Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    213
Malesef canım sezaryende yürüyorum evet ama yürümek denilirse siz yataktan vs nasıl kalktiniz🥲
Eşimin destegiyle kalktım canım annem yumuşak şekilde çekiyordu ama eşim sıkı şekilde cekebildigi için o şekilde kalkıyordum bir de bazen yatağa tutunarak kalkıyordum. Eve geldiğimde odada kimse yokken uzandığım yerden kalkmak istedim yapamamistim yuvarlanarak indim koltuktan 😅 azcik sabret gececek hepsi 3. Güne bir şeyin kalmayacak🙏🏻

Kızlar korse konusunu doktoruna danışan varmı? Benim Salı kontrol ver ozmaan sorcam nezaman takmaya başlayabilirim diye de soran veya takmaya başlayan varmı?
Ben 3. Gün kontrolümde sordum hemen baslayabilirsin dedi. İstersen evde bez vs de sarabilirsin sıkıca dedi. Korse zayıflatmaz sadece rahmin toparlanma süreçlerini hızlandırır dedi. Ben o sıra karnımdan kan sulandırıcı iğne oluyordum bir de dikişlerden korktuk hemen baslayamadik

Ben 3. Gün kontrolümde sordum hemen baslayabilirsin dedi. İstersen evde bez vs de sarabilirsin sıkıca dedi. Korse zayıflatmaz sadece rahmin toparlanma süreçlerini hızlandırır dedi. Ben o sıra karnımdan kan sulandırıcı iğne oluyordum bir de dikişlerden korktuk hemen baslayamadik
Bende kan sulandırıcıya devam ediyorum son 3 tane kaldı bitince bırakcam. Hem ondan ozaman hemde bi kaç gün daha geçsin dikişler için madem Salı bende sorup ondan sonra başlayayım sağol canım

Kizlar doktorum son günde iğneni vur dedi . Tiroid için hap aliyordum onuda al dedi . 12 den sonra bişey yeme dedi su içe bilirsin dedi
Bana son gün vurdurtmadı canım cumartesi akşam 23:00 te vur pazar vurma dedi. Pazartesi sabah 07:30 Doğum planlanmıştı. Aynen 12 den sonra bişey yiyip içme oruç kal dedi

İyi yaptın canım benim aklıma da geldi şekerli su ama kıyamadım vermeye bilemedim. Biz dün sağlık ocağına gittik topuk kanı için. Ebe baktı normal dedi zaten her bebekte oluyor genelde doğumdan sonra bazılarında az bazılarında fazla sütü emdikçe idrarla atıyorlar. Sen saat 4 te kalkıp emzirdin mi 4 te yazmışsın🤣😂🤣 benimki de beşte uyandı 😂🤣
Saat 2.30 da uyandık yatana kadar 4.30 oldu kız benimki gündüz paso uyuyor gece hep uyanık napacam bilmiyorum 😂😂😂

Normalde gece 10 gibi vuruyorum sabah 11 gibi sezeryan olcam . Ama belki yarin biraz daha erken vurabilirim iğneyi doktor hiç saati sormadi
Bana ameliyat gününden bir gün önce yapma iğneyi dedi sonra kaçta yapıyordun dedi ben sabah 8 gibi yapıyorum o zaman son gün de yap sabahtan dedi, 24 saat olmuş olacak yani. Sen de spinal olacaksın dimi canım?

Ay beni iyice korku sardı ya rüyalarıma giriyor senin de oluyor mu? Acaba normal mi doğursaydım diyorum onu yaşadım biliyorum ya en azından, bu bilinmezlik beni geriyor 🫣

X