Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    57
Selammm,

baktım şimdi bende sen aldım diyince de çeşitleri de varmış. Hangisini tercih ettin :)
Bunu tercih ettim canm site de videosu da var ürünün altında nasıl kurulduğu falan benim hoşuma gitti

Eklentiler

• 1000014871.jpg
    1000014871.jpg
    76,3 KB · Görüntüleme: 58
Aynen canım denemek mantıklı kullanışına bakmak sağolsun benim arkadaşlarıma soruyorum ağızlarından cımbızla alıyorum lafı 😀çok sağolun sizden öğreniyoruz bizde ilk anne olacaklar 🤗
Bende ilk anne olcam nasipse bende işte cevremden falan öğreniyorum buradaki annelerden öğreniırum🥲🥲

evet ikili için ben sanıyordum ki mesela ense kalınlığ falan bir sorun çıkmadı normal dendi kan testi-nde de sorun çıkmaz diye
Yok canm olabiliyor benim 5 sene önce kızım da ultrason normaldi ikili1:54 bayağı yüksek tisk çıktı sonra Nilgün yapmıştık temiz çıkmıştı canm

Söyleyince ne olacak sanki ben söyleyecek olsam bile eşim asla müsade etmiyor ama kişilerin aile içinde aldığı kararlar bile sorgulanıyormuş onu anladım
Bence söylenmemesi en güzel bende bunda söylemedim çok rahattınkafam hele düşük geçmişi varsa insanın psikolojik olarak kimse bilmeyince daha rahat ediyor çünkü saçma sapan yorumlar geliyor bu da düşerse vs fln

Bunu tercih ettim canm site de videosu da var ürünün altında nasıl kurulduğu falan benim hoşuma gitti
Bizde bunu aldık indirimin gelmesi hiç iyi olmadı eşimi durduramıyorum 🥲

Eklentiler

• IMG_20240508_110409.jpg
    IMG_20240508_110409.jpg
    77,6 KB · Görüntüleme: 57
  • IMG_20240508_110334.jpg
    IMG_20240508_110334.jpg
    109,7 KB · Görüntüleme: 65
Bence söylenmemesi en güzel bende bunda söylemedim çok rahattınkafam hele düşük geçmişi varsa insanın psikolojik olarak kimse bilmeyince daha rahat ediyor çünkü saçma sapan yorumlar geliyor bu da düşerse vs fln
Valla bende sadece anne babalarımız dışında bide yakın arkadaşlarım dışında öyle akrabalara falan hiç söyleme gereği duymadım. Yani bunu bilecek kadar yakın olsalardı bana bilirlerdi diye düşünüyorum hep. o yüzden çokta takılmamak lazım

Bencede, benim mecburi söylediğim az kişi var ona bile pişman olduğum oluyor. Birde söylememeni gereksiz görüyorlar felan

Ben de bunun krem rengini alacak gibiyim kız hissediyorum diye 😀😀😀ama çevrem erken dediği içinde pek bakamıyorum arkadaşımda var bunun aynısı çok memnun canım
Yaaaa memnun olan birini duymak iyi oldu canm
Kız ben yatak odama uysun diye gri siyah aldm 🤣 kıza da erkeğe de olur
Vlla birden alınmıyor herşey canm ay ay alacağım ben o yüzden hazır indirm de varken aldım ☺☺

Valla bende sadece anne babalarımız dışında bide yakın arkadaşlarım dışında öyle akrabalara falan hiç söyleme gereği duymadım. Yani bunu bilecek kadar yakın olsalardı bana bilirlerdi diye düşünüyorum hep. o yüzden çokta takılmamak lazım
Bencede, benim mecburi söylediğim az kişi var ona bile pişman olduğum oluyor. Birde söylememeni gereksiz görüyorlar felan
Zaten göbekler çıktı artık çok merak edenler anlar artık😂

X