Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    117
Benim kızımda 12+1 de kesin demişti doktor cinsiyete. Bında 12+5 te gittik emin olamadı. Bi doktor kız gibi dedi bi doktor erkege benzıyor dedi.
Alla allaa acaba ne gidip geliyor ne oluyor değişiyor gerçekten şu 16. Hafta boşuna dememişler ama işte bekle bekleyebilirsen imkansız

Kızlarrr İlhan Ali geliyor 🩵🩵🩵
Oğlumuz geliyor Rabbim izin verirse 🥹🙏🏻
Fetal Dna sonuçları geldi, çok şükür temiz sonuçlar, cinsiyeti de telefonda öğrendik. Sizlerle paylaşmak istedim 🥳 Linakiz Linakiz tabloda yer almaya hazırız biz de artık 🥲💙

tatlım hayırlı uğurlu olsun inş, erkek anaları olarak aramıza hoşgeldiniz diyelim :)) inşallah sorunsuz ilerlemeye devam ederiz ve sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza alırız

Kızlar merhaba gününüz güzel geçsin inşallah🫠. Sormak istediğim bir şey var folik asitten sonra demir gibi takviyelere ne zaman başlattı doktorunuz. En son gittiğimde 13. haftanın başındaydım doktor bir şey yazmadı, söylemedi de, benim de sormak aklıma gelmedi. Unuttu mu acaba yoksa erken mi daha?

Kızlar pozisyon uygundu doktor gerçekten tam bir beceriksiz devlet hastanesi doktorları bile böyle değildir herhalde ya adam baktı bi kıza benziyor yok erkeğe benziyor derken bebek sırtını döndü bakamadı kalktık geldik çok sinir oldum sanki para basıyoruz ya

Kızlar pozisyon uygundu doktor gerçekten tam bir beceriksiz devlet hastanesi doktorları ile böyle değildir herhalde ya adam baktı bi kıza benziyor yok erkeğe benziyor derken bebek sırtını döndü bakamadı kalktık geldik çok sinir oldum sanki para basıyoruz ya
Ay azıcık dürtseydi keşkeee. Merakını anlıyorum ama bir dahakine kesin öğrenirsin bence canım🥰

Ay bu benim.basima gelen ne yapicam bir yere degidemez oldum emeklemeye geçtik ayağa kalkıyor artık destek alıyor koltuktan sonra yere geri iniyor la sen daha 8 ayliksin bu ne enerji bir dur sana yok anneye ve kardeşe eziyet ediyoruz 🤣🤣🤣

Kızlar galiba cinsiyetimiz erkek tam kesin demedi ama erkeğe benziyo pipiye benziyor dedi ultrasona göre 15 +4 çıktı sonradan haftasını yakalar dedi sen adet tarihine göre takip et dedi

Eklentiler

• IMG-20240328-WA0001.jpeg
    IMG-20240328-WA0001.jpeg
    75,7 KB · Görüntüleme: 39
Ay azıcık dürtseydi keşkeee. Merakını anlıyorum ama bir dahakine kesin öğrenirsin bence canım🥰
Bende de öyle oldu anlıyorum sizi yaa tatlıyı biraz geç yedim bebiş elleriyle yüzünü kapamış plesentaya dogru yaslanmıştı sağa döndüm sola döndüm kıpırdandım bana mısın demedi haftaua tekrar eger yüzünü görmek isterseniz gelin dedi doktorum bana da hava hoş tabi🤣 ne kadar para sıkıntı olsa da her hafta çağırsın giderim valla yeterki oğluşumun iyi oldugunu göreyim 🤣

X