Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    139
Detaylıdan çıktık şimdi. Genel olarak her şey yolunda. Böbreklerden birinde biraz genişlik varmış takip edilecek ama çok önemli değil dedi doktor. Kalpte parlaklık görüldü o da ilerleyen haftalarda düzelirmiş. 358 gr olmuş tontiğim, 23 cm boyu :) yüzünü de asla göstermedi inat etti gömdü kafasını bi yere 😄
Bizde dün 21+5 te detaylıya gittik benim 17. haftada 3 tane parlaklık görünmüştü dün hala görünüyordu. Diğer bulgular temiz olduğu için down sendromu yoktur dedi doktor. 30. haftaya kadar kaybolur dedi. İnşallah sağlıkla dünyaya gelirler.

Merhaba detaylı ult için istanbul anadolu yakasındaki özel hastanelerin fiyatlarından bildiklerinizi yazar mısınız rica etsem? Medical prk göztepe 4bin küsür dedi, acıbadem Altunizade 7 bin küsür dedi. Uygun fiyatlı güzel bir doktor önerebilecek olan var mı?
Ben Bağdat caddesinde Mehmet Uludoğan a gidiyorum. kredi kartı geçerli 3700 TL kendisinden çok memnunum.

Çok hastayım dün ambulanslık oldum bel kasık ağrısından ağladım bebek iyi açılma vs yok kan ve idrar tahlili temiz bugün daha da kötü oldum heryerim ağrıyor öksürük başladı ayağa dahi kalkamıyorum wc ihtiyacımı gideremiyorum nefes alamıyorum bütün etlerim kemiklerim dökülüyor ne oldu bana 😭 serum yedim bana mısın demedi ne yapıcam ben su gibi terliyorum sabahtan beri
Çok geçmiş olsn cnm Rabbim acil şifalar versin inşallah 😞

Kızlar 21+1 olduk bugün. Ama benim tuvalete çıkmalar çok fena😂 gece 5-6 kez kalkıyorum. Yatmadan önce sıvı tüketimini azaltmama rağmen. İdrar tahlili ve kültürü yaptırdım o da temiz. Anlamadım gitti. Zaten hamilelikten önce de çok giderdim tuvalete ama şu an fena durumda. 3. Trimesterde düşünemiyorum ne halde olacağımı.
Aranızda böyle çok tuvalete giden var mı gece?
Canım günaydın biz de 21+1 iz bugün 😁 tuvalete çıkmalar bende de çoğaldı. Gece sürekli kalkıyorum. Misafirlikteyiz, yer yatağından kalkmak zor geliyor diye akşam az su içtim ama yine tuvalete kalktım mı kalktım 😂😂 Bebeklerimiz idrar kesemize baskı yapıyorsa o yüzden olur böyle. İdrar yaparken yanma acı vs yoksa sıkıntı yok 💃🏻💃🏻

Canım günaydın biz de 21+1 iz bugün 😁 tuvalete çıkmalar bende de çoğaldı. Gece sürekli kalkıyorum. Misafirlikteyiz, yer yatağından kalkmak zor geliyor diye akşam az su içtim ama yine tuvalete kalktım mı kalktım 😂😂 Bebeklerimiz idrar kesemize baskı yapıyorsa o yüzden olur böyle. İdrar yaparken yanma acı vs yoksa sıkıntı yok 💃🏻💃🏻
Evet canım yanma fln yok çok şükür🙏🏻 çok fena ama uyku fln kalmadı😂

Çok şükür hayatım. Sadece şeker kontrolü ve plasentadaki boşluklar beni biraz endişelendirdi. Elimden gelen önlemi alıcam gerisi Allah'a emanet inşallah
Bu arada canım bende de plasentada lakün görmüştü devletteki perinatolog. Ama sıkıntılı bir durum olmadığını söyledi. Kendi doktorum da ben her 3 gebeden birinde görüyorum dedi bu önemli değil dedi. Ve kilosu gelişimi de gayet iyi dedi. O seni endişelendirmesin baya araştırdım ben. Çok aşırı olursa kanama alanı o zaman bazen kan akımı az oluyormuş. Ama inşallah sağlıklıca alcaz bebişlerimizi kucağımıza😍🙏🏻🧿♥️

Dun 3 4 tane parol ictom bugun sabahtan 2 tane ictim asla gecmiyor. Masaj yaptirdim buz koydum alnımı sıktım yok bana misin demiyor ya. Tansiyonum 13e 8 hep boyle
Limonlu su iç ve ılık duş al sicak olmasın saçını da kurut suyu da çok ic çok rahatlayacaksin ben dun öyle düşürdüm tansiyonu

Kızlar 21+1 olduk bugün. Ama benim tuvalete çıkmalar çok fena😂 gece 5-6 kez kalkıyorum. Yatmadan önce sıvı tüketimini azaltmama rağmen. İdrar tahlili ve kültürü yaptırdım o da temiz. Anlamadım gitti. Zaten hamilelikten önce de çok giderdim tuvalete ama şu an fena durumda. 3. Trimesterde düşünemiyorum ne halde olacağımı.
Aranızda böyle çok tuvalete giden var mı gece?
Canım bebeğin pozisyonunda dolayı erkenden başlayabiliyormuş senin miniko da idrar kesene bastırıyor demek ki😅😅

Kızlar biz de dün gittik ayrıntılı ultrasona. Maalesef minik paşa asla yüzünü göstermedi 😅 Bu arada bende de çentikleşme sınırda çıktı doktor bu ilerleyen zamanda tansiyona yol açabilir tuzu tamamen kes dedi. BB_Queen BB_Queen Ben de kesemem diyordum çünkü tuzu normal olan yemeğe bile tuz atan biriyim 🫣 Ama 1 aydır hiç tuz atmıyorum yediklerime ve alıştım 🥶 Şeker için de minik adamımın göbüşü önde çıktı göbüşlü biriymiş 🫣 O yüzden şeker olabilir dikkat etmekte fayda var dedi. Şeker yüklemesi de kesin yaptır dedi. Yaptıracaktım zaten ama tescillenmiş oldu🥹

Bizde dün 21+5 te detaylıya gittik benim 17. haftada 3 tane parlaklık görünmüştü dün hala görünüyordu. Diğer bulgular temiz olduğu için down sendromu yoktur dedi doktor. 30. haftaya kadar kaybolur dedi. İnşallah sağlıkla dünyaya gelirler.
Testler temiz olduğu için endişelenmedim hiç doktorda rahat konuştu çoğu bebekte görülüyormuş. Sağlıkla gelecekler inş❤

Kızlar atletimi çıkartayım dedim bi baktım atletim nokta nokta deri döküntüsü karnıma bi baktım çatır çatır çatlıyorum kızlaaaarrr bi anda oldu anlamadım 🥺 karnımın yanlarının fotosunu çektim böyle 🥺
F17B2EF5-EFE5-464A-BF3F-F88C6B4031E4.jpeg

X