Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    57
Ben de 16. Haftayı bekliyorum ama eşim haftasonu anneler gününe gittiğimizde söyleyelim diyor. Bekleyeceğim ben. Şu an 14+3 deyim.
Kayınvalideme ben 16. Hafta da söylesem sinir krizleri geçirirdi 🤣kardeşlerine bile söyleyemedi sevincini tam yaşayamadı diye olay çıkardı 😀düşünemiyorum 16. Haftayı görümcemle aynı anda gitmek zorunda kaldık hastaneye beraber öğrendik bebeği ben söylemesem bile o gün kızı kesin derdi mecburen söyledik

13+2imişim baktım şimdi uygulamaya😀
Bende 13+3 üm kıZ uygulamada:)) yakınız

Muhtemelen hayatımızda yeni birşey ya ondan öyle gelmiş olabilir canım, ileride o göbüşe aşık olabiliriz 🤤 tabi en önemlisi hem bizim hem bebeğin sağlığı 😍
Aynen canm belki de.. Ben yıllardır hep kiloya göbeğe takıntılı olduğum için belki de şuan daha alışamadm aslında o bizim enn güzel mucizemiz 😇🤩🤩

gebeliğin ilk ayında bir süre neredeyse her gun baş dönmesi yaşayan oldu mu aranızda? doktor cok normal diyor ama bende daha once vertigo olmustu ilaç kullanmıstım. Ona benziyor sanki ama doktor ısrarla gebelik bas donmesi ve dusuk tansiyon diyor.
Benim şu an iş yerinde oturduğum yerde bile başım dönüyor midem bulanıyor 😀

gebeliğin ilk ayında bir süre neredeyse her gun baş dönmesi yaşayan oldu mu aranızda? doktor cok normal diyor ama bende daha once vertigo olmustu ilaç kullanmıstım. Ona benziyor sanki ama doktor ısrarla gebelik bas donmesi ve dusuk tansiyon diyor.
Cnm bende de bazen oluyor sürekli değil o yüzden bişey diyemedim

Ben de sizinle aynı mantıkla travel kabin araştırıyorum. Cybex eezy s twist+2’leri çok beğendim, aklıma da yattı gibi. Sizin bulabildiğiniz modeller hangileri acaba?
Biz önceki bebeğimiz için almıştık şuanın yarı fiyatıydı tabiki. Ekstra puset alınıp takılıyor ama Kasım da doğacağı için çok dışarı çıkarıp gezdirir miyim bilmediğim için bu bebeğime henüz pusetini falan almadık ama kullanan herkes çok çok memnunm

Günaydın canımm aynı bensin bende daha kimseye söylemedim cinsiyetin netliğini bekliyorım söylemek için
Ben deee🙈 Annemlere anneler gününde söylemek istiyorum, yarın cinsiyet için Dr a gideceğim, her şeyden önce sağlıklı hayırlı olsun tabi ama kız olursa tadından yenmez, iki tarafın da ilk ve tek kız torunu olur 🙈🙈

Merhaba kızlar nasılsınız? 14+1 deyim bugün. Benim gibi otururken afedersiniz poposu ya da kuyruk sokumu ağrıyan var mı?
Merhaba,

13+2 deyim bende. Oturarak çalışıyorum. Uzun süreler oturunca ister istemez oluyor o dediğin gibi kuyruk sokumu ağrıları. Belime de vuruyor benim.

Karbonhidrat ve şekeri kesiyor az ve sık tercih ediyordu muhtemelen yıne öyle olcak gıbı

Bebek arabası herseyden cok onemli büyük alırsan sonrası zor oluyor katla arabaya koy oraya taşı buraya bırak falan zor vede bazı magaza kapılarından gıriş kapışarından geçmesı kasıyer sırasından gecış havalanı otobusler metrolar zorrrr oluyor en ıyısı pratık katlanan küçük olan ve tekerlegı cok büyük bişey almayın pişman olursunuz guzeliğinden cok pratık kucuk bişey olmasına dıkat edin derım
Bende de var şeker, ben de elimden geldiğince dikkat etmeye çalışıyorum ama gerçekten çok zormuş, Allah yardımcımız olsun 🤲

Ben her hastaneye gittiğimde yeter artık gitme nasıl olsa bir şey yok dediler bu sefer gitmedim tedaviye başla senle evlenenlerin çocuğu oldu dediler rahim filmi çektirdim ne gerek var dediler olsun dedim herşeyi öğrendin dediler baktım herşeyi diyorlar söylemek istemedim bu sefer de bunu söylediler 😀millet bir şeyler söylemeye meraklılar
Ay böyle bakınca olaylara çok komik gözüküyor gerçekten, nerden bu kadar karışma hakkını kendilerinde görüyorlar onuda anlamıyorum ki 😅😅

Ne oldu acaba benim de alt ast enzimlerim yüksek çıktı da doktorunuz ne dedi
Sonradan düştü değerlerim canım hatta geçen özel doktora gittim bana bunların çok normal olduğunu hormanlardan dolayı yükselmeleri olabilecegini bebeğin ve benim gayet sağlıklı olduğumuzu söyledi sende değerlerine ara ara baktır ben öyle yaptım şuan bı sıkıntım yok Allah'ın izniyle seninde öyledir bı sıkıntın yoktur

Aslında salaklık bende hata bende onlara bu yüzü ben verdim arkadaş diyorum işte yada akraba herşeyini anlatmayacakmışsın omu anladım bende
Canım iyi niyetli düşününce herkes aynı bakacakmış gibi geliyor bize. Aslında onlarda öğrendiklerini gördüklerini uyguluyor bize, üzdüklerinin yada had aştıklarının farkında olduklarını sanmıyorum. Çünkü kimse kasti birini üzmek isteyecek kadar kötü değildir diye düşünüyorum 🤷

Kızlar selam doktor bana almoni diye bir multivitamin söyledi ama daha önce hiç kimseden duymadım.sizler hangisini kullanıyorsunuz önerirsiniz.bu vitamin kullanan var mı aranızda

X