Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Yeni anne olarak sadece 2 saatlik uykuyla duruyorum ve ameliyattan çıktım ondan önceki günde uyuyamsmistim adam akıllı heyecandan valla uyu bak🤣
Yakında duşa girmek de problem olacak 😂 dün annem bebemi banyonun önüne getirmiş anne olduğunu unuttun galiba hadi çabuk çık keyif zamanı değil diyor 🤣🤣

Canım vallahi korkutmak istemiyorum ama uykuyu unutun🤣😂 yenidoğan zaten ha bire emzirilmesi lazım hele ki sarılığı varsa/( doktor 2 saate bir zorla uyandır burnunu çimdikle ayağını gıdıkla dedi geceleri de alarm kuruyorum 2 saate bir öyle olunca sen de uykusuz kalıyorsun geceleri zorluyor seni bu durum maalesef :KK43: ama üstünden gelirsin inşallah gündüz bir iki saat bebek uyuduğunda fırsat bulup kestirmek gerekiyor 😀

olsun olsun tertemiz olmuştur için normal doğum yapmış gibi temizlenmişsindir ne güzel 😍🥰🙏🏻 ben o kadar bağırmışım ki annem demiş sen buna zor dayandın bok normal doğururdun demiş 🤣😂🤣 anesteziden hiç hatırlamıyorum ama 🤣
Bizden sakladıklarınız gün yüzüne çıkmaya başladı dökülün dökülün 😂😂

Canım ben hiç yatak serdirmedim iki çocuğumda da. Yalnız beşiği salona aldım akşamları annemle salonda yatıyoruz ozaman yatakları açıp sabah geri topluyoruz. Hiçte yatar pozisyonda değilim gün içinde çok belim ağrır birileri olursa gider yatakodasında uzanırım ama salonda yatak açık olursa psikolojik toparlanamam ben 😂😂
Ayy evet galiba sürekli yatak olursa bende psikolojik olarak toparlanamam, sevmem de zaten öyle sürekli yatmayı hasta modunda olmayı😅
Hayır canım öyle değil ben gayet ayaktaydim çayı bitene çay bile verdim 😅 aksine yürümek, hareket gerekiyor
Oyyy maşallah canımm yani ben çay vermiym de o kıvamda olayım yine de 😂😂
Canım benim şöyle oldu annem koltuğu açtı nevresim serdi hastaneden eve geldiğimde uzandım bir yarım saat sonra ha bire tuvalete kalk bebeği emzir derken zaten yatmaya vakit kalmadı inanılmaz gazın olduğu için dakika başı tuvalete gitmen gerekecek😂 benim doktorum bana dedi sürekli yatma yarım saatte bir kalk yürü sezaryen hastası yatmaz dedi yoksa dikişlerin idrar kesesiyle birleşir o zaman daha riskli dedi sürekli su iç idrara çık dikişlerin yapışmaz dedi ben sürekli su içtim ha bire tuvalet bebek emzirme böyle geçti süreç. Akşam da ben kendi yatağımda uyumak istedim anne yanı beşiğim yatağın yanındaydı eşimle odamızda uyuduk direk bebeği alırken felan zorlandım evet ama öyle dayanılmaz bir ağrı yoktu düşün benim iğneye tahammülüm yoktu ama gayet de herşeyi yaptım bebeğin altını da açtım kaldırdım indirdim hiç sıkıntı etme canım, eğer doktorun iyiyse ameliyatın güzel geçerse yanında da annen varsa süreç çok güzel geçer hiç yatak kurulmasına bile gerek yok canım bende de misafir vardı gelen giden bayağı oldu, umarım senin sürecin de çok güzel geçer canım Allah yardımcımız olsun inşallah ben kafamda çok abartmıştım hiç abartılacak gibi bir süreç değilmiş canım 😍❤️🙏🏻
Ohh maşallah canım benim yatak odasında uyumaya şuan cesaretim yok, annemle salonda yatarız diye düşündüm ilk zamanlar. Bebeği nasıl tutucağımı bile bilmiyorum o kadar düşünüyorum ki kafam şimdiden inanılmaz dolu şunu nasıl yapıcam bunu nasıl yapıcamm diye paniklemeye başladım🥹 inşallah bende hiç abartılacak bişey değilmiş kızlar diyebilirimmm yaa😍♥️

