Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    202
Hahahahahah ben de güldüm vallahi🤣😀🤣 sen naptın doulanla aran nasıl
Bugün ikinci dersim vardı ama doğuma gittiği için iptal etti çok üzüldüm 🤪🤪 şaka bi yana acayip hamlamışım hala bacaklarım ağrıyor bugün gitseydim hiçbi şey yapamazdım hareket etmiyosanız nolur başlayın kazık gibi olmuş vücudum

Bugün ikinci dersim vardı ama doğuma gittiği için iptal etti çok üzüldüm 🤪🤪 şaka bi yana acayip hamlamışım hala bacaklarım ağrıyor bugün gitseydim hiçbi şey yapamazdım hareket etmiyosanız nolur başlayın kazık gibi olmuş vücudum
evet ya aslında biz de yavaştan başlasak iyi olur, böyle diye diye doğum yaklaştı şaka gibi 🥹🥹
Benimki düğün nişan olsun hiçbir şey paylasmadi🤣🤣🤣ruyamda bile göremem böyle bir sey
Ay ciddi misin 😨😨

Kızlar bayramda şehir dışına yolculuk yapacak mısınız? Ben 34-35 hafta arasında oluyorum, gidersek Isparta’ya gideceğiz buradan 3 saat arabayla. Yolculuk neyse de orada doğum falan başlarsa hastane doktor hiç bilmiyorum ondan tedirginim. Antalya’ya sizin hastaneye gelirim artık 😄 cesursavasci cesursavasci @golden-snitch @Mavi070707 öyle kabul ediyor mu doktorlar acaba ani bir şey olsa
Ay bende 2 saatlik yolculuk yapcam doktoruma korkuyorm sormaya izin vermeyecek diye 😥 ama 9 gun tatilim var bosa goturmek de istemiyorz bayram dönüşü 34. haftam bitmis oluyor

Benimki düğün nişan olsun hiçbir şey paylasmadi🤣🤣🤣ruyamda bile göremem böyle bir sey
Bizimkine çerçeveletip düğün fotoğrafımızı verdik hani hoşuna gider diye ertesi gün gitti kendi kocasıyla fotoğrafını çıkartıp bizimkinin önüne başka bir çerçeveye koymuş😂😂😂

Ay bende 2 saatlik yolculuk yapcam doktoruma korkuyorm sormaya izin vermeyecek diye 😥 ama 9 gun tatilim var bosa goturmek de istemiyorz bayram dönüşü 34. haftam bitmis oluyor
İzin verir bence canım arada yürüyüş yapmak kaydıyla yolculuğa bir şey demiyorlar, ben giderken 34 dönerken 35 olucam 😄 riskli geldi düşününce yoldan dolayı değil de orada erken doğum olursa doktor hastane arayışına girmem gerekecek diye gitmemeye karar verdim.

Şimdi nasıl peki seni seviyor mu sence gecen ilgileniyor demiştin bebişinden dolayı mı yoksa
Sanmıyorum sevse başta da severdi şuan bebek olduğu için iyi davranıyor bence
Ama bu yöntemler sende çok etkili olur da bu sefer de vaktinden önce gelirse nolcak sen daha doktoruna sormadın mı neden erkenden verdiniz bunları diye
Sormadım canım çünkü bebek 2 3 hafta önde gidiyordu doktora güveniyorum buranın en iyi doktorlarından hani paramı alıyım tamam modunda değil ama gittiğimde ufaktan o da kendi merakımdan sorcam
Bizimkine çerçeveletip düğün fotoğrafımızı verdik hani hoşuna gider diye ertesi gün gitti kendi kocasıyla fotoğrafını çıkartıp bizimkinin önüne başka bir çerçeveye koymuş😂😂😂
🤣🤣🤣şaka gibi en azından sizinki de duruyo.. Bende vermiştim nişanı 1 ay falan vitrinde durdu sonra kaldırmış başka fotoğraflar hala duruyo ama bunu görüncede düğünle alakalı hiçbir şey vermedim 🤭🤭
Hadi bakim gecikmeden kolaylıkla gelir inşallah 💗💗💗💗 talimatlara uy lütfen 😂😂😂
Hadi insallah🤣🤣🤭 ne güzel acaba banada mi bayram şekeri surprizi yapmak istedi hoca 🙈

Ay kızlar karşıma çıktı video, Allah korusun 🙁 keşke bebek görmeye ilk 2-3 ay kimse gelmese

Canım gecen başka grupta görmüştüm sanırım bebek rahatsız demiş hiç çıkarmamış bile ortama gitmiş odada emzirip gelmiş öyle yapmak gerekiyor aslında

40 yine iyi bu gözler kulaklar 6 ayları gordu durdu 🤣🤣🤣

X