Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    9
Nasll yaa nerden aldn kii🤨
Jinekolojik ameliyat sonrası muayene yapıyormuş doktor sadece. Randevu alırken baktım halbuki. O kadar karışık yazıyorlar ki bazen. Kimi Dr gebe hastalar hariç yazıyor altında. Kimi menepoza bakıyor yazıyor. Karman Çorman.

Kızlar kontrollerde ayda bir kan idrar testi istiyor mu doktorlar. Bugün kontrolüm vardı doktor istedi, geçen ay iyi olan tahlillerim alt üst olmuş 😅 idrar yolu enfeksiyonu yaşayan oldu mu bu süreçte
Benden hiçbir test istemedi şimdiye kadar. Nisan 2 de gittim 1 ay sonra gel dedi. 11+3 deyim ben cnm.

Hay Allâh canm geçmiş olsun
Bende de bahar alerjisi var hapşırma burun akıntısı fln bende sorcam bakalım doktora ne kullanmam lazm fena oldum vlla. Kızz benim doktor kilo takibimi yapmıyor
Benimki kiloyu takip ediyor canım aynı zamanda sürekli ultrasonda her hafta ne ölçüyorsa not aldırıyor sekreterine daha adım geçince bile gel bakalım kalp atışı kese görcez hemen biliyor yani ilgili bir doktor

Kızlar kontrollerde ayda bir kan idrar testi istiyor mu doktorlar. Bugün kontrolüm vardı doktor istedi, geçen ay iyi olan tahlillerim alt üst olmuş 😅 idrar yolu enfeksiyonu yaşayan oldu mu bu süreçte
Bende de bu hafta enfeksiyon çıktı tek kullanımlık toz ilaç verdi doktor

Devlete mi gidiyorsun özele mi canım, ben en son 6. Haftada vermişim şimdi 11 deyim. İyi ki istemiş dedim bende baya birşeylerde oynama olmuş çünkü
Özele gidiyorum ben. Devlete de kayıt yaptırdım ikisinede gideceğim inşallah.

Napalım ama birşeyde hissetmiyoruz zaten içeride ne var ne yok bi görmek istiyor insan 😅
Aynen canm kesinlikle

Jinekolojik ameliyat sonrası muayene yapıyormuş doktor sadece. Randevu alırken baktım halbuki. O kadar karışık yazıyorlar ki bazen. Kimi Dr gebe hastalar hariç yazıyor altında. Kimi menepoza bakıyor yazıyor. Karman Çorman.
Hmm nasl bişeymiş bu vala anlamadm kuzum
İlk defa duydum hatta

Benimki kiloyu takip ediyor canım aynı zamanda sürekli ultrasonda her hafta ne ölçüyorsa not aldırıyor sekreterine daha adım geçince bile gel bakalım kalp atışı kese görcez hemen biliyor yani ilgili bir doktor
Vlla canm ne güzel denk gelmişssn doktora
Benim ki cok ilgili değil sanki
Aman doktor bulmakta zor hee

Canım işte dinide yanlış lanse ediyorlar. Sanki çocuğu olan herkes melek mi, toplumumuzda küçüklükten beri hep cezalandırılma psikolojisi var. En ufak şeye uymazsan sanki azabı hakediyormuşsun gibi. Ama Allahın merhametini görmüyorlar, kendine inanmayanı bile rızıklandırdığını, mal mülk evlat sahibi yaptığını görmüyorlar. Önceden bende bile öyle bir psikoloji oluşturmuşlardı, en ufak hata yapsam bebeğe birşey olacak cezalandırılıcam gibi ve sonuçta malum. Ama artık Allahın merhametinden verdiğini düşünüyorum diğer düşüncelere kulağımı tıkadım, eksiğim kusurum olabilir, acizim. Rabbim merhametlidir. Bir kulunu yaratmayı dilediyse ben hiç bir şekilde ona zarar veremem zaten. Allah iyi insanlarla karşılaştırsın ne diyim. Şu konuşmada geçmişim canlandı resmen
O kadar haklısın ki gerçekten her cümlende… Hayır canım öyle düşünmemek lazım bazen elimizde olmadan yapıyoruz bazı şeyleri insanız çünkü kim dört dörtlük? Bile isteye yaptığımız şeyler apayrı. Ben vicdana, merhamete ve iyi düşünmenin getirdiği güzelliklere inanan biriyim. Sadece ibadet etmeyle maalesef ki olmuyor. Önemli olanlardan bir tanesi bana göre kalp kırmamak. Allahın adaleti hiçbir zaman şaşmaz çünkü ne yaparsan onu yaşamadan ölmezsin ben buna çok inanıyorum. Rabbim akrabanın da arkadaşın da herkesin hayırlısını nasip etsin ❤️

O kadar haklısın ki gerçekten her cümlende… Hayır canım öyle düşünmemek lazım bazen elimizde olmadan yapıyoruz bazı şeyleri insanız çünkü kim dört dörtlük? Bile isteye yaptığımız şeyler apayrı. Ben vicdana, merhamete ve iyi düşünmenin getirdiği güzelliklere inanan biriyim. Sadece ibadet etmeyle maalesef ki olmuyor. Önemli olanlardan bir tanesi bana göre kalp kırmamak. Allahın adaleti hiçbir zaman şaşmaz çünkü ne yaparsan onu yaşamadan ölmezsin ben buna çok inanıyorum. Rabbim akrabanın da arkadaşın da herkesin hayırlısını nasip etsin ❤️
Amin amin güzelim

Evet canım her ay test yapılıyor benden de istedi . Ayy bol bol su iç bence su enfeksiyona en iyi çözüm birde havalar ısındı çekilecek dert değil ha 😀

Kesinlikle canım bazı insanlar zarar verdiğini düşünmeden iyi niyet altında zarar veriyor malesef. Eski halime bakıyorum herşeyi konuşurmuşum. Sır küpü yapmışlar resmen beni sürekli birşeyler açıklamak zorunda kalmaktan

Evet canım her ay test yapılıyor benden de istedi . Ayy bol bol su iç bence su enfeksiyona en iyi çözüm birde havalar ısındı çekilecek dert değil ha 😀
Şu sıralar dikkat edememiştim canım ama sanırım vücuda 2 lt su yetmiyor. Çünkü idrarın su rengine yakın olması gerekiyormuş galiba. 3 lt içmeyi deneyeceğim birde 🥴

X