Golden burda demişti ya bana bastırmadılar diye ben de heralde artık eskide kaldı o diye düşündüm 🤣😂
Kız başka anlatmadığınız şey varsa söyleyin de bilelim şok olmayalım orda 😂 korkmayız merak etme
Gogus ucu kremi önceden kullananlar işe yaradı mı acaba yaklaşık 1 hafta var doğuma sürmeli miyim 🙃
Ben 37. haftada başladım sürmeye, ilkinde çok çektim yaradan bu kez olmasın diye tedbir almak istedim

Yeni anne olarak sadece 2 saatlik uykuyla duruyorum ve ameliyattan çıktım ondan önceki günde uyuyamsmistim adam akıllı heyecandan valla uyu bak🤣
AdChoices
ADVERTISING​
Evet ya ben de bir gece önceden heyecandan uyuyamadım ameliyat günü de bebek telaşesi uyuyamadım eve geldiğim gün de bebeği kontrol etmekten uyuyamadım🤣🤣 3 gün boyunca 2 saatlik uykuyla durdum 🤣🤣
Kız başka anlatmadığınız şey varsa söyleyin de bilelim şok olmayalım orda 😂 korkmayız merak etme
Canım bir o kısım zordu ama sen spinal yapacağın için sen hissetmezsin canım ben genel olduğum için hissettim canım ama o an çekiyorsun bitiyor geçiyor acısı birde benim karnıma bayağı ağır bir torba koydular canım akşama doğru aldılar karnımdan o ağrıtmadı ama
Bizden sakladıklarınız gün yüzüne çıkmaya başladı dökülün dökülün 😂😂
hahahHh vallahi siz korkmayın diye yazmadık doğum olacağı gün size de süpriz olur hem de gözünüzde büyümesin diye yazmadım valla😂🤣 anesteziliyken ne küfürler etmişim ben ama annem zor susturmuş kayınbaba kaynana yanımda 🤣😂 düşün yani o derece acıtmışlar birde 2-3 kere yapmışlar
Ayy evet galiba sürekli yatak olursa bende psikolojik olarak toparlanamam, sevmem de zaten öyle sürekli yatmayı hasta modunda olmayı😅

Ohh maşallah canım benim yatak odasında uyumaya şuan cesaretim yok, annemle salonda yatarız diye düşündüm ilk zamanlar. Bebeği nasıl tutucağımı bile bilmiyorum o kadar düşünüyorum ki kafam şimdiden inanılmaz dolu şunu nasıl yapıcam bunu nasıl yapıcamm diye paniklemeye başladım🥹 inşallah bende hiç abartılacak bişey değilmiş kızlar diyebilirimmm yaa😍♥️
Bebeğini eline aldığın an 40 yılllık anneymiş gibi hissedeceksin canım göğsünü emdiği zaman direk yıllardır beklediğin ana kavuşuyor gibi oluyorsun harika bir duygu rabbim hayırlı şekilde bu gruptaki herkese nasip etsin o duyguyu 😍😍

Bana otur biz koyarız diyorlardi ben de iyiyim iyiyim diyip koyuyordum çayı🤣

Evet ya ben de bir gece önceden heyecandan uyuyamadım ameliyat günü de bebek telaşesi uyuyamadım eve geldiğim gün de bebeği kontrol etmekten uyuyamadım🤣🤣 3 gün boyunca 2 saatlik uykuyla durdum 🤣🤣

Canım bir o kısım zordu ama sen spinal yapacağın için sen hissetmezsin canım ben genel olduğum için hissettim canım ama o an çekiyorsun bitiyor geçiyor acısı birde benim karnıma bayağı ağır bir torba koydular canım akşama doğru aldılar karnımdan o ağrıtmadı ama

hahahHh vallahi siz korkmayın diye yazmadık doğum olacağı gün size de süpriz olur hem de gözünüzde büyümesin diye yazmadım valla😂🤣 anesteziliyken ne küfürler etmişim ben ama annem zor susturmuş kayınbaba kaynana yanımda 🤣😂 düşün yani o derece acıtmışlar birde 2-3 kere yapmışlar

Bebeğini eline aldığın an 40 yılllık anneymiş gibi hissedeceksin canım göğsünü emdiği zaman direk yıllardır beklediğin ana kavuşuyor gibi oluyorsun harika bir duygu rabbim hayırlı şekilde bu gruptaki herkese nasip etsin o duyguyu 😍😍
Valla her türlü biz de yaşıcaz kaçarımız yok sizin düşüncenizi yerim😍

X