenmek hep yatacaksın dedi, kalkma unutma dedi. İlaçlarını düzenli içmeye devam dedi. İlk hedefimiz 28 sonra da ilerleyen hedeflere bakacağız dedi. Al benden de o kadar geçmiyor zaten zaman çünkü kolay değil hem psikolojik hem fizyolojik savaş veriyoruz.

Bugün bizim gibi bir hastanın doğumuna girmiş. 24.haftada rahim ağzı açılan ve serklaj yapamamıştım ona zaman geçmişti dedi. Bu hafta 36.haftasıymış doğum yapmış☺️💞 bana da gene umut oldu.
Ben bu haftalardan korkuyorum biraz 20.haftalar travmalarımı tetikliyor.Kontrolum de 1 ay sonra.Nasil gececek bilmiyorum.Güzel haberler almana sevindim.Zor geçiyor gerçekten.İnsan heyecanlanıyor bir şeyler almak istiyor beşik ana kucağı falan bakıyorum.Almaya cesaret edemiyorum çoğu zaman.Kötü düşünmek de istemiyorum yeni yeni bir şeylere bakmaya başladım artık 😊

Kızlar merhaba nasılsınız.ben 23 hafta oldum çati ağrısı yaşıyorum ya aileme geldim geziyorum gidiyorum geliyorum tatil deyim böyle çatı ağrısı normalmi yaşamak aranızda yaşayan varmi

Plasenta arkada dedi bana da iyi dedi ama öyle mi olması gerekiyor acaba
arka duvar en sagliklisi benim ki arterion mu ne diyolar on yuzde yani o yuzden bebisin haraketlerini bir tik daha gec hissettiriyomus ama saglik olarak hic bi problemi yok yeterki on duvarda arka duvarda dahil rahmi kapamasin

arka duvar en sagliklisi benim ki arterion mu ne diyolar on yuzde yani o yuzden bebisin haraketlerini bir tik daha gec hissettiriyomus ama saglik olarak hic bi problemi yok yeterki on duvarda arka duvarda dahil rahmi kapamasin
Bana çok bi bilgi vermedi ama hissediyorum artık bilşyormusun hareketli sanırım artık

ben 3 4 gun once kesiiiinnnn hissettim dunde detaylida doktor sagdan bastirinca soldan vurdu ayni histi ama genel olarak piyasada yok henuz shshsjsjsj
Bende ara ara hissediyorum böyle pıt pıt hala ama kalp atışının aynısı gibi sol alt kısımda hissediyorum genelde
Orası genişliyormuş sanırım ondan ağrı olabilir bazen çok çok nadir bende de oluyor

Ben bu haftalardan korkuyorum biraz 20.haftalar travmalarımı tetikliyor.Kontrolum de 1 ay sonra.Nasil gececek bilmiyorum.Güzel haberler almana sevindim.Zor geçiyor gerçekten.İnsan heyecanlanıyor bir şeyler almak istiyor beşik ana kucağı falan bakıyorum.Almaya cesaret edemiyorum çoğu zaman.Kötü düşünmek de istemiyorum yeni yeni bir şeylere bakmaya başladım artık 😊
Haklısın ki ben de öyleyim evde tansiyonumu ölçtüm bugün çıkmadan çok iyiydi 9.5 mesela doktora bi gittik girmeden bir ölçtüler 16.10. İnanılmaz stres yaşıyoruz nasıl sakin kalalım ki. Ama bak bence bir şeyler almaya devam et ben hala ufak ufak devam ediyorum diğer türlü insan hep kötüyü düşünüyor onu yapma kendine. Hem bebişlerimiz de etkileniyor 🌸

Anladım teşekkür ederim 🌹

Açlık ve tokluk ev ölçümünde kaç olmalı

Anladım benim şimdi bile yapabileceğim söylendi fiyat ne kadardır acaba devlette yokmuş özellerde yapılıyormuş sanırım

Bana da hiç bir bilgi verilmedi sadece sabah aç karınla 8 de burda olun denildi

Benim seçme şansım varmı idi acaba 🤭
Çeşitli firmalar var intergen, genoks gibi ya da hastenelerin anlaşmalı olduğu firmalar arayıp bilgi alabilirsiniz 7-15 bin arası değişiyor sanırım hep okuduklarım böyleydi daha uygunu var mı bilmiyorum.

kızlaaaar kanguru almayanlar ben ergo baby alcaktim ama yurtdisi satisi disinda istedigim modeli burda bulamadim yurtdisindanda getirtmedim baska arayisa girdim derken e bebekte nuna markasini getirtmeye baslamis nuna luun aldim bugun geldi simdi actim kargoyu resmeeen bedavaya almisim boyle beklemiyodum nuna cok iyi markadir ama fiyatindan dolayi vasat bi modeldir dedim ama tek kelimeyle mukeeemmeeeeel cikti kangurularda ULUSLARARASI KALÇA DİSPLAZİ ENSTİTÜSÜ onayı cok onemli sayılı markada var buda onlardan biri almayanlar ve ucuk rakam vermek istemeyenler kesinliiikle pisman olmazmis

X