Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    40
Yaa bende başkalarnda seviyorum ama kendimde nedense sevemedim 😄
Ay Allah affetsin ama🥲 durum bu

Evet evet cıktı canm senin kaçıncı haftaydı:)

Bende tam sertlik yok ama cizgi oluştu:)

Valla canm fiyat iyi e kullanan biri de varmış memnun alınabilir:)
Odamıza uymazsa olmaz zaten😄😄
Bende öyleyim renk takıntılı
13+2imişim baktım şimdi uygulamaya😀

Yaa bende başkalarnda seviyorum ama kendimde nedense sevemedim 😄
Ay Allah affetsin ama🥲 durum bu

Evet evet cıktı canm senin kaçıncı haftaydı:)

Bende tam sertlik yok ama cizgi oluştu:)

Valla canm fiyat iyi e kullanan biri de varmış memnun alınabilir:)
Odamıza uymazsa olmaz zaten😄😄
Bende öyleyim renk takıntılı
Muhtemelen hayatımızda yeni birşey ya ondan öyle gelmiş olabilir canım, ileride o göbüşe aşık olabiliriz 🤤 tabi en önemlisi hem bizim hem bebeğin sağlığı 😍

Bende mecburi söylediklerime pişman oldum nazar mı değecek niye söylemedin diyorlar sanki bi sen doğuruyorsun bunu bile söylediler
Banada aynısını dediler hatta görmemişin bi çocuğu olmuş felan dediler 😅 bende benim yaşadığım süreçleri yaşayan biri için karşıdakinin azıcık insanlık duygusu varsa beni anlar hak verir dedim. Ama artık öyle bi duruma geldi ki olay benim istemediğimi bile bilede söylüyorlar

Kızlar dün kan tahlili yaptırmıştım şunlar kırmızı cıkmış. Bilgisi olan varmı ?
Kolestrol yüksek biraz canım hamurişi yağlı gıdalar azalt eğer tereyağ çok kullanıyosan bir süre zeytinyağı kullan. Diğer değerlerinde düşük çıkmış çok fazla olmasada triod ile ilgili bir durum halsizlik kas ağrısı vs vs durumları olur. Vitaminlerine de baktırdın mı?

Merhaba kızlar nasılsınız? 14+1 deyim bugün. Benim gibi otururken afedersiniz poposu ya da kuyruk sokumu ağrıyan var mı?

Kolestrol yüksek biraz canım hamurişi yağlı gıdalar azalt eğer tereyağ çok kullanıyosan bir süre zeytinyağı kullan. Diğer değerlerinde düşük çıkmış çok fazla olmasada triod ile ilgili bir durum halsizlik kas ağrısı vs vs durumları olur. Vitaminlerine de baktırdın mı?
Sağlık ocağına yaptırdım vitaminlere bakmıyorlarmış canım. Doktorumada atmıştım şimdi sadece troid hormonlarını bir dahiliye değerlendirmesinde fayda var diğerlerinde sıkıntı yok dedi. Zaten ilaç kullanıyordum troidle ilgili dozu değişcek heralde☺️ dahiliyeye vitaminlerede baktırırım halsizliğim vardı cok bu ara zaten o yüzden yaptırmıştım tahlili

Ben de 16. Haftayı bekliyorum ama eşim haftasonu anneler gününe gittiğimizde söyleyelim diyor. Bekleyeceğim ben. Şu an 14+3 deyim.
Biz 1. Derece yakınlara birde bazı yakın arkadaşlarımıza söyledik.Toplamda 10 kişi olmaz.Bana kalsa daha söylemezdim de eşim kv falan söylemeyince gerginlik olur diye söyledim onlara da tembihledim ama demeyin kimseye diye.iş yeri vs bilmiyo mesela benim 4-5 ayda anca söylerim gibi iş yerine

Sağlık ocağına yaptırdım vitaminlere bakmıyorlarmış canım. Doktorumada atmıştım şimdi sadece troid hormonlarını bir dahiliye değerlendirmesinde fayda var diğerlerinde sıkıntı yok dedi. Zaten ilaç kullanıyordum troidle ilgili dozu değişcek heralde☺️ dahiliyeye vitaminlerede baktırırım halsizliğim vardı cok bu ara zaten o yüzden yaptırmıştım tahlili
İyi sevindim 🙏🏻 baktır baktır mutlaka tahminimizden çok daha fazla etkiliyolar

Evet bazen iş yerinde oturuyorum uzun süre ama yarım saat otursam bile ağrıyor
Şu simit minderler var ya canım onlardan almalısın.Baskıyı azaltır.bende var ağrı olursa kullanmayı düşünüyorum gerçi olmasa bile buna oturmak faydalı

Eklentiler

• D26608CE-AE85-44AC-BF07-83014B3B0DB9.png
    D26608CE-AE85-44AC-BF07-83014B3B0DB9.png
    32,5 KB · Görüntüleme: 14
Banada aynısını dediler hatta görmemişin bi çocuğu olmuş felan dediler 😅 bende benim yaşadığım süreçleri yaşayan biri için karşıdakinin azıcık insanlık duygusu varsa beni anlar hak verir dedim. Ama artık öyle bi duruma geldi ki olay benim istemediğimi bile bilede söylüyorlar
Ben her hastaneye gittiğimde yeter artık gitme nasıl olsa bir şey yok dediler bu sefer gitmedim tedaviye başla senle evlenenlerin çocuğu oldu dediler rahim filmi çektirdim ne gerek var dediler olsun dedim herşeyi öğrendin dediler baktım herşeyi diyorlar söylemek istemedim bu sefer de bunu söylediler 😀millet bir şeyler söylemeye meraklılar

gebeliğin ilk ayında bir süre neredeyse her gun baş dönmesi yaşayan oldu mu aranızda? doktor cok normal diyor ama bende daha once vertigo olmustu ilaç kullanmıstım. Ona benziyor sanki ama doktor ısrarla gebelik bas donmesi ve dusuk tansiyon diyor.

X