Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    139
canım ben de çok fazla hareket ediyor acaba rahatsız mı diye endişeleniyordum ama hepsi normal anladığım kadarıyla. bunun bir ideali ya da doğrusu yok gibi :) belki bebeklerimiz daha anne karnındayken hareketli mi yoksa uysal mı olacaklarını belli ediyorlardır. sen içini ferah tut 💕
Canım çok sağol cevabın için 🙏🏻💕 gerçekten de tek bi doğru yok gibi 😅 Allah hepimizin yolculuğunu güzel sonlandırsın inşallah ♥️🙏🏻

Kızlar bu arada detaylı ultrasonumuzdan çıktık. Allah'a şükür bebeğimiz sağlıklı. Sadece suyum bir tık fazlaymış, gebelik şekeri riskim varmış. Onun için biraz daha dikkatli beslenmem lazımmış tuzu ve şekeri azaltmam lazımmış ki ikisi de benim için çok zor ama bebişko için değer 🥹 Bir de plesentada boşluklar varmış ama bi sorun olmaz dedi. Hamileliğimin başından beri 2 kilo almıştım. Her ay 1 kilo almam gerekiyormuş. Son olarak bizim aile sağlık geçmişinden dolayı da kan sulandırıcı kullanmaya başlamamı tavsiye etti doktor. Şimdilik bizde durumlar böyle. Hafta içi de kadın doğum doktoruma bu raporları vs götürüp tahlil ilaç vs yapıcaz artık 🤗
Oh maşallah şükürler olsun canım benim çok sevindim bunu da atlattın şükür

Çok hastayım dün ambulanslık oldum bel kasık ağrısından ağladım bebek iyi açılma vs yok kan ve idrar tahlili temiz bugün daha da kötü oldum heryerim ağrıyor öksürük başladı ayağa dahi kalkamıyorum wc ihtiyacımı gideremiyorum nefes alamıyorum bütün etlerim kemiklerim dökülüyor ne oldu bana 😭 serum yedim bana mısın demedi ne yapıcam ben su gibi terliyorum sabahtan beri

Kızlar muayene oldum vajinal ve el muayenesi yapıldı amniyon suyu için test yapıldı. Vajinal ve elle rahim ağzı muayenesi beni biraz gerdi herhalde bir sıkıntıya sebep olmuyordur???? Su değilmiş ancak epey akıntım varmış. Kaşıntı yahut yanma yapmadığından fitil de vermedi. Elle rahim ağzı açıklığıma bakması zarar verir mi ya?
Bende bugun 19+2 de doktora gittim şiddetli alt karin ve bel agrisi ile hem alttan ultrasonla bakti hemde elini soktu bir anda sok oldum cok korktum rahim agzi uzun rahim kapali dedi ama cok korktum ya bu haftada yapilmasi cok endiselendirdi yapilali 4 saat oldu ama korkumu atamadim

Kizlar yine migrenim tuttu bugun 4 parol ictim etki etmedi. Vicks ile basima masaj yapsam olur mu. Yengem hamileyken sürekli vicks yerdi bir zararı olmadi

Kizlar yine migrenim tuttu bugun 4 parol ictim etki etmedi. Vicks ile basima masaj yapsam olur mu. Yengem hamileyken sürekli vicks yerdi bir zararı olmadi
Vıkıs ışe yarıyor evet ama 4 parol çok degılmı cnm ya dıkkat et kendıne

Çok hastayım dün ambulanslık oldum bel kasık ağrısından ağladım bebek iyi açılma vs yok kan ve idrar tahlili temiz bugün daha da kötü oldum heryerim ağrıyor öksürük başladı ayağa dahi kalkamıyorum wc ihtiyacımı gideremiyorum nefes alamıyorum bütün etlerim kemiklerim dökülüyor ne oldu bana 😭 serum yedim bana mısın demedi ne yapıcam ben su gibi terliyorum sabahtan beri
Çok geçmiş olsun kuzum, grip falan mı oldun acaba ya

Ay ben dun öldüm bas agrisindan parollar ictim corasprin masajlar bir ise yaramadi mahvoldum. Uyudum da cok sukur bugun iyiyim

Kızlar tansiyonunuzu kontrol edin. Benim hayatımda ilk defa tansiyonum yukseldi dün baş agrim ondanmis

Kızlar 21+1 olduk bugün. Ama benim tuvalete çıkmalar çok fena😂 gece 5-6 kez kalkıyorum. Yatmadan önce sıvı tüketimini azaltmama rağmen. İdrar tahlili ve kültürü yaptırdım o da temiz. Anlamadım gitti. Zaten hamilelikten önce de çok giderdim tuvalete ama şu an fena durumda. 3. Trimesterde düşünemiyorum ne halde olacağımı.
Aranızda böyle çok tuvalete giden var mı gece?

Ay ben dun öldüm bas agrisindan parollar ictim corasprin masajlar bir ise yaramadi mahvoldum. Uyudum da cok sukur bugun iyiyim
Dun 3 4 tane parol ictom bugun sabahtan 2 tane ictim asla gecmiyor. Masaj yaptirdim buz koydum alnımı sıktım yok bana misin demiyor ya. Tansiyonum 13e 8 hep boyle

X