Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    213
Evet hissediyordum baya baya ama açılma olmamıştı, doktor da kakasını yediğinden şüphelendiği için sezaryene aldı, aslında beklesek normal de olurmuş çünkü kaka yapma durumu değilmiş verniksmiş o sıvıyı bulanıklaştıran şey doğunca kesinleşti, nişanım bile gelmişti biraz içim buruk ama o sağlıklı ya önemli olan o😌 doğduk biz de ultrasonda bugün 3227 çıktı, dopplerde 3445 çıktı, doğdu 3500 kg😄 emiyo da maşallah hem de benim göğüs uçlarım düz olmasına rağmen🥹 darısı bekleyenlerin başına kızlar Allah hepinizi evlatlarınıza sağ salim kavuştursun🙏🏼 bugün benim gibi doğuran kızlar size de hayırlı olsun Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin hepimize, gördüm ama yazamamıştım🥰 yazdıklarınızı okudum bu vesileyle toplu yanıt vermiş olayım🙏🏼
Maşallah size 🧿 Allah analı babalı büyütsün 😍🙏🏻

Kızlar bir türlü yazamıyorum bebek memeden ayrılmıyor altına 3 kere kakasını yaptı çişini yapıyor ama bir türlü doymuyor, uyumuyor mahvoldum çok yorgunum niye böyle absürt bi durum mu
Canım çişini kakasını yapması iyi bir şey doyuyor demek ki. Ben ikinci gün emzik vermiştim emme refleksini arttırdığını düşünüyorum. Çünkü emdikten sonra daha güzel emmeye başladı. Doydugunu düşünüyorsan emzik ver istersen zaten açsa emziği istemiyor, uykuya geçerken istiyor

Kızlar bir türlü yazamıyorum bebek memeden ayrılmıyor altına 3 kere kakasını yaptı çişini yapıyor ama bir türlü doymuyor, uyumuyor mahvoldum çok yorgunum niye böyle absürt bi durum mu
Canım senden kopmak istemiyordur bu aslında iyi bişey sarılık olmaz ben kızımı uyandırıp emziremediğim için sarılık artmış olabilir ılk baslarda zaten kendi içindeki kakayı temizliyor dr bana iki göğüsünü emzir üzerine mama ver demişti doyarsa mamayı püskürtür oyle anlarsın

Canım çişini kakasını yapması iyi bir şey doyuyor demek ki. Ben ikinci gün emzik vermiştim emme refleksini arttırdığını düşünüyorum. Çünkü emdikten sonra daha güzel emmeye başladı. Doydugunu düşünüyorsan emzik ver istersen zaten açsa emziği istemiyor, uykuya geçerken istiyor
Kesınlıkle canım bızde de emzik güzel işe yaramıştı

Canım senden kopmak istemiyordur bu aslında iyi bişey sarılık olmaz ben kızımı uyandırıp emziremediğim için sarılık artmış olabilir ılk baslarda zaten kendi içindeki kakayı temizliyor dr bana iki göğüsünü emzir üzerine mama ver demişti doyarsa mamayı püskürtür oyle anlarsın
Teşekkür ederim kızlar 💕

Kızlar merhaba kusura bakmayın zor günler geçiriyorum inanın fırsatım olmuyor. Öncelikle hepinize teker teker teşekkür ederim. Alıntı yapmayı unuttuklarım varsa kusura bakmasınlar. Bugün tam 1 haftamız doldu bunun zaten 4/5 günü falan hastanede kaldım. ama ben hala iyileşemedim. Hem spinal hem genel anestezi verildi bana. Büyük bir ameliyat geçirdim. Plasenta yapıştığı için Rahmim alınma ihtimali vardı bunun için ayrıca imza alındı benden ameliyat öncesi. Şükür olsun ki alınmadı. Ama çok kan kaybettim. Dikişlerim derin ve çok ağrılı. Ama bu sezaryan olacakları korkutmasın çünkü benimki farklı bi durum. Bebek alındıktan sonra rahimde ve ayriyeten başka işlemler yapıldı. Büyük bi ameliyattı. Yine de iyi kurtardım. Bebeğim iyi ama sarılık oldu değeri yüksek düşürtmeye çalışıyorum. Forumu bu süreçte takip edemedim. Buna bi çözümü olan var mı ? Sık emzirmeye çalışıyorum ama sütüm öyle şakır şakır gelmiyor. Günde 2-3 mama veriyorum. Pazartesiye kadar düşürmem lazım. Yatışa vermek istemiyorum
Çok geçmiş olsun canım benim. Çok şükür ki şimdi ikiniz de iyisiniz. İnşallah bir an önce toparlanırsın bebişinle birlikte bu günleri geride bırakırsın 🙏🏻

oğlumda terazi burcu aslında yanlış biliniyor en kararsız ve tutarsz burc terazymş ikizlere hep yüklenilmiş tabi iyi yönlerini saydım :KK70:
Buna çok katılıyorum ben de teraziyim eşim ikizler ben aşırı kararsızımdır eşimin de fikirleri hep değişiklik gösterir bi gün bi şeyi yapıcam diye savunurken ertesi gün vazgeçer 😂

