Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    185
Burun şişmesi yaşayan varmı aranızda herkes korkutuyo kızda şişiyor bilmem ne son aylarda oluyormuş yetoooooo diyesim geldi artık insanlara

Ben de şeker yüklemesi için geldim. Açlık kan şekerim için kan verdim 1 saat sonra şeker yüklemesi yapılıp tekrar kan verip sonra tekrar 1 saat sonra kan verecekmişim.4 kilo almışım toplamda bebiş de iyiymiş şükür.27+2 çıktı 1050 grmış. Tahmini doğum temmuz sonu ağustos başı dedi 🙏🏻
Kaç gram verecek şeker yüklemesini?

Burun şişmesi yaşayan varmı aranızda herkes korkutuyo kızda şişiyor bilmem ne son aylarda oluyormuş yetoooooo diyesim geldi artık insanlara
Hamilelikten daha zor oldu şu insanların lafları. Kızda kalçan büyür, kızda burnun büyür, cildin bozulur🤣 neymiş bu kızlar

Eklentiler

• IMG_6374.jpeg
    IMG_6374.jpeg
    151,4 KB · Görüntüleme: 32
ben ben beeeen 24+2 yiz 3 gundur resmen nadir hisseder oldum hatta baba ogul konusma gerceklestiriyolar ben panik oldugum icin vurmasi yonunde ikna calismalarina basladik 😂 azda olsa hissettigim icin sorun yaratmiyorum belki sirtini donmustur falan diye bizimde cumartesi muayne ve seker yuklememiz var o zaman gorcez bakalim insallah bi problem yoktur gelip gecici bi hissizliktir ama suankihissetme ilk hissettigim zamandaki siddetten ve yogunluktan bayaaa az bi his ve hareket cok bariz
şu süreci sıkıntısız atlatsaydık bi :dua:

X