Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    121
Annemden önceki bebeğin eşyalarını getirdim hepsi masmavi bide dolaba zor sığdırdım dolabı ufak geldi ah kızçem olacak bu mavileri ne yapıcam hastane hurçlarının içindekiler komple mavi
Evde giydir cnm ben öyle yapicam oğlanın kileri evde giydiricem atamayiz ki beyenerek aldık

Eğer doğum sonrası çalışacaksan alman şart zaten kuzu ama çalışmayacaksan da bence al derim çünkü bazı bebekler tek meme emme yapabiliyor o durumda diğer memede süt birikiyor mastit olmasan bile şekil bozukluğu olmaması için yine alacağım ben. Sıfır almayı düşünmüyorum ama 2.el alacağım 700-1000 arası var. Ben Korbell’i de 2.el 200₺ ye aldım bu arada sıfır gibi tavsiye ederim 😅
İşte ondan kafam karışık alıp kenara koysam mı hergün fiyatı artıyor yoksa hiç kullanmasam da yazık diye düşünüyorum 😂

Annemden önceki bebeğin eşyalarını getirdim hepsi masmavi bide dolaba zor sığdırdım dolabı ufak geldi ah kızçem olacak bu mavileri ne yapıcam hastane hurçlarının içindekiler komple mavi
Hiçbirşey olmaz misler gibi hepsi badileri giydirirsin içine sanırım tulum var mavi büyük onun haricinde hepsini giydiririm ben ❤️ bir sürü toprak tonu şeyler görüyorum güle güle kullansın minnoşun 🥰

Canım benim diğer gebeliğimi Gönül hanım takip etti. Ben de çok memnundum ama ani bir şekilde sebepsiz bebek sıkıntıya girdi ve 24. haftada kaybettim ve benim 11 cm myom var o yüzden perinatologa yani okan Hocaya gidiyorum. Bu arada S Simsimm92 Benim de sağ kasıkta sabah uyandığımda özellikle Sırt üstü yatarken Sağda göbek deliğimin altında elime gelen bir sertlilk oluyor ben de ondan korkuyorum acaba kasılma mı oluyor diye Elleyince geçiyor. Çok tedirginim bu konuda
Ayy çook üzüldüm başınız sağolsun bir daha aynı acıları yaşatmasın rabbim. Bende de ara ara sanci giriyor dün öksürürken hele aşırı siddetli bir sancı girdi. Sertlik icin Ayse gönül hocama yazmistim bebek hareket etmistir dedi. Ben de her belirtide durumda korkuyorum acaba bebege bir sey mi oldu diye hep bir panik halindeyim

Öyle valla evde giydiririm diyorum zaten hemen büyücekler bi kaç kere anca giyer büyük fazla almamıştım bunlar hep 3 aylık kıyafet
En güzeli cnm çoğu hemen büyümez diyor ama.gercekten göz açıp kapayıncaya kadar büyüyorlar

Kızlar hamilelikte saç kestirmekle ilgili hurafeler var yok bebeğin ömründen gidermiş felan diye bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz saçımı kestirmek istiyorum ama herkes hamileyken saç kestirilmez diyor saçlarım belime kadar ve hamileyken duş ve sonrasında çok zorlanıyorum

Kızlar hamilelikte saç kestirmekle ilgili hurafeler var yok bebeğin ömründen gidermiş felan diye bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz saçımı kestirmek istiyorum ama herkes hamileyken saç kestirilmez diyor saçlarım belime kadar ve hamileyken duş ve sonrasında çok zorlanıyorum
Ben bilimsel dayanağı olmayan hiçbir şeye inanmıyorum. İkinci ayımda kestirdim saçlarımı🤷‍♀️

Hiçbirşey olmaz misler gibi hepsi badileri giydirirsin içine sanırım tulum var mavi büyük onun haricinde hepsini giydiririm ben ❤️ bir sürü toprak tonu şeyler görüyorum güle güle kullansın minnoşun 🥰
Mont almıştık astronot tulum diyorlar onu giydiremem muhtemelen onu diyorsun sanırım. Sağlıkla gelsinler inşallah da giydirelim minnoşlarımıza 🥰

Kuşum hissetmiyorum diye üzülme kiloyla da çok alakası yok henüz kilo almadım 53 kiloyum 20. Haftaya girdim başladı benimki tepinmeye geçen hafta içimde minik balon patlamasına benzer şeyler oluyordu ama çok nadır bu hafta canım yanıyor bazen hep aynı yere vurunca. Kanama içinde negatif olma ikinizde sağlıklıysanız hamileliğin sonuna kadar regli gibi kanaması olanlar o kadar çokmuş ki içini ferah tut canım
Saol canım cevabın için Allah razı olsun içimi rahatlattın

X