Gebeliğe Hazırlık 2024 MUCİZELERİMİZ İÇİN YUMURTLAMA TAKİBİ 💕💖👶🏻👧🏻🤰🏻🤱🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba yumurta çatlaması 1 Mart'ta oldu az önce şiddetli karnım ağrıdı ve migdem bulandı döllenme olmuş olabilir mi oluyorum sandım ayakta zor durdum bide terledim baya😅

ayyy Seda çok sevindim ne zamandır giremiyordum buraya. fotoğrafı görünce çok sevindim. inşallah sağlıkla mutlulukla kucağına alırsın bebişini :)
Ayyy kuzumm selam 🥰🥰 çok teşekkürler bebeğim âmin inşallah
Bnde pek giremiyorum :)) denk gelmemiz güzel oldu bebeim

Beni de eklermısın canım covıtten sonra regl olabıldım çok şükür bu mart ayı mucizelerımız gelsin inşallah sehribann16 sehribann16 sat bat nedemekti unuttum ben :) adet ilk günüm 3 Mart bitecek günü 7 Mart

Beni de eklermısın canım covıtten sonra regl olabıldım çok şükür bu mart ayı mucizelerımız gelsin inşallah sehribann16 sehribann16 sat bat nedemekti unuttum ben :) adet ilk günüm 3 Mart bitecek günü 7 Mart
Çok geçmiş olsun canım. Amin inşallah mucizelerimiz bulsun bizi. Canım şimdi 3 marta adet oldun ya bidaha ki adet olacağın tarih bat

Hormon sonuçlarını şimdi aldım bilen anlayan varmı yazabılırmı rica etsem ?
FSH:7.5
LH:6.1
ESTRADIOL:54
Normal mi sizce ?

Kızlar sat 1 mart 5 martta yumurtlama 6 marttada çatlama gördüm diye düşünüyorum yanılıyor muyum yardımcı olabilir misiniz

Eklentiler

• IMG_3624.jpeg
    IMG_3624.jpeg
    126,3 KB · Görüntüleme: 32
Canım kızlar eşimle 4 ve 5 martı değerlendirdik, bu akşamı da değerlendirmeli miyiz çok yoruldum artık. Yoksa çatlamayı gördüğüm günü değerlendirsem yeterli mi. Eşimde sperm sorunu var mı bilmiyorum 3 aydır deniyoruz olmuyor

Eklentiler

• IMG_1623.jpeg
    IMG_1623.jpeg
    101 KB · Görüntüleme: 33
Kzlarrrr detaylı yazdım sizlere hep bu renk çıkıyor bunun T çizgisi hangısı C çizgisi hangısı :/ ilk defa yapıyorum yanı yumurtlamaya göre ve Reglım kısa sürdü kafam karışıyor durum ne sız ce su an beklemelımıyım daha çatlamış mı ?

Eklentiler

• IMG_4178.jpeg
    IMG_4178.jpeg
    90,8 KB · Görüntüleme: 29
Kzlarrrr detaylı yazdım sizlere hep bu renk çıkıyor bunun T çizgisi hangısı C çizgisi hangısı :/ ilk defa yapıyorum yanı yumurtlamaya göre ve Reglım kısa sürdü kafam karışıyor durum ne sız ce su an beklemelımıyım daha çatlamış mı ?
Ovulasyon saatlerin hep aynı saatte yapmaya dıkkat etmelisin ve 2 saat öncesinde hiç birsey yiyip içme kahve çay vs etkılıyor çünkü

Bu vıdeoya bakabılırsın yumurtlaman olmuş 5 martta değerlendırmeye aldıysan haydi hayırlısı dıyelim ama ovulasyon takıbınde dıkkat etmelisin saatler üzerinde dur

X