Evet hissediyordum baya baya ama açılma olmamıştı, doktor da kakasını yediğinden şüphelendiği için sezaryene aldı, aslında beklesek normal de olurmuş çünkü kaka yapma durumu değilmiş verniksmiş o sıvıyı bulanıklaştıran şey doğunca kesinleşti, nişanım bile gelmişti biraz içim buruk ama o sağlıklı ya önemli olan o😌 doğduk biz de ultrasonda bugün 3227 çıktı, dopplerde 3445 çıktı, doğdu 3500 kg😄 emiyo da maşallah hem de benim göğüs uçlarım düz olmasına rağmen🥹 darısı bekleyenlerin başına kızlar Allah hepinizi evlatlarınıza sağ salim kavuştursun🙏🏼 bugün benim gibi doğuran kızlar size de hayırlı olsun Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin hepimize, gördüm ama yazamamıştım🥰 yazdıklarınızı okudum bu vesileyle toplu yanıt vermiş olayım🙏🏼
Maşallah canım çok güzelsiniz hayırlı olsun 😍

Benim rahim yukardaymis o yüzden yapmislar
Nasılsın canım benim de karnıma bastırdılar anestezinin etkisi olmasına rağmen ben de acı çektim ama buraya yazıp korkutmak istemedim o an ağrıyor evet ama içini felan tamamen temizliyorlar iyi ki yapmışlar . Hatırlıyor musun sen de gruba yazmıştın yanlış hatırlamıyorsam sendin o , ben isterim bastırsınlar içim tertemiz olsun o an acır ama rahim temizlenir demiştin. Ben 2 defa hatırlıyorum bastırdıklarını sonra o bastıran kadını görünce bayağı korktum yine bastıracak diye😂🤣 çok şükür geçti artık o ameliyat günü gerçekten ağrılı bir gün ama bir şekilde geçiyor 😍

Geçiyor canım bugün gittik kontrole az gözüküyor dedi kan alıp birdaha canını yakmayalım sen çogalma farkedersen getir dedi ama bende farkettim azaldıgını 16 17 olursa hastaneye yatırıyoruz dedi seninki ne durumda fark var mı ben şekerli suda verdim bu dönemde canımm
İyi yaptın canım benim aklıma da geldi şekerli su ama kıyamadım vermeye bilemedim. Biz dün sağlık ocağına gittik topuk kanı için. Ebe baktı normal dedi zaten her bebekte oluyor genelde doğumdan sonra bazılarında az bazılarında fazla sütü emdikçe idrarla atıyorlar. Sen saat 4 te kalkıp emzirdin mi 4 te yazmışsın🤣😂🤣 benimki de beşte uyandı 😂🤣

Gayet normal canım şu an sütünün bir damlası bile onun için altın kadar kıymetli boşver uykuyu yorgunluğu inşallah toparlanırsın hemen sen bol bol emzir ne güzel maşallah emsin . Benimki ilk günler emmedi sonra sarılığı arttı keşke benim de hep emseydi :KK43:

Nasılsın canım benim de karnıma bastırdılar anestezinin etkisi olmasına rağmen ben de acı çektim ama buraya yazıp korkutmak istemedim o an ağrıyor evet ama içini felan tamamen temizliyorlar iyi ki yapmışlar . Hatırlıyor musun sen de gruba yazmıştın yanlış hatırlamıyorsam sendin o , ben isterim bastırsınlar içim tertemiz olsun o an acır ama rahim temizlenir demiştin. Ben 2 defa hatırlıyorum bastırdıklarını sonra o bastıran kadını görünce bayağı korktum yine bastıracak diye😂🤣 çok şükür geçti artık o ameliyat günü gerçekten ağrılı bir gün ama bir şekilde geçiyor 😍
Banada 2 kere bastırdılar genel olduğum için baya acı hissettim ama yapmak zorundayım kanaman az dedi.

X