Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    117
Kızlar geceleri ağız burun kuruluğuna belki şu buhar makineleri işe yarayabilir. İçine de lavanta yağı gibi gebeler için sakıncası olmayan bir yağ koyarsanız uykuya dalmayı da kolaylaştırabilir.

Özellikle oda çok sıcak olduğu zaman bir nem sorunu oluyor herhalde. Bir de normale göre mesela benim burnum çok kuruyor gün içerisinde, gece hepten fena oluyordur.

Günaydın kızlar vücutta uyuşma sorunu yaşıyor musunuz sizlerde benim sol kolum çok uyuşuyor gün içinde iş yapmasam bile uyuşuyor kndi kendine

Günaydın kızlar vücutta uyuşma sorunu yaşıyor musunuz sizlerde benim sol kolum çok uyuşuyor gün içinde iş yapmasam bile uyuşuyor kndi kendine
Aynı sorun bende de var acaba üstüne yattığım için mi dedim ama sürekli öyle anlamadım

Tecrübeli anneler birşey sorucam sizce 11+4 falan cinsiyeti anlamak için yeterli midir ? Yani ultrasonda anlaşılır mı yoksa daha net için 13 . Hafta falan daha mı belirgin oluyor

Kızlar merhaba. Biz oğlumuz için büyük çoğunlukla ihtiyaçlarımızı aldık. Geriye kıyafet ve oyuncak falan kaldı. Ama benim kafam bu konuda çok karışık. Kaç tane ne almalıyım. Biz kıbrısta yaşadığımızdan ordan internetten sipariş vermem gerekiyor mayısa kadar. Burada çok bir şey bulunmuyor yoksa. Kaç tane hangi boyutta ve kalınlıkta zıbın tayt üst takım ne almam lazım hiç bilmiyorum. Var mı tavsiyesi ya da bu konuda tecrübesi olan birileri.

Tecrübeli anneler birşey sorucam sizce 11+4 falan cinsiyeti anlamak için yeterli midir ? Yani ultrasonda anlaşılır mı yoksa daha net için 13 . Hafta falan daha mı belirgin oluyor
Ben 12 haftalıkken gittiğimde belli değildi

Benim kızımda 12+1 de kesin demişti doktor cinsiyete. Bında 12+5 te gittik emin olamadı. Bi doktor kız gibi dedi bi doktor erkege benzıyor dedi.

X